امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

همدانی:شاید نامم از لیست قراردادها از قلم افتاده است

منتشر شده کادرفنی استقلال وجود ندارد،گفت:فکر می‌کنم نام من از قلم افتاده است.
همدانی:شاید نامم از لیست قراردادها از قلم افتاده است/باید آماده سفر به شیراز شویم!

ستار همدانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی در خصوص اینکه چرا نام وی در لیست منتشر شده کادرفنی استقلال به منظور شفاف‌سازی قراردادها وجود ندارد، گفت: در جریان این موضوع نیستم. با این حال فکر می‌کنم مشکل خاصی وجود ندارد و فکر می‌کنم نام من از قلم افتاده است.

وی ادامه داد: حتی امروز هم تمرین استقلال برگزار شد و من هم در تمرین حاضر بودم، بنابراین مشکل خاصی وجود ندارد و فکر می‌کنم نامم از قلم افتاده است.

همدانی در مورد اینکه آیا با انتشار مبلغ قراردادها موافق است یا مخالف، گفت: مخالفم چون اصولاً نیازی به رسانه‌ای شدن این مسائل نیست. البته با انتشار هزینه باشگاه‌ها موافقم اما با انتشار قراردادها خیر.

وی افزود: ارزش بازیکنان متفاوت است و این تفاوت‌ها در بین آنها طبیعی است. اگر بودجه سالیانه باشگاه مشخص باشد، بسیار خوب است و دیگر به خود باشگاه مربوط می‌شود که در خصوص قرارداد بازیکنان و کادرفنی تصمیم‌گیری کنند.

مربی استقلال در مورد اینکه در صورت حل نشدن مشکل استقلال، این تیم باید در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر به مصاف فجرسپاسی برود، گفت: از این موضوع مطلع نبودم، البته در فوتبال ما از این اتفاقات عجیب و غریب زیاد می‌افتد و این موضوع هم بعید نخواهد بود. اگر این اتفاق بیافتد باید آماده سفر به شیراز باشیم. البته در این خصوص اگر موضوع جدید باشد حتماً به استقلال ابلاغ خواهد شد
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش
  زنگ خطر-چک لیست تیم ملی برای صعود
  وونتوس- زیدان؛ شاید وقتی دیگر
  چک لیست مشکلات مدعی بزرگ لیگ برتر(استقلال)
  رمزی در لیست خروجی یوونتوس
  تیاگو: شاید در بایرن از فوتبال خداحافظی کنم
  تمجید سایت اسپانیایی از نکونام؛ شاید او روزی سرمربی اوساسونا شود
  لیست سیاه رئال مادرید
  ۵ نکته درباره مسی که شاید ندانید
  لیست کمپانی های کشتی کج

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان