امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عوارض کبدی ناشی از دیر خوابیدن

Exclamation 
عوارض کبدی ناشی ازدیر خوابیدن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عوارض کبدی ناشی از دیر خوابیدن 1
تاثیر منفی بدخوابی دیر خوابیدن و یا کم خوابیدن  روی اندام هاى درونى از جمله کبد و ریه ها بیشتر متوجه کبد و اندام های درونی بدن می شود ،مشکلات مربوط به خوابتان را هرچه زودنر برطرف کنید تا این عضو مهم بدنتان را از دست ندهید
بر طبق بررسی‌ها، دیر خوابیدن و حتی دیر بیدار شدن به ویژه اگر به مدت زمان طولانی ادامه یابد، می‌تواند خطر صدمات کبد را تا حدود دو برابر افزایش دهد.
علی اکبر کاهدی فوق تخصص گوارش و کبد  گفت: متأسفانه در سالهای اخیر شاهد افزایش موارد آسیب‌های کبد و از کار افتادن این عضو حیاتی بوده‌ایم که مشکلات مربوط به خواب از جمله دلایل این آسیب‌ها بوده است.
کاهدی تأکید کرد: بر طبق بررسی‌ها، خیلی دیر خوابیدن و حتی خیلی دیر بیدار شدن به ویژه اگر به مدت زمان طولانی ادامه یابد، می‌تواند خطر صدمات کبد را تا حدود دوبرابر افزایش دهد.
وی با بیان اینکه اغلب افراد به تأثیر اختلالات خواب بر روی کبد توجه ندارند، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات و آسیب‌های کبد به طور مستقیم و غیر مستقیم در نتیجه اختلالات خواب به ویژه خوابیدن و بیدار شدن دیر هنگام به وجود می‌آیند و متأسفانه کمتر کسی به این اثرات نامطلوب توجه دارد.
کاهدی خاطر نشان کرد: مطالعات نشان می‌دهند که حتی در مواردی که عوامل غذایی و برخی دیگر از عادات رفتاری نامناسب بر روی کبد تأثیر گذاشته و موجب بروز بیماری‌های کبدی می‌شوند، اختلالات خواب نیز تا حدودی بر روی مشکلات فرد مبتلا افزوده است.
 سپاس شده توسط روناك عاشق ، مهربان ترین دختر دنیا ، oprah vinfrey ، Mαяѕє ، bieber fan ، AMIR ALI 22
آگهی
رو پوست هم تاثیر داره..
(20-04-2015، 19:30)روشنك١ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو پوست هم تاثیر داره..

واقعا من پس باید پوستم وحشتناک باشه من تازه 1 هفتس عادت کردم بخوابم در روز های قبل نمی خوابیدم
 سپاس شده توسط oprah vinfrey
من بهش توجه کردم دیدم تاثیر داره، از چند نفر دیگه هم شنیدم البته...
(17-05-2015، 19:36)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم خواست توی تاپیک خودم خودم ارسال بزنم
شما به فکر خودت باش لطفا که ادبتون رو اصلاح کنید ^_^

متاسف شدم واقعا  :p319:
دفعه بعد خیلی جدی تر برخورد میکنم Sleepy

تاپیک به علت اسپم بسته شد.
(امیدوارم نویسندش یاد بگیره چجور برخورد داشته باشه)
عوارض کبدی ناشی از دیر خوابیدن 1
 سپاس شده توسط یاسی@_@

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عوارض عمل نکردن کیست مویی (سینوس پیلونیدال)
  فیستول چیست؛ علائم، علت، عوارض و تشخیص بیماری فیستول مقعد
Subarrow عمل جراحی بواسیر(هموروئید)، عوارض و مراقبت های پس از آن
  بدانید از عوارض مرگبار نوشیدن زیاد آب !
  از عوارض نگران کننده قرص سیپروهپتادین باخبر شوید
  راه و روش های موثر برای رفع سردرد ناشی از کار با کامپیوتر
  عوارض داروها در سلامت دهان ، دندان و سایر اعضای بدن
  لرزش ناشی از دارو چیست؟
  عوارض و اثرات بیهوشی روی مغز و سایر اعضای بدن
  مزایای آهسته غذا خوردن و عوارض تند خوردن آن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان