امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ѽتصاویر عجیب کودکی بدون چشم Ѽ

Sad 
Ѽتصاویر عجیب کودکی بدون چشم Ѽ 1
پسر بچه ای که بدون چشم متولد شده از بازی با چراغ قوه و گرفتن نور آن به سمت صورت خود خوشحال می شود، از این رو پزشکان اعتقاد دارند یک چشم در زیر پوست خود دارد. مارا وانی جانگ از زمانی که هشت ماهه بود نور چراغ قوه را به سمت چپ صورت خود جایی که می بایست چشم چپ وی قرار بگیرد می گرفت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اکنون پزشکان در چین کشف کرده اند که این کودک زیر پوست خود یک چشم دارد اما انجام عمل جراحی برای بیرون آوردن چشم وی به شدت حساس است. والدین این کودک هنگامی که فرزند خود را پس از تولد بدون چشم یافتند بسیار ناراحت و نگران شدند، صورت کودک به نحوی است که درجایی که قرار است چشمها قرار داشته باشد یک پوست صاف و هموار قرار گرفته است.
پدر و مادر این کودک که هر دو 26 ساله هستند فرزند خود را از یک روستای کوچک به یک بیمارستان در ارومچی در استان شین جیانگ چین منتقل کرده اند تا با اندک امیدی که پزشکان این بیمارستان به آنها داده اند فرزند خود را تحت درمان قرار دهند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش ایران ناز پزشکان به آنها گفته اند که علت این که پسر آنها به نور علاقمند است این است که وی در حقیقت دارای یک چشم در طرف چپ صورت خود است اما پوست روی صورت چشم وی را پوشانده است.

کارشناسان این بیمارستان اظهار داشتند که این کودک برای انجام عمل جراحی آماده نیست چرا که چشمهای وی بدون عدسی هستند. حتی اگر این جراحی کره چشم چپ وی را مشخص کند وی نمی تواند چیزی ببیند. پزشکان اظهار داشتند که زمانی که وی 16 ساله شد می توانند عمل نصب چشم مصنوعی را برای وی انجام دهند.

سپاس میزنی یانه؟؟؟؟؟5
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ѽتصاویر عجیب کودکی بدون چشم Ѽ 1 [url=http://8pic.ir/]
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، Navisa. ، shayruan ، ★ music♥niall★ ، mbi//- ، Titiw ، دايانا ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، یاسی@_@ ، nafas1999 ، AعطریناA ، ຖēŞค๑໓ ، ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، dokhi khoooooooobi ، آویـــســا ، bieber fan ، وینکس ، space
آگهی
وای بیچاره
یادداشت کن : دیروز بخشی از تاریخ است!!
فرداهم رمز و رازی بیش نیست !!

امروز هدیه است!!     قدر این هدیه رابدان!!

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
وای گناه دارهSad
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
:ess: :ess: :ess:
زمانی شعر می گفتم برای غربت باران,
اما حالا خودم تنها شدم
تنهاتر از باران . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
اخی بدبخت 
در مان هم ک ندارهSad
هی خدا شکرت
پاسخ
بیچاره
پاسخ
آگهی
بیچاره دلم واسش سوخت Sad Sad
پاسخ
اخی بیچاره
پاسخ
آخی چقد سخته
پاسخ
crying crying crying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  حزب کرالیسم ساخت خودم:پنجره ای رو به زندگی بدون گناه
  بر اساس ماه تولدت، دلیل مرگتو بدون...!
Smile ☼عجیب ترین کلاه های دنیــا+عکس☼

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان