امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه خاطره

یکی از دوستان تعریف میکرد که :
دوستم با یه پسر خیلی پولدار دوست شده بود و تصمیم داشت هر طور شده باهاش عروسی کنه ، تو یه مهمونی یه دفعه از دهنش پرید که ۵ ساله دفتر خاطرات داره و همه چیزشو توش می نویسه ، پسره هم گیر داد که دفتر خاطراتتو بده من بخونم !!!
از فردای اون روز نشستیم به نوشتن یه دفتر خاطرات تقلبی واسش !
من هم وظیفه قدیمی جلوه دادنشو داشتم ، ۱۰ جور خودکار واسش عوض کردم ، پوست پرتقال مالیدم به بعضی برگه هاش ، چایی ریختم روش و گل گذاشتم لای برگه ها و...
اونم تا میتونست خودشو خوب نشون داد و همش نوشت از تنهایی و من با هیچ پسری دوست نیستم و خیلی پاکم و اصلا دنبال مادیات نیستم و فقط انســــانیت برام مهمه و ...
بعد از یک هفته کار مداوم ما و پیچوندن طرف ، دفتر خاطراتو بُرد تقدیم ایشون کرد ...
پسره در ایکی ثانیه دفتر خاطرات رو بر فرق سرش کوبید و گفت: منو چی فرض کردی؟ اینکه سالنامه ۱۳۹۰ هستش! تو ۵ ساله داری تو این خاطره می نویسی؟!!
و اینگونه بود که دوست من هنوز مجرد است ...!

علم بهتر است یا ثروت؟

باور کنید هیچکدام

فقط ذره ای معرفت !
پاسخ
 سپاس شده توسط any body ، مرواريد سرخ ، ~raha~ ، aCrimoniouSs ، L.A.78 ، fair of love ، NASIM.BH ، نفس. ، #marya#
آگهی
مرسی من تو افتاب گردون خوندمش
عشق چیه مهمترین مسعله زندگی یا یه حرفه بی هوده ولی برایه بعضی ها اشک ولبخنده و برایه بعضیایه دیگه یه بازیه احمقانه عشق هیچ حد ومرزی نداره پکروم پتاتا یعنی هر چه با دا بادBig Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط خورشید755
خیلی خوب بودHeartHeart
دست هايم بوي گل مي داد،مرا به جرم چيدن گل گرفتند.اما هيچ کس نپرسيد شايد من گل کاشته باشمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط خورشید755
خيلي خوب بودSmile
اسمم احمدرضاست دوست دارم خلبان هواپيماي مسافربري بشم اگه نشد مهماندار
پاسخ
 سپاس شده توسط خورشید755
چه جالب بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه خاطره 1

پاسخ
عاقبت دروغ همینه
I'm happy because she's happy and in favor of his Halh
پاسخ
آگهی
ممنون
هیچ وقت در مورد چیزی که در بارش اطلاعات کامل نداری قضاوت نکن.شاید مجرم خودت باشی.دوست خوبم بابت همه چی عذر میخوام.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان