امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قدام وحشیانه علیه زن جوان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url] 

[url=http://www.jamnews.ir/detail/News/376748#]  

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قدام وحشیانه علیه زن جوان 1

اقدام وحشیانه علیه زن جوان در ملأ عام
زن جوان که به شدت آسیب دیده و صورتش خونریزی می‌کرد بلافاصله با کمک مردم به بیمارستان انتقال داده شد.

زن جوانی در «بریستون» انگلیس در یک حمله غافلگیرانه دو جوان شرور، به شدت زخمی شد.

«ساشا جنکینز» 28 ساله پس از خوردن ناهار در رستوران ‌همراه دوستش در پیاده‌رو در حال قدم زدن بود که ناگهان دو مرد جوان حمله‌ ور شدند و چندین مشت به سر و صورت او زدند و فرار کردند. زز و تحت درمان قرار گرفت.
از آنجا که آسیب ‌وارده بسیار شدید بود پزشکان برای ترمیم جراحات او مجبور به چند عمل جراحی شدند. به‌گزارش پلیس با اطلاع این زن و دوستش یکی از ضاربان پس‌از چهره‌نگاری در عملیات تخصصی پلیس دستگیر شد.
او در حال حاضر با قرار وثیقه در زندان به‌ سر می‌برد و قرار است نخستین جلسه دادگاه او یک ماه دیگر برگزار شود. پلیس انگلیس از مردم خواست در صورت داشتن هرگونه اطلاعاتی مأموران را در جریان بگذارند تا هرچه زودتر همدست این جوان نیز دستگیر شود.

بزرگتر که شدیم مدادهایمان هم تکامل یافت به خودکارهایی بی رحمی شدند تا یادمان بدهند که هر اشتباهی پاک شدنی نیست...

از کسانی که از من متنفرن ممنونم انها مرا قویتر میکنن از کسانی که مرا دوست دارن ممنونم انان قلب مرا بزرگتر میکنن از کسانی که مرا ترک میکنن ممنونم انان به من می اموزن هیچ چیز تا ابد ماندنی نیس و از کسانی که با من میمانن ممنونم انان به من معنای دوس داشن را یاد میدهند
قدام وحشیانه علیه زن جوان 1
مهم نیست که چقد بالا رفتی مهم اینه که اون بالا لاشخور هستی یا شاهین
پاسخ
 سپاس شده توسط behnaz99 ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Earth آمریکا از اعمال تحریم‌های جدید علیه صادرات نفت ایران خبر داد
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
Thumbsdown گرفتاری جوان موتورسوار با ۲۰ کیلو تریاک!
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
Heart تظاهرات سودانی‌ها علیه توافق صلح جوبا
Heart روسیه بازگشت تحریم ها علیه ایران در شورای امنیت را منتفی دانست
Heart تصور اینکه بدون مبارزه شوروی علیه نازیسم، چه بر سر جهان می‌آمد، ممکن نیست
  شاید واکسن موثر علیه کروناویروس هرگز ساخته نشود
  چهره زن جوان چینی بعد از زایمان 40 سال پیر شد (عکس)
  غرق شدن جوان ۲۵ ساله در بند گلستان مشهد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان