امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دنیای اصن ی وضی!(ی عالمه هر چی بگم بازم کمه باور نمیکنی خو بیا ببین!)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنیای اصن ی وضی!(ی عالمه هر چی بگم بازم کمه باور نمیکنی خو بیا ببین!) 1

امروز مادر بزرگم که سالها پیش مرده بود بهم اس ام اس داد !
با کمال تعجب به همون شماره اس ام اس زدم و گفتم مگه تو نمرده بودی ؟
گفت چرا مردم !

گفتم پس چطوری اس ام اس میدی ؟
گفت اینجا استیو جابز بهم یه آیفون داده  
اصــــــــــــــــــــــــــن یه وضی ها ... 
3)یارو به داداشش میگه اگه من یه روز بمیرم چیکار می کنی؟میگه خیالت راحت فیس بوکتو خودم به روز می کنم!.. داداشا هم اصن یه وضی شدن.خوشا به حال اونا که داداش ندارن اصن یه وضی
4)دیروز داشتم با دوستم که فوریتهای پزشکی میخونه تو خیابون میرفتم یه تصادف شده خفن یارو داره بال بال میزنه دوستم وایساده فیلم میگیره . میگم بیا کمکش حداقل 1 چیزی حالیته میگه بیخیال بابا میدونی این فیلم چنتا لایک میخوره؟ الان اورژانس میاد اصن یه وضی
5)می گم چیکار می کنی؟...میگه منتطر افطارم ...میگم :مگه روزه ای؟.. می گه نه! اصن یه وضی....
6)اگر بامن نبودش هیچ میلی چرا عکس مرا لایک زد لیلی!!!؟
7)چه کسی بود گفت "Love" ؟! ما نسلِ فیس بوک هستیم ، نهایتِ احساساتمان "Like "است.اصن یه وضی
8)سرکلاس نشستم با دوستم دارم حرف میزنم استادمون از این پسر جووناس داشت جزوه میگفت برگشته جلو این همه پسر و دختر به یکی از دخترای کلاس میگه خانومی اصن یه وضی
9) از وقتی پهلوون داداشی و پهلوون تختی رو کشتن تنم داره مث بید میلرزه عجب غلطی کردیم رفتیم بدن سازی چند وقته از خونه بیرون نمیام اصن یه وضی
10)عربا به گوگل پلاس می گن قوقل بلاس اصن یه وضی
3)رفتیم جبهه یارو اومده لخت لخت بهش میگم چرا لختی,میگه مگه قرار نیس به دشمن تجاوز کنیم!!! آصـــــن یه وضـــــی
4)همه جاي دنيا پسر ها و دختر ها در روز نيم ساعت با هم هستند و بيست و سه ساعت و نيم ديگه رو به کارهاي عادي زندگي خودشون مشغولن اما توی ايران دختر ها و پسر ها بيست و سه ساعت و نيم به اين فکر مي کنن که چطوري و کجا ميشه نيم ساعت با هم باشن اصن یه وضی
5)شبها میرم سر کار با خودم سحری می برم، ظرف غذا رو گذاشتم توحیاط رفتم دست و صورتم رو بشورم اومدم می بینم گربه ها افتادن رو غذا بی ناموسا همشو خوردن اصن یه وضی
6)سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست.خدایا در سرای ما چه بشکن بشکنه بشکن من نمیشکنم بشکن.آآآ ..دست دست ماشاا.. قرش بده اصن یه وضی
7)با دوستم رفتم خیاطی پارچه میده به خیاط میگه برام شلوار بدوز,اما فردا نیام بگی نخ نبود,برق نبود,سوزن شکست,چرخ خراب بود, حالم بد بود....اصلا پدر س گ بده نمیخوام بدوزی!!!! اصــــن یه وضــــی
8)اونایی که لایک میکنن یه دونه ثواب میبرن و اونایی که کامنت هم میذارن 59 تا ثواب میبرن اصن یه وضی
9)ینی هر چی به خودم فشار میارم که شاید یادم بره روزه هستم تا اشتباهی یه لیوان آب خنک بخورم اصن نمیشه ...اصن یه وضی ...ناجور
10)یه پسره در خونه ما هست حدودا 18-19 سالشه ... به دوچرخه اش یه باطری ماشین وصل کرده با یه آژیر آتش نشانی... پشت خونمون که ماشین های آتش نشانی میرن ماموریت اینم آژیرش رو روشن میکنه دنبالشون میره اصن یه وضی
3)این همسایه ما تو پارکینگ هر روز یه مدل بنز و هیوندای و پورشه میذاره بغل پراید ما ، فکر روح و روان ما رم نمیکنه ... اصن یه وضی
4)بعضیام هستن که آدم حال میکنه ازسرعت بالای لایک زدنشون ... گمونم اینجوری لایک می زنن: میگ میگ لایک ویژژژژژژژژ
5)فک کردی چون چاقو نمیبره کلا دیگه برنامه کنسله؟ (ابراهیم در حال خفه کردن اسماعیل)..اصن یه وضی ..خیلی خطرناکه ..
6)اَی باباااااااا ... آقا چیه همتون جمع شدین اینجا؟ بابا معجزه نمی‌کنم، کفشم افتاده تو آب ‌می‌خوام درش بیارم [موسی، در حال تلاش برای بیرون آوردن کفشش از آب به کمک عصا]..عجب وضیه هاااااااا
7)دیشب مامانم داشت داداشمو از خواب بیدار میکرد میگفت پاشو سحره داداشم گفت سحر اینجا چیکار میکنه!!!!! اصن یه وضی
8)یه دوس دخترم ندارم که دوتایی با هم بریم مسافرت ، مسافرتی که توش بزرگترین درگیریه فکریمون انتخاب آهنگایی باشه که واسه داخل ماشین میخوایم گلچین کنیم ... اصن یه وضی
9)به راننده تاکسی میگم سیگارتو خاموش کن به دودش حساسیت دارم، برمیگرده میگه جوونای سن تو کراک میکشن تو به دود سیگار حساسی..اصن يه حالي شدم ..وض بدي بود.!!
10)بــــاز این لگوی گوگل کار دستمون داد. نیم ساعتِ دارم باهاش ور میرم TV نگاه میکنم. اصن ی وضی
3)دختر: امروز خیلی گاز معده دارم (147 تا لایک 173 تا کامنت) پسر: امشب خودمو میکشم (3تا لایک 1 کامنت که اونم رفیقشه نوشته: گوه نخور) اصن یه وضی
4)پ و چ روی کیبورد کنار همه ، آدم نمیدونه مینویسه چشمات یا پشمات !!! اصن یه وضی
5)امروز رفته بودم واکسن سربازی بزنم.پسره اومده به دکتر میگه آقای دکتر واکسن بزنم روزم باطل نمیشه..... اصن یه وضی
6)اگه 9/9/90 ازدواج کنم نهمین سالگرد ازدواجمون میشه 9/9/99 .... انجمن خلاقان بیکار اصن یه وضی
7)بابامون جرات نمی کنه بگه سیگارنکش یارو توپمپ بنزین بهم میگه سیگارنکش.اصن وضیه!
8)اینو رو صفحه دوست دخترتون بنویسین : عزیـــــــزم ، همسر مهربانم . خودت می دونی من چقدر قوی و غیرتی هستم و چند نفر را تا حالا کشتم !!! خواستم یاد آوری کنم وقتی خواستی هر 6 تا بچه هامونو از مهد کودک بیاری مواظب بچه ایی که حامله هستی باش ! راستی رو پای چپت که مصنوعیه زیاد فشار نیار !!! فردا هم 20 امین سالگرد ازدواجمونه ! کادو برات یه کلاه گیس جدید خریدم ، اون قبلیه دیگه کهنه شده و سر کچلت به خاطر بیماری مسری که داری رو اذیت می کنه !!
.
.
.
خوشحالم که دیگه کسی بهت پا نمیده و همه رو پروندم ! از بدجنسی خودم کاملا راضی و مسرورم
9)یه عمر رفتیم سینما آخر نفهمیدیم دسته های صندلیش ماله خودمونه یا بغل دستیمون ! اصن یه وضی!!
10)هرسال ماه رمضون ارواح حمله میکنن توو تلوزیون اصن یه وضی!!!!
3)قدیما میگفتیم همه چیز با یه نگاه شروع شد ... الان میگیم همه چیز به یه Like تو Facebook شروع شد

4)زیر یه داستان کامنت گزاشتم : آخی ... دو نفر لایک کردن ، یکی هم گفته آخی چه احساسات لطیفی داری ... خدایی چی بگم الان من ؟ بخندم ؟ یا بگم ممنون که احساسمو درک کردی ؟! خوبه کسی نگفته زیبا بود با اجازت شر کردم ! خدایی نمیدونم چی بگم ! اصن یه وضی !

5)رفیقمون یه آیفون 4 گرفته ! اینقدر ندید بدید بازی در میاره که نگووووو ، اصن یه وضی ...

ایران دومین مصرف کننده مواد مخدر در جهان است. خجالت نمی کشید ؟! یه خرده همت کنید تا قهرمانی راهی نیست اصن یه وضی
6)این سرعت گیرایی ک داخل شهر هست، به درد هیچی نخوره... باعث سرگرمی میشه... داشتیم تو شهر دور میزدیم، دیدیم چنتا پسر با موتور، تخت گاز از رو سرعت گیرا میپرن کلی عشق میکنن... تازه... بش میگن سکوی پرتاب... خدایا به حق همین شبای عزیز این خوشی رو از بچه ها نگیر... فردا دیدی اینم جرم شد... اصن یه وضی
7)آقا ما دیگه تراوشات ذهنیمونو استاتوس نمیکنیم اصن دختره برداشته کپی کرده میده به دوس پسرش میگه خودم به عشق تو گفتم!!!! مگه خودم دستم شکسته بدم به کسی!! رو داره مث ته دیگ لوبیاپلو ، اصن یه وضی
8)دختره مینویسه دستمو کردم تو دماغم ، 2500 تا Like میخوره، بعد یارو میاد میگه عزیزم با اجازه share کردم،اون یکی میاد میگه الهی بمیرم خوش به حال دماغت .... اصن یه وضی هااا 

9)تو این تابستون آدم ده دیقه نمی تونه احساس تمیز بودن بکنه اصن یه وضی...

10)فقط يه زن ايراني ميتونه ملكه زيبايي دنيا رو ببينه بعد با غرور بگه:اين كجاش خوشگله؟!!! اصن یه وضی ...
)میگن یه سری از دوستا ، عین قرص جوشانن اولش که میفتن تو فاز رفاقت ، همچین قل قل میکنن که سر میرن ، شُره میکنن ، اصن یه وضی ... یکم که صبر میکنی ، میبینی نصف بیشتر لیوان خالیه... قل قلشونم تموم شده ، ته نشین شدن کلاً !!!! 
2)خدایــیــــش تـــوجــــه کــــردی وقتـــی تــلـویـزیـون فـــوتبـــال حساس نشـــون میــده ؟؟؟؟؟ اگه همه ی بازی رو ببینین ، 0 - 0 میشه! اگه بازی رو نبینی ، بالای 5 تا گل داره اگه وسطش بری دستشویی ، همون لحظه گل میــزنـن !!!!! اصن یه وضی
3)پسرک چشمانش را بست و شروع کرد به شمردن: یک دو سه چهار ... دخترک رفت پنهان شود آن طرفتر پسر دیگری را دید که گرگم به هوا بازی میکند برّه شد و با گرگ رفت پسرک قصه هنوز می شمارد....... اصن یه وضی
4)رفتيم سينما،4تومن پول بي زبون رو داديم بليط گرفتيم،كلي هم ذوق و شوق كه يه عالمه بازيگر معروف و خوب توش بازي ميكنن... فيلم تموم شده،تيتراژ پايانو نگاه ميكنيم شايد تهش نوشته باشه"ادامه دارد..."كه اقلا به اين اميد بيايم قسمت دوم فيلم رو ببينيم شايد يه چيزي از موضوعش بفهميم! اصن يه وضي!!!

5)مردی که خیلی عاشق بود پشت شیشه آسمانخراش نشسته و سیگار می کشید . مرد آنقدر عاشق بود که وقتی آخرین پک را به سیگار زد یادش رفت که باید ته سیگارش را پایین بیاندازد ، نه خودش را... اصن یه وضی
6)يارو اومده تو كوچه داره آشغالاي دمه خونه رو ميريزه بيرون ميجوره!!! ميگم برادر محترم چيكار ميكني؟ ميگه بتوچه اگه لازمش داشتي بيخود كردي گذاشتي بيرون، آقا ضايــــــــــــع شدم! اصن يه وضي!

7)دو تا مرد از جهنم میان بیرون، مردم بهشون میگن چطور بود... اونا هم میگن:خدایی کار دو نفر نبود ولی خاموشش کردیم....اصن یه وضی
8)داداشم عاشقِ اینه که بره خونه ی یکی از این فامیلامون که یه دختره از خودراضی داره ، از این مدلا که فکر میکنه همه خواستگارشن! ...بعدش دختره براش شربت بیاره؛در حالیکه لیوانو از تو سینی برمیداره،آروم با یه لبخند خاص بگه : شما خودتون درست کردین ؟! اونم با عشوه بگه : بلـــه ، نوشِ جــان ! اونم لیوانو بزاره تو سینی بگه : پـس نمیخورم ؛مرســـی اصن یه وضی ...!

9)میری آدامس اوربیت بخری، بقاله به جای بقیه پول، بهت آدامس شیک میده اصن یه وضی

10)الان تو اتاقم نشستم پنجره بازه صدای خروپف همسایه پایینی تا اینجا میاد..... اصن یه وضی
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞ ، SaRvEnAz_Hn ، خیس خاطره ، ຖēŞค๑໓ ، dj erfan ، farzad0 ، Sмιle ، melika1377 ، mahru ، امیررضا* ، باران20 ، تنهای تنها ... ، ShN_76
آگهی
دمت جیزTongueTongue
:||:
[img=0x17]<a href=[/img]
دنیای اصن ی وضی!(ی عالمه هر چی بگم بازم کمه باور نمیکنی خو بیا ببین!) 1 [url=http://8pic.ir/viewer.php?file=83kznna7l6n6fvvysl97.png][/url]
پاسخ
خخخخخخخخخخخBig Grin
مردمان بی عشق کبوترارو پـــــر دادن
من دوباره بی عشق نگران فردامم
Heart
پاسخ
بدك نبود

دنیای اصن ی وضی!(ی عالمه هر چی بگم بازم کمه باور نمیکنی خو بیا ببین!) 1
پاسخ
کمتربزارکه ادم حوصله ی خوندنشوداشته باشه
پاسخ
مرسی خیلی باحال بود
اینقدر مرا از رفتنت نترسان ...
ماندن کنار من لیاقت می خواست نه بهانه ...
می خواهی بروی،برو ...
بلند می گویم
به درک که رفتی
پاسخ
آگهی
ممنون خوب بود
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان