امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین بازی انلاین سال 2012 جهان(برای کمک به ایران مجازی توی این بازی بیا داخل)

Brick 
:cool:سلام میخوام یک بازی رو بهتون معرفی کنم که خودم تا مدت ها دنبال همچین بازی میگشتم بهترین بازی انلاین سال 

2012 شناخته شده اسمش ایسمه بازی این طوریه که شما به عنوان یک شهروند در ایران هستید. در این بازی باید 

روزانه کار کنید تمرین نظامی کنید و بجنگید  اعضای ایرانی ایسیم هم دارن سعی 

میکنن ایرانی ها رو توی این بازی زیاد کنن تا ایران قوی بشه بازی سه تا سرور داره سرور سوم جمعه 10 مرداد دوباره از اول شروع میشه و این نکته رو بگم که هر سال یک سرور شروع میشه یعنی سرور بعدی یک سال دیگه شروع میشه

لطفا تو این بازی ثبت نام کنین و در بازی بمونین تا به ایران کمک کنید تا بتونیم کل خاور میانه رو برای ایران کنیم.

اینم لینک ثبت نام در بازی اگه با این لینک ثبت نام کنید داخل بازی از مزایا بهتری برخوردار میشی مثلا طلای

بیشتری میگیری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://suna.e-sim.org/lan.4128/

یه چیزی:این بازی از سرتاسر جهان کاربر داره یعنی باید ایرانی ها با خارجی ها برای قوی کردن کشور رقابت کنن
یکی از ضعف های بازی که در عین حال نقطه ی قوتش هم حساب میشه اینه که مثل تراوین و عصر پادشاهان و گرز و... توش نقاشی و رنگ شاد نداره و به دلیل این که ایرانی ها عادت کردن بازی های با نقاشی و گرافیک بالا بازی کنن همون اول که ثبت نام میکنن بازی رو بیخیال میشن ولی همین گرافیک پایین باعث جذابیت بازی شده
توضیحات بازی:
میشه گفت اگه بخوایم ایسیم رو در یک جمله خلاطه کنیم میگیم:اداره ی کشور از نظر سیاسی و اقتصادی
ایسیم در اصل انگلیسیه ولی فارسی هم میشه که وقتی ثبت نام کنی و کشورت رو ایران انتخاب کنی یک پیام فارسی برات ارسال میشه که توضیحات کامل رو بهت میده 
شخصیت ها:رییس جمهور،نماینده ی مجلس،وزیر اقتصاد،وزیر امور خارجه،مسوول خزانه ،رییس حزب و...
هر کدوم از این شخصیت ها بر اساس انتخابات تعیین میشه و یک نفر از بین صد ها ایرانی در این بازی یکی از این مسئولیت ها رو میگیره یعنی خودت رییس جمهورت رو انتخاب میکنی!
خواهشا برای کمک به ایران و قدرتمند شدن ایران توی ایسیم ثبت نام کنین و به بازی ادامه بدید و یکی از صد ها ایرانی بشید که در تلاشن برای بزرگی ایران در این بازی یکبار دیگه لینک رو مینویسم:
http://suna.e-sim.org/lan.4128/
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد حسین قادری
آگهی
اها فهمیدم
اصلا بگو این حرفا ب من چ من میخاستم فقط دل تو رو پر کنم بلکم اشکی بریزی

(( دنیا از امین تانی ))
پاسخ
منم  نفهميدم
پاسخ
somo
dadash don bal dastaniiiiiiiiiii haaaaa maelomeh bacheyiiiiiiiiii chizi hastiya akh marizii minevii si behtarin bazii anlan jahan ravaniiiiiii
پاسخ
ایرانی ها برای اینکه زحمت هاشون ریست نشه میتونن به سرور بدون ریست بیان. سرور سکورا:
https://secura.e-sim.org/lan.77731

من اونجا رییس حزب و ارتش سربازان گمنام امام زمان هستم. سابقه ی یک دوره وزیر آموزش رو هم دارم. بیاین بهتون راهنمایی میکنم
پاسخ
سروراش ضعیفه
بهترین بازی انلاین سال 2012 جهان(برای کمک به ایران مجازی توی این بازی بیا داخل) 1
پاسخ
آگهی
کسی هست با من تخته بازی کنه

crying
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد حسین قادری

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جی تی ای سن اندرس انلاین
Star آموزش آنلاین بازی کردن SPLINTERCELL BLACKLIST
Wink @@@ بازی اینترنتی مزرعه رایگان من فارسی (مزرعه داری آنلاین !!)
  بازی call of duty در ایران تحریم شد + بازی پابجی در ایران فیلتر شد
  بهترین بازی فلش خور چیه ؟؟
  آموزش آنلاین بازی کردن gta
  توضیحات کامل بازی erevollution + فیلم آموزشی بازی
  یه فکت جالب از بازی among us + طرفدارای exo هم بخونن
  آموزش بازی گرگینه تلگرام
  بهترین بازی‌های دو‌نفره آفلاین و آنلاین که باید تجربه کنید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان