امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حاضرم با عصا هم برای پرسپولیس بازی کنم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آنقدر آماده هستم که حتی دوست ندارم یک دقیقه را هم در لیگ چهاردهم از دست بدهم.
حاضرم با عصا هم برای پرسپولیس بازی کنم/ آماده‌ام و یک دقیقه را هم از دست نمی‌دهم

محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ابتدا در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: خوشبختانه پس از بررسی پزشکان مجرب مشخص شد که پای من به دلیل کشیدگی خفیف دارد و نیازی به ام‌آر‌آی نیست. انشاءالله از فردا دویدن‌های نرم و از دو روز دیگر تمرینات فشرده خودم را دنبال می‌کنم.

وی افزود: با توجه به آمادگی صددرصدم و اینکه یک بدنسازی فوق‌العاده را پشت سر گذاشته‌ام حاضر نیستم حتی یک دقیقه از بازی‌های لیگ را از دست بدهم و به همین دلیل با تمام وجودم تمرین می‌کنم که هر چه سریع‌تر به تمرینات گروهی برگردم.

نوری تاکید کرد: ‌حتی حاضرم با عصا هم برای پرسپولیس به میدان بروم و به سهم خودم در این فصل حساس برای تیمم تاثیرگذار باشم. البته باز هم می‌گویم خوشبختانه شرایطم خوب است و خطری من را برای بازی با نفت تهدید نمی‌کند. در کل با توجه به آمادگی که دارم روزهای بسیار خوبی در انتظارم است.

نوری خاطرنشان کرد: ما کار بسیار سخت و حساسی را در اولین قدم مقابل نفت داریم و به هیچ چیزی به جز یک سه امتیاز شیرین فکر نمی‌کنیم البته باید ببینم قسمت من هم چیست اما با تمام وجودم انشاءالله در بازی با نفت با صلاحدید دایی به میدان خواهم رفت تا بتوانم در خوشحال کردن هواداران‌مان سهیم باشم.

نوری در مورد انتشار رقم قرارداد بازیکنان نیز گفت: من فعلا در این باره حرفی نمی‌خواهم بزنم اما ما هم دوست داریم که همه چیز مشخص باشد به نظر من همه هواداران بهتر می‌دانند که ما چه مشکلاتی را با توجه به برنامه‌ریزی‌هایمان پس از عقد قرارداد برای زندگی خود داشتیم و چه اتفاقاتی افتاد. الان اجازه بدهید فکر و ذکرمان فقط بازی با نفت و موفقیت در بازی اول است
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط | NEON DEMON |
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان