امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانواده‌ ام شماره ۷ پرسپولیس را نحس می‌دانند

علی عسگری:
خانواده‌ ام شماره ۷ پرسپولیس را نحس می‌دانند
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۰
مرجع : کاپ
بازیکن جوان پرسپولیس گفت: «طی سه سال اخیر مصدومیت های عجیب و غریب زیادی به سراغم آمد و خانواده ام اعتقاد دارند این مساله به خاطر نحسی شماره ۷ است.»

خانواده‌ ام شماره ۷ پرسپولیس را نحس می‌دانند 1
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افکارنیوز ، حمیدرضا علی عسگر قصد داشته برای چهارمین سال پیاپی پیراهن شماره ۷ پرسپولیس را بر تن کند اما خانواده او به این نتیجه رسیدند این پیراهن بدیمن است. گفتگو با این بازیكن را در زیر می خوانید.

* بالاخره قید شماره ۷ را زدی؟

- بله، تصمیم سختی بود. من عاشق این پیراهن بودم و آنقدر برایم ارزش داشت که بعد از ۵ سال حضور در پرسپولیس به خودم اجازه دادم آن را بر تن کنم. الان که این پیراهن تیم را می پوشم ناراحتم اما شاید بهتر بود این کار را می کردم. از آن مهم تر خانواده ام به شدت مخالف این بودند که امسال باز هم شماره ۷ را بر تن کنم. طی سه سال اخیر مصدومیت های عجیب و غریب زیادی به سراغم آمد و خانواده ام اعتقاد دارند این مساله به خاطر نحسی شماره ۷ است. هر چند خودم اصلا به این موضوع اعتقاد ندارم. شاید روزی دوباره بپوشم. چون از بچگی عاشق این شماره بودم.

* بعد از هشت سال بالاخره متوجه شدی پستت چیست؟

- راستش را بخواهید نه. از قرار معلوم این فصل باید دفاع چپ باشم. علی آقا در بازی های تدارکاتی و تمرینات مرا در این پست بازی داده و من هم به آن علاقه مند شده ام. البته یک نیم فصل دایی مرا دفاع چپ بازی داد و آن سال قهرمان جام حذفی شدیم. به خاطر اینکه با هر دو پا بازی می کنم دایی در هر پستی از من استفاده می کند. امیدوارم در پست دفاع چپ جا بیفتم و در تیم ملی جایگاهی برای خودم دست و پا کنم.

* با وجود تو خیال دایی به خاطر از دست دادن پولادی راحت است؟

- مهرداد که در جام جهانی واقعا عالی کار کرد. امیدوارم به هر تیمی که می رود موفق باشد. سعی می کنم خیال دایی و هواداران را در پست دفاع چپ راحت کنم.

* گفته می شود محمد عباس زاده قصد پوشیدن شماره ۷ را داشت اما تو او را منصرف کردی.

- من فقط به عباس زاده گفتم این پیراهن خیلی برای آدم شانس نمی آورد. برای او، حامد کاویانپور، حسین بادامکی و محمد پروین را مثال زدم که هر وقت شماره ۷ بر تن شان بود با مصدومیت های شدید مواجه شدند. شاید بهتر بود که دیگر کسی در پرسپولیس ۷ نپوشد. دوست داشتم آنقدر با مدیریت باشگاه راحت بودم و به آنها می گفتم پیراهن علی پروین را بایگانی کنید. چون واقعا علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس بوده و با این تیم چه در دوران بازیگری و چه در دوران مربیگری افتخارات زیادی به دست آورده است.

* دوست نداشتی شماره ۸ که متعلق به علی کریمی بود را بر تن کنی؟

- به شماره ۸ علاقه ای ندارم اما علی کریمی بهترین فوتبالیستی بود که من کنارش بازی کردم. جا دارد از خداحافظی کریمی از فوتبال اظهار تاسف کنم. واقعا کریمی یکی از بهترین فوتبالیست های آسیا بود که با تکنیک نابش همیشه هواداران را به وجد می آورد. برای من افتخار بود که در سن ۱۹ سالگی همبازی علی کریمی شوم. او به بازیکنان جوان همیشه احترام می گذاشت و به آنها انگیزه می داد. مطمئنا دل اهالی فوتبال همیشه برای دریبل های علی کریمی تنگ خواهد شد. امیدوارم او تجربیات باارزش خود را در اختیار جوانان فوتبال ایران قرار دهد.

اخبار با neda300Big GrinBig GrinBig Grin
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  شب نسبتا آرام رشید و کلین‌شیت شماره یک(عکس)
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان