امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های جدید نازنین بیاتی از بازیگران جوان سینما +بیوگرافی کوتاه

بیوگرافی : نازنین بیاتی بازیگر ایرانی نازنین بیاتی متولد 15 دی 1368 در تهران فارغ‌ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است. پدیده سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر به جهت بازی در فیلم دربند به شمار می‌ رود.

عکس های جدید نازنین بیاتی از بازیگران جوان سینما  +بیوگرافی کوتاه 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
پاسخ
 سپاس شده توسط ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞ ، MS.angel ، sama00 ، sober ، لــــــــــⓘلی ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Mutemit
آگهی
خوشگله
پاسخ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
خوشمل و نازه
پاسخ
Video 
نام :نازنین بیاتی
زمینه فعالیت : سینما و تئاتر
تولد : 15 دی 1368
محل زندگی : تهران
ملیت : ایران
پیشه : بازیگر
سال های فعالیت : 1391 تاکنون
زندگی شخصی نازنین بیاتی
نازنین بیاتی بازیگر توامند کشورمان که در سریال خانگی گلشیفته خوش درخشیده متولد 15 دی 1368 در تهران، است او فارغ التحصیل رشته تئاتر با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد است  وعلاوه بر بازیگری، مدتی طراح لباس و صداپیشه نیز بود و در عرصه موسیقی نیز وارد شده است.
خانواده نازنین بیاتی
مادرنازنین بیاتی اهل قم و پدرش اهل تفرش است و دارای دو خواهر به نام های ندا و نغمه دارد ، محل زندگی این بازیگر جوان در منیریه است .
از علاقه تا ورود به بازیگری
نازنین بیاتی در کنار کار طراحی که رشته اصلی او بود به بازیگری نیز پرداخته استبنابراین نا آشنا به بازیگری نبوده است.اماعلاقه اش به بازیگری از ترم چهار دانشگاه با درس مبانی شروع شد و از طریق یکی از دوستانش برای تست فیلم به دفتر آقای شهبازی کارگردان رفت و بدون کلاس بازیگر شد.
اولین فیلم نازنین بیاتی
نازنین بیاتی در سال 91 با فیلم دربند به کارگردانی پرویز شهبازی وارد بازیگری شد و نامزد سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شد و در رای گیری از نویسندگان و منتقدان بهترین بازیگر جشنواره سی و یکم فجر انتخاب شد
او در اولین فیلمش به کارگردانی پرویز شهبازی هم بازی بازیگران مطرحی شد اما رمز موفقیت خود را دوست شدن با خانم آهنگرانی و کمک های او اعلام نموده است .همچنین عوامل گروه آقای بهمنش، خانم عرفی نژاد کمک های فراوانی به نازنین بیاتی در ایفای نقشش کرده اند.نازنین بیاتی دراولین نقشش بدون دریافت فیلمنامه به ایفای نقش پرداخت.

طراح لباس
نازنین بیاتی در سال 91 طراح دکور، طراح لباس و صداپیشه شخصیت رویا و پیشگودر سریال عروسکی شکرستان بود.
ماجرای خبر فوت اشتباه نازنین بیاتی
امسال در حین پخش مجموعه گلشیفته ، و درگذشت سورنا غضنفری بازیگر این مجموعه ، وقتی صفحه رسمی سریال گلشیفته برای اطلاع رسانی از خبر فوت این بازیگر عکسی سه نفره (تصویر پایین) را منتشر میکند بسیاری از خبرگزاری ها عکسی ناواضح از نازنین بیاتی را به اشتباه به جای عکس سورنا غضنفری درج کردند.
علاقه مندی های نازنین بیاتی
تماشای فیلم در سینما ازعلاقه مندی های شخصی نازنین بیاتی است ، او دیدن همه ژانرفیلمی را دوست دارد اما طنزرا کمتر دوست دارد.
شباهت به ترانه علیدوستی
بسیاری از مردم ابراز می کنندکه نازنین بیاتی با بازیگر توانمند کشورمان ترانه علیدوستی شباهت زیادی دارد که نازنین بیاتی از شبیه بودن به ترانه علیدوستی ابراز خوشحالی می کند و ایشان را یکی از بهترین بازیگران سینمای ایران می داند.
شخصیت درونی نازنین بیاتی
نازنین بیاتی فردی بسیار پر انرژی ،عجولو در جمع دوستان بسیار شاد است و در کل شخصیت برون گرایی دارد و دوست دارم به آن چیزی که می خواهد خیلی زود برسد.
علاقه نازنین بیاتی به خسرو شکیبایی
نازنین بیاتی علاقه زیادی به بازی خسرو شکیبایی دارد و زمانی که راهنمایی بوده یکبار استاد شکیبایی را سر صحنه فیلمبرداری دیده واز همان زمان آرزو بازی با ایشان را داشته است .نازنین بیاتی بازی با مرحوم شکیبایی را یکی از حسرت های زندگی اش می داند.
آرزوی نازنین بیاتی
نازنین بیاتی آرزو دارد که هیچ آدمی حسرت به دل از دنیا نرود. او در برنامه خندوانه گفت :مادربزرگ من یک روز صبح به منزل ما زنگ زد و میخواست با من صحبت کند اما من به مادرم گفتم که من کار دارم و نمیتوانم و همان شب مادربزرگم از دنیا رفت و حسرت شنیدن صدایش برای همیشه به دل من ماند.
مصاحبه با نازنین بیاتی
در یکی از مصاحبه هایت گفته بود که مردم جلوه ای از من را دیده اند که جدی و معصوم است، در حالی که خودم اهل شیطنت و شوخی هستم. دوست داریم بیشتر از این جنبه شخصیتی ات بدانیم.

من در کل آدم پرانرژی هستم و اگر قرار باشد کاری انجام بدهم، خیلی دوست دارم به آن چیزی که می خواهم خیلی زود برسم. مثلا وقتی دارم نقاشی می کشم دوست دارم زود تمام بشود. حتی اگر لازم باشد 24 ساعت پای آن بایستم انجامش می دهم. ولی اصولا در نقش هایی که پیشنهاد داشتم یا بازی کردم این ویژگی کمتر دیده شده. مثلا در رخ دیوانه در صحنه تصادف، هیحانِ واقعیِ خودم است. یا آن جایی که ماشین دور 360 می زند، بدلکار نبود و من خودم کنار راننده نشسته بودم. برایم این هیجان، جذاب است. به خاطر همین دوست دارم در فیلم های هیجانی هم بازی کنم چون احساس می کنم بیشتر تخلیه می شوم.
در زندگی واقعی این ویژگی چطور نمود پیدا می کند؟
در رابطه با دوستانم در بعضی از شرایط این عجول بودن و تندتند رفتار کردن هست؛ اما در بعضی جمع ها تا کمی احساس امنیت یا راحتی نکنم تبدیل به یک آدم آرام می شوم. به طور کلی بستگی به شرایطی که در آن قرار می گیرم دارد.
آدم شوخی هم هستی؟

تا حدودی

گویا در سریال گلشیفته که کمدی است، نقش اصلی کار را داری در حالی که در فیلم آینه بغل با وجود اینکه کار کمدی بود، شما جدی هستی و طنز در تعامل با نقش مقابل شکل می گیرد. این بار، کمدی نقش بیشتر است؟
چون آینه بغل اولین کار کمدی من حساب می شد سعی کردم که تو ذوق تماشاگر نخورد و اگر هم قرار است بازی طنز داشته باشم خیلی کنترل شده است. ولی در سریال گلشیفته تقریبا همه کاراکترها رفتارهایی دارند که شاید یک آدم معمولی آنها را نداشته باشد. اینجا باز قدم بعدی است. فکر کنم حالا اگر کسی این را ببیند نسبت به نازنین بیاتی که هیچ وقت طنز کار نکرده و رفتار طنزی از من ندیده، گارد نمی گیرد.
درباره مصاحبه فِیکی که راجع به شباهتت به ترانه علیدوستی منتشر کرده بودند، نظر خودت چیست؟
خانم علیدوستی بدون شک یکی از بهترین بازیگران سینمای ایران هستند اما من هیچ وقت چنین مصاحبه ای انجام ندادم و واقعا نمی دانم این حرف ها از کجا مطرح شد. البته از این اتفاق ها زیاد می افتد و بارها بوده که خبرهای غیرواقعی منتشر شده. حتی یک وقت هایی مصاحبه هایی از قول من منتشر شده که خود خبر نداشتم کِی این صحبت ها را کرده ام!
چرا در فضای مجازی گزیده و با احتیاط کار می کنی؟

من تا یک سال پیش اصلا در فضای مجازی به شکل عمومی حضور نداشتم. بعد از یک مدتی آنقدر تعداد صفحات فیک به نام زیاد شد و حاشیه ها و خبرهایی که در این صفحات گذاشته بودند در کنار یک سری کامنت های بد و رفتارهای زشت باعث شد که مجبور شدم یک صفحه عمومی بسازم که البته این هم پرایوت است و می خواهم قابل کنترل باشد.

تا حالا استیکر یا پیام اشتباهی فرستادی که باعث سوءتفاهم شود؟
از وقتی که قابلیت پا کردن کامنت و استیکر به تلگرام اضافه شده این اتفاق افتاده؛ ولی سریع پاک کردم.
آخرین چیزی که در فضای مجازی سرچ کردی چه بوده؟
اسم کارگردان یکی از فیلم ها را فراموش کرده بودم و سرچ کردم تا پیدایش کنم.
اسم خودت را هم سرچ می کنی؟ و به جالب ترین چیزی که برخورد کردی چه بوده؟

بله سرچ کردم جالب ترینش تیتر «عکس های نازنین بیاتی و همسرش» بود. عکس العملی هم نشان ندادم. معمولا این را برای همه می زنند و ما هم می رویم ببینیم همسرمان چه شکلی است.
مضحک ترین موقعیتی که در آن قرار داشتی چه بوده؟
یک بار موقع امتحان داشتم تقلب می کردم. مراقبِ خودم ندید اما مراقب کلاس روبرویی من را دید. داشتم به دوستم می گفتم که به آن یکی دوستم تقلب برساند که دیده مراقب دارد نگاهم می کند. وقتی دیدم همه چیز لو رفته شبیه آدم هایی رفتار کردم که انگار دارند با خودشان حرف می زنند. خلاصه مراقب آنقدر از این کارم خنده اش گرفت که کاری به کارم نداشت و چیزی نگفت.
فیلم های سینمایی نازنین بیاتی
1391 دربند
1392 ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه
1392 فرشته ها با هم می آیند
1392 مردن به وقت شهریور
1393رخ دیوانه
1393   طعم شیرین خیال
1395مادری
1395 رفتن
1395 هنوز نه (فیلم کوتاه)
1396آینه بغل
1396  مغزهای کوچک زنگ زده
1397زعفرانیه 14 تیر
1397 دینامیت
1398   سگ بند
1398  عروسی مردم
نمایش خانگی
1396 گلشیفته
1398 مانکن
تئاتر های نازنین بیاتی
خانه ای در انتهای خیابان بهار
دی روز (یک دقیقه سکوت)
نمایش موزیکال عروس مردگان
خروس لاری
کنسرت نمایش خالی از شب خالی از تو
جوایز نازنین بیاتی
جایزه بهترین بازیگر برای سریال گلشیفته در نوزدهمین دوره جشن حافظ

جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم دربند در هفتمین جشن منتقدان سینما

عکس های نازنین بیاتی را درون لینک ها ببینیدcold
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://files.namnak.com/users/kk/aup/201808/377_pics/%D8%B1%D8%AE-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B2%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C.jpg
http://files.namnak.com/users/kk/aup/201808/374_pics/%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D8%B2%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C.jpg
http://files.namnak.com/users/kk/aup/201808/373_pics/%D9%86%D8%A7%D8%B2%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%DA%AF%D9%84%D8%B4%DB%8C%D9%81%D8%AA%D9%87.jpg
http://files.namnak.com/users/kk/aup/201808/372_pics/%D9%81%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D9%85-%D9%85%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF.jpg
http://files.namnak.com/users/kk/aup/201808/371_pics/%D9%86%D8%A7%D8%B2%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%87.jpg
http://files.namnak.com/users/kk/aup/201808/369_pics/%D9%86%D8%A7%D8%B2%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%BA%D9%84.jpg
http://files.namnak.com/users/kk/aup/201808/368_pics/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%DA%AF%D9%84%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D8%B2%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C.jpg
https://photokade.com/wp-content/uploads/nazaninbayati-photokade-com-2-1.jpg
https://pendarmovie.com/wp-content/uploads/2019/08/biography-nazanin-bayati-pendarmovie-com-2.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/Xo3TJ6DqWViN00pd6DqMKAgqaO9xI8IfQKZjZ_aJ5XDwdBtMh3ZimBozZtn1Bd3z
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/Xo3TJ6DqWViN00pd6DqMKAgqaO9xI8IfQKZjZ_aJ5XDwdBtMh3ZimBozZtn1Bd3zEqKkSfiAVj4YFpJ4​qi6sQyEkpaSWc5hev09EwSH92Sdqjvb4kaMroqGxQcSnOTGZ1fo
https://persianv.com/celebrity/wp-content/uploads/sites/45/2019/08/%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D8%B2%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-11-600x600.jpg
جذاب پسریه که...
واسه زندگیش میجنگه....
نه تویی که تو مهمونی
واسه چارتا پلنگ اخم میکنی 14k
پاسخ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، یلدا 86 ، *Kyana* ، sober ، Mutemit
ادغام شد!
پاسخ
 سپاس شده توسط sober
عشقق من است Heart Big Grin
Karlina
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جذاب ترین و زیباترین بازیگران زن سریال های تلویزیونی سال ۲۰۱۸
Heart عکس بازیگران سریال احضار
  تصاویر بازیگران مورد علاقه "خود"
  عکس بازیگران سینما
  عکسهای بازیگران ایرانی باخانواده شان
  عکس های سفر بازیگران سینما و تلویزیون به شهر تبریز
  عکس بازیگران به همراه برادرانشان
  عکس های گذشته و حالِ بازیگران ارباب حلقه ها..!
  تصاویر بازیگران مشهور هالیوود قبل و بعد از ارایش!!
  بازیگران فیلم سریع و خشن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان