امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اطلاعات جدیدی از شخصیت اصلی عنوان Assassin’s Creed منتشر شد

اطلاعات جدیدی از شخصیت اصلی عنوان Assassin’s Creed منتشر شد 1

اطلاعات جدیدی در مورد شخصیت اصلی عنوان Assassin’s Creed، یعنی Arno منتشر شده است. این اطلاعات توسط Dan Jeannotte، بازیگر اصلی این شخص منتشر شده است. وی این اطلاعات را در یک مصاحبه ی کوتاه به اشتراک گذاشته است.

همانطور که از قبل می دانیم، نام کامل شخصیت اصلی بازی Arno Victor Dorian می باشد. Arno در طول بازی عشق را تجربه می کند و برای عشق خود مبارزه می کند. به طور کل می توان گفت که یک پیچیدگی عاشقانه در بازی وجود دارد. در ادامه اطلاعات منتشر شده توسط Dan Jeannotte را با هم مرور می کنیم.
سوال: فکر می کنید که مردم از چه ویژگی آرنو خوششان خواهد آمد؟
جواب: فکر می کنم که مردم بیشتر از شخصیت و رفتار او لذت ببرند. او باهوش است و شوخ، و به هیچکس اجازه نمی دهد که او را مجبور به کاری کند.

سوال: به نظر خودت بهترین ویژگی آرنو چیست؟ آیا او می تواند یک قاتل حماسه ساز باشد؟
جواب: او واقعا حماسه ساز است و قطعا حماسه ی بزرگی در بازی برای او آماده شده است. بهترین ویژگی او تلاش او برای بهتر شدن است.

سوال: حس اینکه از شما بخواهند قسمتی از یک فرانچایز بزرگ را بر عهده بگیرید و جزئی از آن باشید چگونه است؟
جواب: بسیار افتخار می کنم که نقش یک قاتل در این سری بازی را بر عهده ی من گذاشته اند. پروسه ی ضبط حرکات دقیقا مانند بازی کردن در یک فیلم اکشن بود. 

سوال: چگونه توانسته اید شخصیت جدیدی به وجود بیاورید که از تمامی قاتل های گذشته ی این سری بازی جدا باشد و طعم خاص خود را داشته باشد؟
جواب:  او بسیار تیز و نیش دار است که همین مساله او را از تمامی شخصیت های قبلی متمایز می کند. او بسیار مستقل است و می تواند در شرایط بحرانی تصمیم گیری کند. او همیشه کنجکاو است و فعال و اقتدار خاص خود را دارد.

سوال: شخصیت خودتان چقدر به آرنو نزدیک است؟
جواب: قطعا وجه تشابه هایی با هم داریم. هر دوی ما به قهرمان بودن تمایل داریم، از شوخی به عنوان سلاح استفاده می کنیم و مشکل ساز هستیم.

سوال: آرنو چه شخصیتی در ابتدا دارد و در ادامه ی ماجرا به چه انسانی تبدیل می شود؟
جواب: وی در ابتدا بی پرواست و مسئولیت پذیر نیست. اما یک اتفاق تراژدی باعث می شود که او پخته بشود و برای حق خود مبارزه کند.

سوال: وقتی که از شما خواسته شد به عنوان صداپیشه ی شخصیت اصلی عنوان جدید Assassin’s Creed فعالیت کنید چه حسی داشتید؟
جواب: من واقعا خوشحال و هیجان زده بودم. اینکه یکی از بزرگترین شخصیت ها را به شما بسپارند ترسناک است. اما مطمئن بودم که همه چیز واقعا عالی خواهد بود و همینگونه هم شد.

سوال: فکر می کنی از چه نظر عاشق آرنو بشویم؟
جواب: او قلب بزرگی دارد. با اینکه سعی می کند این روحیه ی خود را پنهان کند و به کسی نشان ندهد، اما این مساله را می بینید.

سوال: آیا خودت به پارکور علاقه مند شدی؟ چیزی یاد گرفتید؟
جواب: بله واقعا پارکور برای من جذاب بود. من همیشه دوست داشتم که این کار را انجام بدهم.

سوال: آیا به تصویر کشیدن آرنو کار سختی بود؟ اگر بود چرا؟
جواب: او در طول داستان بازی دچار تغییر شخصیتی بسیار بزرگی خواهد شد که این مساله بسیار چالش بر انگیز است. با این حال یک بازیگر باید بتواند این کار را انجام بدهد. 

سوال: بدون اینکه داستان بازی را لو بدهید، اگر امکان دارد یکی از جمله های مورد علاقه ی خودتان، از آرنو را بگویید
جواب: چند وقت که تو تاریکی ایستادی و منتظر منی؟

سوال: آیا داستان بازی در مورد آرنو قسمت رمانتیک هم خواهد داشت؟ یا اینکه محور اصلی داستان بر روی مبارزات انقلابی و قاتلان خواهد بود؟
جواب: نمی خواهم چیزی از بازی را لو بدهم… اما داستانی عاشقانه و پیچش دار در بازی وجود دارد. پس آرنو به همان اندازه که برای عدالت می جنگد، برای عشق هم خواهد جنگید.

سوال: اسم این نسخه از این فرانچایز Unity است. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا این اسم بیانگر اتفاق خاصی در بازی است؟
جواب: بله. این اسم در مورد آرنو و اتحاد او با انجمن برادری و همچنین مردم فرانسه در آن مبارزات تاریخی است. 
اطلاعات جدیدی از شخصیت اصلی عنوان Assassin’s Creed منتشر شد 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسمی: بازی WWE 2K21 امسال منتشر نخواهد شد
  بازی chimera squad برای کنسول های نسل هشت منتشر میشود
Information بزرگترین بازی اکشن ( Hack `n` Slash ) تاریخی و مذهبی جهان اسلام منتشر شد
  مسابقه‌ی The International 2020 عنوان Dota 2 با جایزه‌ی ۴۰ میلیون دلاری
Smile آپدیت درایور Nvidia GeForce برای نسخه بتا CoD: Black Ops Cold War منتشر شد
  شخصیت رمبو با صداگذاری سیلوستر استالونه به Mortal Kombat 11 می‌آید
  عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War دنباله‌ای مستقیم بر Black Ops 1 خواهد بود
Star دقیقه از گیم‌پلی بازی Mafia: Definitive Edition منتشر شد
  تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان