امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترسناك ترين رستوران جهان+عكس

برخی افراد عاشق هیجانند ولی به نظر من هیجان نیست که ما را به وجد می آورد بلکه ترس است. کمی فکر کنید! تا به حال سقوط آزاد داشته اید؟ (مثل بانجی جامپینگ)، سوار قطار های وحشت شده اید؟ چه چیزی شما را عاشق این گونه هیجانات کرده؟

حالا یک رستوران می خواهد با همین واژه اصطلاحا بترکاند. طراحان این رستوران قصد داشتند مخوفترین رستوران و بلکه مکان دنیا را بسازند.
رستوران تی اسپوخوز که با هدف شبیه سازی جهنم در شهر Turnhout کشور بلژیک ساخته شد، یک اثر هنری و یکتا در نوع خود بود. معماران و طراحان سازه برای شبیه تر شدن این مکان به جهنم از هیچ راهکاری دریغ نکردند، آن ها افکت های ویژه ی صوتی را در سراسر مجموعه به کار بردند که با ترکیب شدن با افکت های تصویری حس واقعی بودن را صد در صد به مهمانان القا کنند
میهمانان از همان درب ورودی با صدای جیر جیر درب احساس ناخوشایندی پیدا می کنند کمی که جلوتر می روند مه همراه با صدای موش ها، جغد ها و هر صدای دیگری که حس ترس را در شما ایجاد کند باعث می شود شما کاملا بترسید. این صدا ها با جلوه های خاص تصویری و نور پردازی مناسب نوید یک نهار یا شام فراموش نشدنی و صد البته وحشتناک را به شما می دهد. البته فکر می کنم بهتر است قبل از رفتن کمی غذا بخورید چون جام ها و کاسه های جمجمه ای که گاها با رنگ خون هم همراه هستند قطعا اشتهای شما را کور خواهد کرد، البته منوی حشرات رستوران قبلا اشتهای شما را کور کرده است!
این رستوران که در سال ۱۹۹۷ توسط کارل هندریکس و بیورن لییز تاسیس شد در سال ۲۰۰۸ تعطیل شد دلیل اصلی تعطیلی هیچ وقت دقیقا مشخص نشد برخی دلیل آن را اقدامات برخی شیطان پرستان در طبقه ی فوقانی می دانند برخی دیدن روح را دلیلی برای تعطیلی و عده ای دیگر تاسیس رستوران دیگری در شهر Zandhoven ! به هر حال این مکان حالا جنبه ی توریستی پیدا کرده و سالانه هزاران گردشگر را جذب خود می کند البته فقط برای عکاسی و نه سرو غذا.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترسناك ترين رستوران جهان+عكس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترسناك ترين رستوران جهان+عكس 1
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
 سپاس شده توسط maynaz90 ، hot kiss ، mehrasa2012 ، مینا92 ، mama2 ، atena1 ، mgشبنم ، HeDyE~×~ ، ♫♪M.J.X♪♫ ، ÐeaÐ GiЯl ، noora91 ، رزمی کار ، aidin14nj14 ، parisa y ، هیوا1 ، maede_y2
آگهی
wo0o0o0o0o0o0o0o0o0ow 495495495495495
kash manam miraaftaaaaaaaammmmmmmm
vaaaaayyyyy kheilyyy bahal buuuuuudd
495495495495
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
wowخیلی دوست دارم برم اونجا
چه حالی میدهExclamationExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
:vil:اين رستورانه يا خانه ي وحشت ؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
همچین جاهایی وجود دارن؟؟؟؟ما از دنیا پرتیم!!!

اگه خدا قسمت کنه حتمن یه سر میزنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
عکسش نیومد بره منcrying
ترسناك ترين رستوران جهان+عكس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
آگهی
مامان!!!!!!!!!!!!!!!crying
بمیرمم نمیرمcryingcrying
روزی با خودم فکر میکردم اگر او را با غریبه ای ببینم شهر را به آتش خواهم کشید
اما حالا حتی حاضر نیستم کبریتی روشن کنم که بدانم او کجاست!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
عکسش نمیادددددددددد!!!!!!!!!!!!crying
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
به به به فیلترهAngryAngryAngryAngry2mo52mo52mo52mo52mo52mo52mo52mo5:97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97:
امضا میخوایی!؟ برو باباvahidrk چیه نگاه داره خوب دارم میزنم تو کلش دوست دارم بزنم تو کلش تازه گناهم ن+د+ا+ر+ه=Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
فیلترهههههههههههههههههههههههههههههههههههه:97::97::97::97::97::97::97::97::97::97​::97::97::97::97::97:
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  10 كشور ثروتمند جهان
  قد بلند ترین زنان جهان
Shocked طولانی ترین اسم جهان با 161 کلمه !
  عکس های زیباترین دختر جهان در 21 سالگی
  برای ایجاد فضای سنتی تو رستوران و کافی شاپ راهی رو سراغ دارین؟
  چندش آور ترین غذاهای جهان
  وحشتناک ترین پارک آبی جهان
Wink زشت ترین مرد جهان +عکس
  هیجان انگیزترین بستنی های جهان
  سلفی های زشت ترین زن جهان!!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان