امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک با موضوع [تا حالا دقت کردین...] - سری 10

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت کردین  که هر کاری یواشکیش جذابیتش بیشتره ؟ حالا هر کاری …

دقت کردین فیس و افاده ی منشی دکترا از خود دکترا بیشتره ؟ میخواد یه کلام جواب بده انگاری ازش خواستن سوراخ لایه اوزون رو بدوزه ! والا

دقت کردین توی بعضی کلاسا آدم مثل خرس خوابش میاد ولی وقتی کلاس تموم میشه این حس کاملا بطرف میشه؟؟!!
کاش میشد به استادا بگیم شبا بیان بالا سرمون درس بدن،نه؟

هیچ دقت کردین مجریهای صدا وسیما وقتی برنامه شروع میشه اول سه صفحه شعر و غزل میخونن بعد تازه میگن به نام خدا !!!!!!

دقت کردین وقتی وقتتون زیاده همه چیز چقدر مرتب و تند پیش میره اما خدانکنه دیرت باشه دنیا کنفیکون میشه

دقت کردین وقتی می خواییم از خیابون ردشیم یه عالمه ماشین از یه جای نامعلوم پیداشون میشه ولی وقتی اصلا قصد این کارو نداریم خیابون خلوته خلوته!!!

تا حالا دقت کردین راننده تاکسی هایی که بیشتر باهات گرم میگیرن و حرف میزنن ، کرایه بیشتری میگیرن و تو هم روت نمیشه چیزی بگی ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت کردین  بهترین ایده هارو برای دیگرون داریم و برای خودمون عملا هیچی؟

دقت کردین خانوم ها چه اسمای سختی دارن واسه لباسا و کاراشون...؟تاپ،مینی ژوب،مانیکور،پدی کور،بیکینی،شومیز،ماکسی....مال ما مردا دیگه پیچیده ترین اسمش عرق گیره!!!یه همچین موجوداتِ ساده زیستی هستیم :دی

دقت کردین  میگن برای پاسداشت زبان فارسی باید به جای کلمه تلفن از کلمه دورگو استفاده کنیم و به جای موبایل باید بگیم " تلفن " همراه؟
.
.
.
یکی بیاد منو توجیه کنه دارم از دست میرم

تا حالا دقت کردین  وقتی یه جا میرید یه بویی (بوی گند) میاد همه دارن بهم نگاه میکنن؟
آدم به خودش شک میکنه نکنه من بودم و یادم نیست:l

تا حالا دقت کردین تا آرایشگر روپوش رو میندازه رومون دماغمون خارش میگیره؟؟؟
چه سِریه؟Smile

دقت کردین ،بَضیا قیمت ِ ماشینشِون از خودشون بیشتره...!؟ Smile):|

تا حالا دقت کردین تو آگهی ها که میذارن مثلا فروش فوری ما هم کل آگهی رو تند تند میخونیم!!!!

تا حالا به کامنت هایی که زیر یه صفحه ای که مال دانلود البوم جدید یه خواننده ی نسبتا مشهوره دقت کردین؟؟
من با مطالعه ی فراوان و کسب تجربه فهمیدم که به چند دسته تقسیم میشن:
80% تشکر و سپاس از صاحب سایت
15% میگن مث آلبومای قبلیشه
4% میگن بد نیس ولی البوم جدید فلان خواننده بهتره
1% میگن خو نامردا بذارین دوروز از در اومدن البوم جدید بدبخت بگذره بعدش بذارین واسه دانلود:-D
لازم به ذکره گروه اخر قابل حذفه و در این صورت درصدش به طورمساوی بین بقیه ی گروها تقسیم میشه ...!!!!!!!

بعضی از این مگسا چقد پررو تشریف دارن بعد از ظهر خوابیده بودم مگسه اومد دست و پاشو کرد تو چشمم بعدش رفت تو دماغم فکر کنم میخواست خود کشی کنه!

آقا دقت کردین  وقتی خانوادگی سوار آسانسور میشیم وزن همدیگه رو میپرسیم وبا همدیگه جمع میکنیم ببینیم آسانسور چقد دیگه ظرفیت داره!!!!!

دقت کردین وقتی با کلی وسواس تو خرید یه لباس رو می خرین!!؟
چند تا مغازه اون طرفتر یه لباس خیلی شیک تر به چشمتون می خوره؟ 
عایا؟

دقت کردین لذتی که تو سوار شدن چرخ بازاری که یه نفر از پشت هلت میده هست ،تو سوار شدن آپاچی یا پالس یا حتی پراید نیست

دقت کردین  چرا هر که میره خارج اولین کاری که میکنه تو خیابون با یه شلوارک عکس میگیره میفرسته واسه همه?شما برین چیکار میکنین؟
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دقت کردین تاحالا
Wink تا حالا شده وقتی یه کار مهم داری همه چی خراب شه
Wink بهترین جکی که تا حالا شنیدی چی بوده
Big Grin تا حالا توجه کردی ؟!
  طنز تا حالا دقت کردین؟
  من میدونم که این مطلب لبخند رو لبات میاره حالا اگه هم نیومد بیا منو بکش
  دقـــــــــــــــــــــــــت کردین؟
  یه موضوع خیلی جالب = طنز ( از دست ندید)
  سلام به ۲ ختر خانومای گل واقا پسرا حالا ایندفعه به پسرا لقب نمیدیم تا یکم دلشون خوش
  میدونم که تا حالا انقدر نخندیدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان