نظرسنجی: به نظر شما کدام تاپیک برتر میباشد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
امیررضا عزیز
47.06%
16 47.06%
رها عزیز
35.29%
12 35.29%
سعید عزیز
17.65%
6 17.65%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاپیک رای گیری مرحله آخر ℬℰ$Ƭ Їℵ ℱℒÅ$ℋƘ♓ϴℜ

درود

امیدوارم همیشه پاینده وسلامت باشید

خب این مسابقه هم باتمام سختیهاش به پایان رسید به تمام شرکت کنندگان تبریک وخسته نباشید میگم بخاطر فعالیت فوق العادشون وخلاقیتهایی که بخرج دادن که من و همه ی دوستان رو شگفت زده کردند 

وباتشکر ازمغز متفکر این مسابقه ملیتا جان که از برهه ای اززمان نتوستن همکاری کنن و به بنده ی حقیر سپردن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ℬℰ$Ƭ  Їℵ  ℱℒÅ$ℋƘ♓ϴℜ(¯´*•.¸(`’·*¤* ’´)¸.•*´¯)‌  

خداروشکر تا جاییکه تونستم حقی ضایع نشد ودوستان هم گواهن چنتا مرحله فوق العاده داشتم که نشد اجرابشه البته خیلی سخت بود به نفعه شرکت کننده ها:ag54:

ودر مرحله پایانی به دلیل نیازه انجمن وهمینطور تعداد زیادی پیام که من خودم هر روز در رابطه با موضوع مرحله آخر داشتم موضوع ،یتاپیک معرفی از فلشخور و کاراهایی که یک کاربر تازه وارد میتونه انجام بده رو توضیح بدید با عکس  ویک بنربرای فلشخور

این 3تاپیک امیدوارم نظرتون بتونه به انتخاب بهترین کمک کنه 

(بقول آقاصابر)باسپاس

ابجی شیوا:p318:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فلشخور از نخست تا اکنون(اشنایی با فلشخور)

فلشخور در این تاپیک^_^

-‘๑’- فلشخور چیست و چگونه (•¿•)
Channel
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، First Star ، ღ ツ setareh ツ ღ ، ∆ MeRzaD ∆ ، | NEON DEMON | ، † αƖιєη † ، Mohammad 77 ، Brooklyn Baby ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، SABER ، # αпGεʟ ، Dead Silence ، eɴιɢмαтιc ، saeedrajabzade ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، ALI REZA J ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، باران20
آگهی
جریــآن چیـ ــه؟! O_o
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★
(24-07-2014، 16:32)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جریــآن چیـ ــه؟! O_o
رای گیرهیکه بفهمن کی تایپیک بهتری داره!-_-
تاپیک رای گیری مرحله آخر ℬℰ$Ƭ  Їℵ  ℱℒÅ$ℋƘ♓ϴℜ 1
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ★♕NIGHT STAR♕★
امیر رضا
تاپیک رای گیری مرحله آخر ℬℰ$Ƭ  Їℵ  ℱℒÅ$ℋƘ♓ϴℜ 1

سپاس شده توسط امیررضا* ، ★♕NIGHT STAR♕★
رها:|
به نظرم تاپیک رها کوتاه ترو مفید تره (:

رای ما [رهــا]

(:

ممنون ..
آگهی
رها>_________________<
یعنی چی؟Angry

این همه مرحله اومدم بالا ه رای گیری بشه؟

تو این تاپیک سعی دارم بهترین فرد در فلشخور را معرفی کنم ولی این بار نه از روی محبوبیت بین افراد و رای گیری

نامردی نیست؟یعنی مطمئنید شیوا که کسی به دوستش رای نمیده؟

اشکالی نداره دیگه اما من اصلا از داوران راضی نیستمDodgy

اما چه کنیم باید سر کنیم
راهی دیگه ای نیست
من به  raha رای میدمـ .. !

مطالبش کوتاه و مختصر .. !

ولی همه چیو گفته بود ! Angel

با سپاس :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
رای گیری بهتر بود نباشه درسته رفیق بازی شده 

خب بهتره من ایرادات تاپیکهارو بگم وتمام بشه(دوستان توجه داشته باشید این تاپیک باید برای کاربر تازه وارد طراحی میشد )البته رای گیری تا فردا ادامه داره

اول از تاپیک رهاجان :

اطلاعات کامل برای یک کاربره تازه وارد رو نمیرسونه لوگوحجمش زیاد هست و توی عکسایی که گذاشتن تبلیغ دیده میشه که ناخواسته هست 

تاپیک امیر رضا جان :

تاپیکشون خیلی بصورت کلی توضیح داده درموردپروفایل وویرایش تنظیمات و.......توضیحی وجود نداره بجای جداکردن بخشهای انتقادات و غیره میتونستن لینک مربوط به انجمنهارو قرار بدن وخیلی بمعرفی فلشخور پرداختن که نیاز بهش نیست البته اطلاعات مفیدی هست که اکثرا کاربران قدیمی فقط مطلع هستند ولی در کل هدف تاپیک فراموش شده

تاپیک سعید جان:
از نظر من خیلی کامله دقیقا همون چیزی هست که مده نظر من بود لوگوی فوق العاده عکسهایی با توضیحات کامل همراه هستند و بصورت لینک ک باعث میشه صفحه راحت لود بشه در مورد تبادل لینک من خودم اطلاع نداشتم که خیلی مفید بود 

این نظررمن بود وچون دوستان راضی نیستن تاپیکشون در تاپیک جمع بشه نمیتونیم تاپیکیو منتقل کنیم وخودم طراحی میکنم که سوئ تفاهم نشه

باتشکر از همکاریتون
Channel
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
Earth تاپیک شکایتD:
  (:تاپیک معذرت خواهی :)
Question از چه تاپیکی هایی خوشتان می آید؟(تاپیک خودتان نباشد)
Wink توچطور؟!؟تاپیک داغ داغ
Smile فلشخور در این تاپیک^_^
  تاپیک جامع گزارش تمام شو ها و پی پی وی های WFK
Question شمادرچه مرحله از یک رابطه عاطفی قراردارید؟؟؟
  بیا ببین تا کجا وتا چه مرحله ای میتونی پیش بری..... من خودم تا آخر
  به نفر قبلی یه گیری بده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان