امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این زن زیبا دنبال شوهر میگردد! +تصاویر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لوسی می گوید خیلی از دوستان و طرفدارانم بر این باورند که خانم مدلی مثل من حتما نامزد دارد اما اینطور نیست. در پیدا نمودن نامزد حسرت بدل مانده ام. واقعا به کابوسی برایم بدل شده است. از ته قلبم آرزو می کنم همسری پیدا نمایم اما هیچ کس حتی در پارتی شبانه به خود اجازه نمی دهد با من یک لیوان نوشیدنی بنوشد.

این خانم علیرغم داشتن اندام جذاب و صورت و موهای زیبایش در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیدا کردن شوهر
با مشکل جدی روبرو شده است.خانم 25 ساله به نام "لوسی هرولد" که تیپ زیبایش خیلی ها را تحت تاثیر قرار میدهد این روزها به هر دری می کوید با دست خالی بر می گردد. هرولد اخیرا با چاپ تصویری از خود روی مجله مردانه Zoo, Nuts and Loaded. سعی نمود نگاه برخی از جوانها را به سمت خود بکشاند اما بازهم موفق نبود. او حتی شبی در مراسم شو"تیک می اوت"ظاهر شد تا با نمایش تیپ اغواکننده اش برخی ها را بسوی خود جذب نماید اما با در بسته مواجه شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این زن زیبا دنبال شوهر میگردد! +تصاویر 1  
خانم هرولد ساکن انگلستان پس از اینکه هیچ روزنه امیدی نیافت تصمیم گرفت به اتفاق جک نولز سایت همسریابی برمینگهام را بوجود آورد تا ضمن تلاش برای رسیدن به آرزویش به سایر دخترانی که مشکل مشابه او را دارند کمک نماید.
لوسی می گوید خیلی از دوستان و طرفدارانم بر این باورند که خانم مدلی مثل من حتما نامزد دارد اما اینطور نیست. در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیدا نمودن نامزد
حسرت بدل مانده ام. واقعا به کابوسی برایم بدل شده است. از ته قلبم آرزو می کنم همسری پیدا نمایم اما هیچ کس حتی در پارتی شبانه به خود اجازه نمی دهد با من یک لیوان نوشیدنی بنوشد.

این زن زیبا دنبال شوهر میگردد! +تصاویر 1
وی که قبلا با بازیکن تیم راگبی"دنی کر" نامزد کرده و از یکدیگر جدا شده اند می گوید خیلی دوست دارم نامزدم را از طریق اینترنت پیدا کنم. وی در سخنانی می گوید از آنجاییکه کارش ایجاب می نماید در کشور به سفر بپردازد خیلی دوست دارد با فردی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامزد
نماید که لهجه "برومی"برمینگهام داشته باشد. او افراد طایفه برومی را افرادی دوست داشتنی و عاشق می نامد. لوسی می افزاید در فضای مجازی اعتماد کردن خیلی سخت است. افراد به سختی چهره واقعی خود را به همدیگر نشان می دهند.  خانم جک دوست لوسی می گوید با اینکه چند سال است با لوسی آشنایی دارم اما مجرد بودن او مرا هم به تعجب واداشته است.
دیلی خبر
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв ، پرییییییییی ، جیگربلایی(حسنیه) ، zahra HA
آگهی
خخخخخخخخخخخ

عجب چیزی گفتیاBig Grin
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واژگونی اتوبوس در فارس 18 مصدوم به دنبال داشت
  حمله وحشیانه شوهر بی‌پول به همسرش با چکش + تصاویر
  روايت دخترجوان از قتل شوهر صيغه‌اي مادرش
  انتقام مرگبار برادرزن از شوهر خواهَـر!
  رُبودن دختر 30 ساله با هـَمکاری شوهر!
  خودکُشی شوهر عصبانی پس از قتل خانواده همسَـر
  قتل زن جوان بخاطر توهم خیالی شوهر شیطان پرست + تصاویر
  شوهر سرطانی به روش هولناکی به درد‌های همسرش پایان داد + عکس
  دعوای عروس و خواهر شوهر به سبک اینترنتی
  شوهر خشمگین خودش و همسرش را به آتش کشید

پرش به انجمن: