امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سگ دوست ها بیان داخل!!

(13-08-2012، 22:48)atena79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بردر کالي باهوش ترين نژاد سگ هاست . اگر بتوانيد اين سگ را رام کنيد ، بهترين و چابک ترين و سريع ترين سگ هاست .

نژاد : Border Collie

اینم عکسش Heart
سگ دوست ها بیان داخل!! 2

سگ دوست ها بیان داخل!! 2
بامزه و چیجرن
ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺪﻩ

ﺁﺩﻡ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﯿﺮﻩ

ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺪﻭﻡ

ﺷﮑﻠﮏ ﻫﺎﯼ ﯾﺎﻫﻮ ﻣﺴﻨﺠﺮ ﻫﻢ

ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺗﺶ ﻧﺒﺎﺷﻪ.......
 سپاس شده توسط ...ab...
آگهی
(14-08-2012، 16:12)سیبرین هاسکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیدیا مسکی از این فیلم خوشت آمده.

خیلی تحته تاثیر قرار گرفتم یاده اون بوالوی که توسطه شیرا گرفته شد بد گروهش اومدن نجاتش دادن میفتم

من برنامه یه دنیایه سگارو نگاه می کنم تا یه سگه خوب بگیرم
عشق چیه مهمترین مسعله زندگی یا یه حرفه بی هوده ولی برایه بعضی ها اشک ولبخنده و برایه بعضیایه دیگه یه بازیه احمقانه عشق هیچ حد ومرزی نداره پکروم پتاتا یعنی هر چه با دا بادBig Grin

من عاشق سگ مالتیز و سگ شیتزو هستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سگ دوست ها بیان داخل!! 2
سگ سگه برای من فرقی نمیکنه ولی از سگ گرگی ها بیشتر از بقیه خوشم میادSleepy
سگ دوست ها بیان داخل!! 2
نه باباUndecided
عشق چیه مهمترین مسعله زندگی یا یه حرفه بی هوده ولی برایه بعضی ها اشک ولبخنده و برایه بعضیایه دیگه یه بازیه احمقانه عشق هیچ حد ومرزی نداره پکروم پتاتا یعنی هر چه با دا بادBig Grin

سایبرین هاسکیBig Grin ولی تو ایران نمیشه نگرش داشت
قدر وقت گر نشناسد دل و کاری نکند بس خجالت که ازاین حاصل ایام برد
آگهی
(14-08-2012، 17:07)liliana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2012، 22:48)atena79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بردر کالي باهوش ترين نژاد سگ هاست . اگر بتوانيد اين سگ را رام کنيد ، بهترين و چابک ترين و سريع ترين سگ هاست .

نژاد : Border Collie

اینم عکسش Heart
سگ دوست ها بیان داخل!! 2

سگ دوست ها بیان داخل!! 2
بامزه و چیجرن

من که خیلی دوستشون دارم Big Grin
سگ فقط ژرمنSleepy
سگ برناردhttp://www.google.com/imgres?q=%D8%B3%DA%AF+%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D8%B1%D8%AF&um=1&hl=fa&tbm=isch&tbnid=uLfD1oLXXpmmLM:&imgrefurl=http://www.alpenschatz.com/stuffed_animals.htm&imgurl=http://www.alpenschatz.com/Christmas%252520Market/Stuffed%252520Animals/Medium%252520St%252520Bernard%252520%252520Dog.jpg&w=608&h=400&ei=m2hHUMKJPIy3hAfQhIG4Bw&zoom=1&iact=hc&vpx=549&vpy=144&dur=712&hovh=182&hovw=277&tx=138&ty=66&sig=113630377983341695554&page=1&tbnh=116&tbnw=155&start=0&ndsp=23&ved=1t:429,r:3,s:0,i:79&biw=1366&bih=566
سگ دوست ها بیان داخل!! 2
 سپاس شده توسط sir love
من سگ جرمن شپرد و هاسکی رو دوست دارم از اون سگ پشمالو هاهم خوشم میاد Big GrinBig GrinBig Grin
کلا عاشق سگ ها هستمBig GrinBig GrinHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
 سپاس شده توسط sir love

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست پسر چیست ؟
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
  اونایی که بالای دوسال تو یه رابطه بودن بیان...
Question دوست پسر چیست ؟
  بدو اگه دوست داشتی
  دوست شیم
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
Heart عکس العمل ما آدما در برابر جمله ی " دوست دارم"

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان