امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خالق Crazy Taxi می خواهد که این عنوان به کنسول ها بازگردد اما فعلا موانعی وجود دارد

احتمالا شما نیز حداقل یک بار سری بازی بسیار هیجان انگیز Crazy Taxi را تجربه کرده اید. آیا تمایل دارید که یک عنوان جدید برای کنسولها ساخته شود؟ خوب پس خبرهای خوبی داریم چرا که آقای Kenji Kanno به عنوان خالق Crazy Taxi اعلام کرده اند که علاقه بسیاری به این کار دارند اما مسائلی وجود دارد که ابتدا ایشان باید کاملا بر روی آنها مسلط شوند و بهترین راه برای نمایش آنها را بیابند. می پرسید این موارد چیست؟ پس با ما در ادامه مطلب حتما همراه باشید تا اینکه مروری بر صحبت های او داشته باشیم.

آقای Kanno طی صحبت های خود با سایت IGN می گویند:
نقل قول:
نمیدانم که تا آن موقع چند سال سن خواهم داشت اما دوست دارم در بازی جدید Crazy Taxi یک سری امکانات را قرار دهم اما در حال حاضر هنوز نمیدانم به چه صورتی. این به معنای واقعی اولین بار است که چنین مسئله ای را با دیگران در میان می گذارم.
دو گزینه بسیار مهم وجود دارد که من هنوز نتوانسته ام که به آنها دست پیدا کنم. اولین مسئله چرخه زمانی است اما چرخه ای فراتر از تغییر روز و شب. مسافرین، عادات و خلقیات، محیط و جو کلی بازی باید تغییر کند. من در حال حاضر به مرحله رضایت بخشی دست نیافته ام اما احتمالا در آینده محقق خواهد شد.
مسئله بعدی بخش چندنفره می باشد. در حال یافتن راهی برای انجام آن هستیم و هنوز هم این امر محقق نشده است. این مواردی که گفتم را دوست دارم در آینده به آنها دست یابم زیرا فعلا رضایتی از آنها ندارم. من از تمامی نظرات استقبال می کنم!
آیا شما هم دوست دارید سری جدید Crazy Taxi ساخته شود؟ دوست دارید گیم پلی و محیط آن چگونه پیاده سازی شود؟
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی chimera squad برای کنسول های نسل هشت منتشر میشود
  مسابقه‌ی The International 2020 عنوان Dota 2 با جایزه‌ی ۴۰ میلیون دلاری
  اشاره به نام کنسول ارزان‌تر ایکس باکس سری اس در بروشور Xbox Game Pass Ultimate
  عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War دنباله‌ای مستقیم بر Black Ops 1 خواهد بود
  World of Warcraft از کنترلرها پشتیبانی خواهد کرد
  شایعه: بازی Resident Evil Village طولانی‌تر از نسخه‌ی هفتم خواهد بود
  تاریخ انتشار Dying Light 2 احتمالاً در هفته‌های پیش رو مشخص خواهد شد
Star بازی Mafia: Definitive Edition درجه‌های سختی مختلفی خواهد داشت
  گزارش: Resident Evil: Village تنها برروی پلتفرم‌های نسل بعدی عرضه خواهد شد
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان