امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطالب خواندنی در مورد جن

Thumbs Up 
سلام آیا میدانید جن در خانه های متروکه و جا هایی که تاریک وسوت وکور باشد زندگی می کند .
جن موجودی انسان نما است
که می تواند غیب وزاهر شود ویا در یک چشم بهم زدن از ایران به استرالیا بیاید
جن از دانشمندان وپروفسور ها هم بیشتر می داند .

شاید بعضی از شما ها فکر کنید که جن سم یا شاخ داشته باشد ولی این طوری نیست او آدم نما هست ولی چشم -دهن-گوش-مو وحتی گوشت هم ندارد او از روه آدم های بد که می روند جهنم درست میشود

خیلی خوب حالا نوبت شماست هرچی در مورد جن میدانید یا تصاویری دارید دراینجا بگذارید.!!!Smile[/size]
لطفا چیزی که درمورد موزوع نباشه ننویسید
به امید استودیوی بازیسازی بازی های آنلاین فلش. فلش خور:cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، hakhamanesh ، خانوم گل ، deymon 20 ، mohamad66 ، AmItiSe ، hoora ، مينا ، aidaaa ، pink devil ، pleiades848 ، jahangard ، khani_.................. ، *mahya* ، AFEE BOZORG ، Ali MuSiC ، love 2012 ، Armina ، امیررضا* ، sama1 ، Ξrιc logιc ، narges ، هاناجون ، پيشي ي ملوس ، خانومي ، ÐeaÐ GiЯl ، شکوفه2 ، T N T ، The Light ، farzad0 ، لاله من ، Ѧℳℐℝ ، ♣yas♣
آگهی
جن واژه‌ای عربی و به معنی «موجود پنهان و نادیدنی» است. در زبان فارسی «اَجِنّه» جمع جن شمرده می‌شود. در عربی جمع واژه جن، جِنان است.در فرهنگ فارسی دکتر محمد معین، به معنای «موجودی متوهم و غیر مرئی، پری» آمده است. به آنکه مورد اذیت و آزار جنّیان واقع شده جن زده یا مجنون گویند.

برخی مردم به جن، «از ما بهتران» هم می‌گویند .
پاسخ
 سپاس شده توسط سینا صفا خواه ، hakhamanesh ، خانوم گل ، deymon 20 ، mohamad66 ، pink devil ، pleiades848 ، jahangard ، AFEE BOZORG ، love 2012 ، sama1 ، narges ، پيشي ي ملوس ، ÐeaÐ GiЯl ، شکوفه2 ، T N T ، farzad0 ، لاله من ، Ѧℳℐℝ ، ♣yas♣
دستتون درد نکنه آگه ناراحت هستید میتوانید اینجا درموردجن شوخی هم بکنید
پاسخ
 سپاس شده توسط amin ، hakhamanesh ، خانوم گل ، deymon 20 ، mohamad66 ، pink devil ، pleiades848 ، jahangard ، ÐeaÐ GiЯl ، T N T ، Ѧℳℐℝ ، ♣yas♣
عزیزم مگه از جونت سیر شدی که درموردش شوخی هم بکنی

پاسخ
 سپاس شده توسط سینا صفا خواه ، hakhamanesh ، deymon 20 ، mohamad66 ، AmItiSe ، pleiades848 ، jahangard ، pink devil ، *mahya* ، taranom1 ، sama1 ، خانومي ، شکوفه2 ، Ѧℳℐℝ
چون خودم دیدمش برای همین دیگه از اون نمی ترسم آقا
پاسخ
 سپاس شده توسط hakhamanesh ، bactrim-sideeffects ، deymon 20 ، mohamad66 ، pink devil ، pleiades848 ، jahangard ، T N T ، Ѧℳℐℝ
چه شکلی بود Big Grin
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط سینا صفا خواه ، hakhamanesh ، deymon 20 ، mohamad66 ، jahangard ، pink devil ، امیررضا* ، خانومي ، کریستال ، mama2 ، Ѧℳℐℝ ، ali320
آگهی
چون شب بود نتونستم صورتش راببینم چون چراغ کوچه ی ما خاموش روشن می شد ولی یزره بخوای قش کردم
ریختش مثل آدم ها بود چون از روح آدم های بد بوجود می آیند راستش خودم دارم تعجب می کنم کهچرا من را ترسونده !!!!!؟؟؟؟؟؟....
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، hakhamanesh ، deymon 20 ، mohamad66 ، pink devil ، pleiades848 ، jahangard ، امیررضا* ، sama1 ، Ѧℳℐℝ
خوب می تونه تبدیل بشه چرا باور نمی کنی من دیدمش درزم اون ازکجا معلوم که موجود دیگری نباشه
پس اون کی بود پدرم بود جلوی چشمام غیب شد حتی یک گربه ی مرده جفتش بود درزمن چیزی که تو نشون دادی خوناشامه
پاسخ
 سپاس شده توسط deymon 20 ، mohamad66 ، pink devil ، pleiades848 ، jahangard ، sama1 ، Ѧℳℐℝ ، ♣yas♣
عکسی دیگر از جن:
مطالب خواندنی در مورد جن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، سینا صفا خواه ، hakhamanesh ، خانوم گل ، deymon 20 ، mohamad66 ، مينا ، pleiades848 ، jahangard ، pink devil ، AFEE BOZORG ، Ξrιc logιc ، امیررضا* ، negar98 ، ÐeaÐ GiЯl ، لاله من ، Ѧℳℐℝ
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط hakhamanesh ، deymon 20 ، pleiades848 ، jahangard ، T N T ، Ѧℳℐℝ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  بلاگر مورد علاقه ات؟؟؟؟
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  IDO چیست؟ هرآنچه لازم است در مورد آن بدانید!
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  شخصیت شناسی از روی ادامس مورد علاقه.....
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
  بستنی مورد علاقه شما شخصیت تان را لو می دهد!
  مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان