امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاغل مناسب متولدان هر نماد چینی

Rainbow 
من اژدهـــآم ^ـ^

موش:
کاسب(عتیقه فروش)/نماینده ی تجاری/فروشنده دوره گرد/کارمند عالی رتبه یاجز/حسابدار/روزنامه نگار/تاجر/موسیقی دان/نقاش و نویسنده/صاحب بنگاه کارگشایی/دلال/رباخوار/کلاهبردار و منتقد!
گاو:
کارگر مزرعه/کشاورز/مکانیک/صاحب تعمیرگاه/کارگر متخصص/کاردان فنی/پیشه ور/طراح ویا معمار/عکاس/اشپز/مهماندار/پرستار/ارایشگر/دندانساز/جراح/استوار/دیکتاتور وپلیس.
ببر:
سرکارگر/فرمانده چتربازان/راننده مسابقات اتومبیل رانی/گاو باز/محقق/سردسته مزدوران/رهبر نظامی/رهبر انقلابی/کارخانه دار/سیاستمدار و تبهکار!
گربه:
تاجر/طراح لباس/دکوراتور/عتیقه فروش/کاسب/داروخانه دار/ رییس تشریفات/روزنامه نگار/بازیگر/وکیل دعاوی/محضردار/قاضی/مشاور حقوقی/سفته باز/دلال بورس/بانکدار/دیپلمات/سفیر کبیر ... و مستمری بگیر.
اژدها:
بازیگر/هنرمند/مغازه دار/صنعتگر مهندس/معمار/پزشکوکیل دعاوی/تبهکار/روحانی/مبلغ مذهبی/سفیر/سیاستمدار/مدیر کل و قهرمان ملی.
مار:
معلم/استاد دانشگاه/نویسنده/فیلسوف/حقوقدان/خطاط/روان پزشک/سیاستمدار/دیپلمات/سفته باز/عیاش/ستاره سینما/ پیشگو طالع بین/فالگیرو کف بین.
اسب:
صنعتگرمتخصص/کاردان فنی/سرکارگر/راننده کامیون/شیمی دان/فیزیک دان/زمین شناس/دندان پزشک/پزشک/معمار/کارشناس امومالی/دیپلمات/نقاش وشاعر
بز:
کارگرفنی پیشه ور/کاردان فنی/باغبان/هنرمند بازیگر/عکاس/نویسنده/شاعر/نقاش/موسیقی دان/بدل کاروبی خانمان.
میمون:
اگر تلاش کند میتواند هر شغلی را به دست اورد./مبتکر/سفته باز/تاجری زیرک/نویسنده ای معروف/بازیگر معروف سینما/دیپلمات زیرک/سیاست مدار باهوش/کلاهبردار و شیاد.
خروس:
پیشخدمت کافه/اشپز/صاحب اغذیه فروشی/نماینده ی تجاری/نماینده ی تبلیغاتی/متخصص زیبایی/ارایشگر زنانه/دندان پزشک/جراح/کارمند/سرباز/اتش نشان/نگهبان شب/مامور پلیس/محافظ شخصی/پلیس جنایی/شرخر.
سگ:
رییس اتحادیه کارگری/صنعتگر/وکیل تام الاختیار/منتقد/مربی/روحانی/نویسنده/فیلسوف/اندیشمند/معلم اخلاق/حقوقدان/قاضی/دانشمند/پزشک/سیاستمدار میانه رو/جاسوس.
خوک:
تولید کننده/پزشک/دانشمند/معمار/کار گردان سینما/نویسنده/شاعر/نقاش/تاجر/کمدین/هنرپیشه نمایش های مردمی/دلقک وخواننده.
پاسخ
 سپاس شده توسط ☺t@k selooli☺ ، *MAHYA ، bita2000 ، تیلور خوشگله ، pesare bad ، حقوقدان انجمن ، αѕтer ، آرامش ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ~~SARA:HIVA~~ ، CTG ، marco.r ، Titiw ، الهه 1379 ، Hesam.
آگهی
من اژدهام
مشاغل مناسب متولدان هر نماد چینی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط marco.r
اسب:
صنعتگرمتخصص/کاردان فنی/سرکارگر/راننده کامیون/شیمی دان/فیزیک دان/زمین شناس/دندان پزشک/پزشک/معمار/کارشناس امومالی/دیپلمات/نقاش وشاعر
یه عقرب دارم اسمش زبونه اگه نیشت نزده بدون حسش نبوده
پاسخ
 سپاس شده توسط marco.r
موش:
کاسب(عتیقه فروش)/نماینده ی تجاری/فروشنده دوره گرد/کارمند عالی رتبه یاجز/حسابدار/روزنامه نگار/تاجر/موسیقی دان/نقاش و نویسنده/صاحب بنگاه کارگشایی/دلال/رباخوار/کلاهبردار و منتقد!
پاسخ
 سپاس شده توسط marco.r
مار:
معلم/استاد دانشگاه/نویسنده/فیلسوف/حقوقدان/خطاط/روان پزشک/سیاستمدار/دیپلمات/سفته باز/عیاش/ستاره سینما/ پیشگو طالع بین/فالگیرو کف بین.

مر300000Big GrinBig Grin
و چه فروق زیبا گفت :
تنها صداست که میماند
و امان از صدای او که ابدی شد در گوش من
پاسخ
 سپاس شده توسط marco.r
مار:

نویسندهHeart
ستاره سینماHeart
پس گرافیست کو؟؟؟Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
 سپاس شده توسط marco.r
آگهی
من اسبمHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط marco.r
اسب:
پاسخ
Ejhdeha
پاسخ
اژدها....

تبهکار؟ شغل خوبیه خخخخ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ویژگی های یک کتونی مناسب دوندگی
  مناسب های تعطیل سال ۱۴۰۳
  قلم لمسی سامسونگ مدل S Pen اورجینال مناسب برای سامسونگ گلکسی نوت 8
  قلم لمسی سامسونگ مدل S Pen اورجینال مناسب برای سامسونگ گلکسی نوت 9
  خرید دستگاه لیبل زن با قیمت مناسب
  نوشتن عنوان جذاب و مناسب برای محتواها
  این مرد چینی پس از قتل همسر، وی را خورد +عکس
  مُد مناسب با ماه تولد شما
  چگونه بفهمیم کدام سطل زباله برای آشپزخانه مناسب است؟
Heart خواستگاری با 99999 فلفل قرمز به شکل قلب+ترمیم جمجمه یک مرد چینی با پرینت سه بعدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان