امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Microsoft:قصد داریم Xbox One را به کنسول شماره یک تبدیل کنیم

کنسول نسل هشتمی Xbox One در حال حاضر بر اساس فروش جهانی هنوز عقب تر از رقیب خود (PS4) است و حال مایکروسافت اعلام کرده است در تلاش است تا این کمبود فروش را در سریعترین فرصت جبران کند. با توجه به گفت و گو Harvey Eagle مدیر بازاریابی کنسول در UK با CVG آن ها در تلاش هستند تا افراد بیشتری را به تمایل برای خرید Xbox One جذب کنند و به طور کلی این برند را به بهترین تبدیل کنند.

Eagle در این مصاحبه گفت:

نقل قول: چند چیز برای رسیدن به هدفمان وجود دارد. من دوست دارم Xbox One وسیله ای باشد که افراد را تشویق به بازی کند. من معتقدم سیستم عامل های کنسول به رشد کافی در بازار خواهند رسید در غیر این صورت ما فقط به یک معامله معمولی با مشتریان پرداختیم. اقدامات دیگری هم وجود دارد که سهام در بازار یکی از مهم ترین آن هاست. مایکروسافت قطعا یک شرکت بلند پرواز است و ما میخواهیم کنسولمان شماره یک باشد. اما این کار قطعا در طول برنامه هایی دراز مدت انجام می شود و ما قطعا به چیزی که ساخته ایم متعهد هستیم. کار مایکروسافت ارائه وسایل سرگرم کننده به مردم است که آن ها هم قطعا از کار های ما خوشحال هستند. باز خورد های مثبتی داشتیم که احساس بهترین را به ما می دهد. از نظر من فیل اسپنسر یکی از مهم ترین عوامل کسب و کار ماست. ما می دانیم مردم به چه چیزی نیاز دارند پس قصد داریم بازی های بزرگی را برای آن ها ارائه بدهیم. عرضه Titanfall بر روی Xbox One به فروش این کنسول کمک بسیاری کرد که من از همینجا Respawn Entertainment را تحسین میکنم. حتی کار های بیشتری همانند این بازی وجود دارد که عدد فروش را به طور ناگهانی بالا خواهند برد. تغییر زمان انتشار Titanfall باعث شد بازی در مارچ منتشر شود و مورد حمایت بسیاری قرار بگیرد. عرضه کنسول بدون کنیکت، کاهش قیمت رسمی در UK، بیشتر شدن باز های مجانی برای کاربران گلد و آپدیت های سودمند و ماهانه برای Xbox One باعث فروش بیشتر دستگاه شده اند. تاثیر آن ها در یک دوره دراز مدت دیده خواهد شد و این تغیرات حرکتی تازه برای ما خواهند بود. هنوز هم کار های بزرگی برای تشویق مردم به خرید بازی وجود دارد. من مطمئن هستم تا ۶ ماه آینده با عرضه بازی های انحصاری بزرگ بر روی دستگاه باعث افزایش فروش زیادی خواهد شد. مایکروسافت کاملا به کاربران گوش می کند و بازخور های آن ها را مورد بررسی قرار می دهد. پاسخ دادن ما به معنای انجام دادن خواسته ها است و من مطمئن هستم با این کار رشد بزرگی به دنبال خواهیم داشت.
برای اینکه شکست نخورید
.
.
.
هیچوقت تلاش نکنید !(((=
(خواجه گشادالدین ایرانی)
پاسخ
آگهی
عالیه بازیش
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی chimera squad برای کنسول های نسل هشت منتشر میشود
  اشاره به نام کنسول ارزان‌تر ایکس باکس سری اس در بروشور Xbox Game Pass Ultimate
  گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla در برنامه‌ی Inside Xbox پخش خواهد شد
  تاریخ انتشار تقریبی بازی The Elder Scrolls: Blades برای کنسول Nintendo Switch مشخص شد
  بازی‌های رایگان ماه آپریل سرویس Xbox Live Gold مشخص شدند
  حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Microsoft Flight Simulator مشخص شد
  بازی Telling Lies برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد
  Red Dead Redemption 2 به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد
  گزارش: بازی Horizon Zero Dawn تبدیل به سه‌گانه خواهد شد
  یکی از اعضای ارشد کوالیشن: Xbox Game Pass، معیارهای جدیدی را برای موفقیت معرفی کرده ا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان