امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کشف قبرستان های خون اشام های واقعی+عکس!

چقد‏ ‏بااااااااحااااااال‏ ‏بودددددددننننننن
آره تو راست میگی که بد شدم

آروم میگی که جون به لب شدم

امشب بمون اگه بری چیزی درست نمیشه

ساده نمیشه بی خبر بری عشقم

بگو نمیشه بگذری از من

بگو کنارمی همیشه

تورو خدا ببین چه حالییم نگو که میری

دلم میخواد که دستامو بگیری

نرو بدون تو شکنجه میشم

پیشم بمون

دیگه چیزی نمیگم اخریشه

کسی واسم شبیه تو نمیشه

یمون الهی من برات بمیرم
پاسخ
آگهی
(12-11-2013، 19:56)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باستان شناسان این بار معتقدند زمین گورستان خون آشام ها را در منطقه ای در هلند حفاری کرده اند!این تیم تاریخ شناس گورستان هایی را کشف کرده اند که در آن چهار اسکلت با سر جدا شده از بدنشان در بین دو پایشان قرار داشت.جدا کردن سر از بدن را در قرون وسطی برای کسانی به کار می رفت که مشکوک به خون آشام بودند، چرا که این روش تنها شیوه مطمئن برای جلوگیری از زنده شدن مرده در نظر گرفته می شد.
کشف قبرستان های خون اشام های واقعی+عکس! 2

سرنوشت دقیق این اسکلت ها هنوز مشخص نیست ولی باستان شناسان اشاره کردند که به گزارش نیک صالحی علاوه بر بی سر بودن این اسکلت ها، هیچ ردی از اموال دنیوی نظیر جواهرات، کمربند یا سگک در بین این اجساد مشاهده نشده است.
به گفته دکتر باستان شناس جک پیرزاک تعیین زمان دقیق دفن این اجساد بسیار سخت است.
بقایای این اجساد اکنون برای مطالعه و آزمایشات بیشتر فرستاده شده اند ولی به طور کلی در تخمین اولیه، آنها را متعلق به قرن 16 می دانند.
کشف این بقایا درست بعد از یک سال که باستان شناسان در بلغارستان دو جسد “خون آشام” را در نزدیکی صومعه حفرکردند، اتفاق افتاده است. آن دوجسد متعلق به بیش از 800 سال قبل بوده و در ناحیه سینه با میله های آهنی سوراخ شده بودند.
رئیس موزه ملی بلغارستان گفته است که در سال های اخیر در این کشور بیش از 100 جسد همانند “اجساد خون آشام ها” یافت شده است.
در برخی موارد نیز جسد با یک آجر بزرگ در دهان دفن شده بود تا از این که بلند شده و کسانی که از بیماری طاعون مردند را بخورد جلوگیری شود.

(12-11-2013، 19:56)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باستان شناسان این بار معتقدند زمین گورستان خون آشام ها را در منطقه ای در هلند حفاری کرده اند!این تیم تاریخ شناس گورستان هایی را کشف کرده اند که در آن چهار اسکلت با سر جدا شده از بدنشان در بین دو پایشان قرار داشت.جدا کردن سر از بدن را در قرون وسطی برای کسانی به کار می رفت که مشکوک به خون آشام بودند، چرا که این روش تنها شیوه مطمئن برای جلوگیری از زنده شدن مرده در نظر گرفته می شد.

سرنوشت دقیق این اسکلت ها هنوز مشخص نیست ولی باستان شناسان اشاره کردند که به گزارش نیک صالحی علاوه بر بی سر بودن این اسکلت ها، هیچ ردی از اموال دنیوی نظیر جواهرات، کمربند یا سگک در بین این اجساد مشاهده نشده است.
به گفته دکتر باستان شناس جک پیرزاک تعیین زمان دقیق دفن این اجساد بسیار سخت است.
بقایای این اجساد اکنون برای مطالعه و آزمایشات بیشتر فرستاده شده اند ولی به طور کلی در تخمین اولیه، آنها را متعلق به قرن 16 می دانند.
کشف این بقایا درست بعد از یک سال که باستان شناسان در بلغارستان دو جسد “خون آشام” را در نزدیکی صومعه حفرکردند، اتفاق افتاده است. آن دوجسد متعلق به بیش از 800 سال قبل بوده و در ناحیه سینه با میله های آهنی سوراخ شده بودند.
رئیس موزه ملی بلغارستان گفته است که در سال های اخیر در این کشور بیش از 100 جسد همانند “اجساد خون آشام ها” یافت شده است.
در برخی موارد نیز جسد با یک آجر بزرگ در دهان دفن شده بود تا از این که بلند شده و کسانی که از بیماری طاعون مردند را بخورد جلوگیری شود.
دنیا هم که باشه 
                    اون نباشه منم نیستم
Melina Heart Heart
پاسخ
:297::297::297:
پاسخ
اخ که من عاشق خون اشامم
کاشکی الانم وجود داشتن البته این تصویر ها هم فرضیه هستش
من قبلا تحقیق کردم علم چنین چیزی اثبات نکرده فقط گفته امکانش هست
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
وااااااااااای کاشکی وجود داشتن
بایکیش دوس میشدم
بعد هرکی بهم چپ نگا می کرد
میگفتم به حسابش برسه
crying crying crying

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
وای خدا به دور
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
آگهی
چه ترسناکن!!!! 129f
پاسخ
اهم..........قابل توجه بدن خون اشام ها بعد دوسال تجزیه میشه........یعنی هیچی باقی نمیمونه =|
پاسخ
دندوناشون که اینجوری نشون نمیده...

تو افسانه ها اومده که خون آشام ها پس از مردن

خیلی سریع تبدیل به خاک میشن...

مثلا بعد 1 یا 2 سال ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ Gothic ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[ ʙғғ#]

پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  12 عکس واقعی وحشتناک که اتفاقی گرفته شده اند!
  اگر شخصیت های کارتونی واقعی بودند!
Photo عکس های دیدنی و جالب از آب نبات به شکل حیوانات واقعی
  عکس هایی ترسناک و واقعی از اجنه ها (18+)
  تصاویر ترسناک و واقعی که اتفاقی گرفته شده
Heart عجیب اما واقعی ^^
  مرد سنگی واقعی فیلم 4 شگفت انگیز + عکس ها
Wink نقاشی های واقعی تر از واقعیت! + تصاویر جالب
  پری دریایی واقعی+عکس
  تصویر عجیب موجود فضایی واقعی در جنگل های چین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان