امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گاز طلا

لطفا کپی نکنید!!کلیه ی مطالب به ایران سرزمین گنج های گمشده تعلق دارم.پس کپی نکنید! Smile

گاز طلا
یکی از خطر ناکترین گازهای شناخته شده است که شخص مواجه شده با این گاز اگر اقدامات لازم برای مداوا انجام ندهد منجرب به مرگ شخص خواهد شد در ظرف کمتر از ۷ الی ۱۵ روز . به تمام افرادی در حین حفاری توصیه می کنم که دقت عمل به خرج بدهند تا از این گاز سمی در امان باشند . راه بسیار ساده وجود داره که در این پست به اون اشاره می کنم . البته افراد فوق حرفه ای و باستان شناسان اغلب از لوازم مخصوص حفاری استفاده می کنند که تهیه برخی از این لوازم برای افراد معمولی مقدور نسیت یکی از این لوازم لباس مخصوص حفاری برای جلوگیری از ورود گاز و تماس با شخص کاوشگر. مهمترین تاثیری که این گاز می تونه داشته باشه اینه که از راه تنفس وارد شش های شما بشه و تاثیر خودشو بزاره . شما باید در حین حفاری یک دستمال یا پارچه و یک بطری سرکه به همراه داشته باشید که وقتی احساس کردید با گاز طلا یا بوی عجیب و غریب مواجه شده اید سرکه رو به دستمال آغشته کنید و به جلوی بینی خود بگیرید . این روش تا مدتی می تونه کار ساز بشه و شما به کارتون ادامه بدید . سعی کنید اگر با بار یا کوزه یا صندوقچه ی گنج رو به رو شدید در فضای آزاد و باز درشو باز کنید تا به کسی آسیب نرسونه

لطفا کپی نکنید!!کلیه ی مطالب به ایران سرزمین گنج های گمشده تعلق دارم.پس کپی نکنید! Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Altair...
آگهی
خب این گاز تو کجاها هست؟
یعنی الان کجا میشه گیرش آورد؟
بعد یه سوال دیگه چه ربطی به تاریخ داشت که اینجا موضوع زدید؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، امیررضا*
نقل قول: البته افراد فوق حرفه ای و باستان شناسان اغلب از لوازم
این قسمت باستان شناسیش حتما به تاریخ مربوط میشهBig GrinTongue
گاز طلا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، ...Altair... ، ☭Nicola☭
گاز طلا 1

هنگام سبز شدن گاز طلا هست.سوال ها رو هم جواب میدمSleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Altair... ، ☭Nicola☭
خیلی جالبه!
کاربرد هاش در چه چیز هایی است؟
هزینه فروش واستخراجش چه قدره؟
تو چه مناطقی این منبع وجود داره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

گاز طلا 1
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان