امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورا: ترک منچستريونايتد راحت نبود

پاتريک اورا تاکيد کرد که از جدايي منچستريونايتد و انتقالش به يوونتوس خوشحال است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اورا: ترک منچستريونايتد راحت نبود 1

به نقل از فارس، وي روز گذشته درباره جابه‌جايي‌اش از منچستريونايتد به يووه خاطر نشان کرد: من بايد قدردان ايتاليا باشم، کشوري که براي اولين بار اجازه داد که فوتبال حرفه‌اي‌ام را آغاز کنم. واقعا از دوران نوجواني خاطرات بسيار خوشي را از اين کشور دارم.

وي ادامه داد: زماني که پيشنهاد يوونتوس به دستم رسيد آن را پذيرفتم، چون مي‌دانستم که اين انتخاب درستي است.

اورا گفت: من تاکنون 3 بار با منچستريونايتد جام قهرماني را فتح کرده‌ام و حالا دوست دارم چهارمين عنوان قهرماني را اين بار با يوونتوس تصاحب کنم اما به خوبي مي‌دانم که چه کار سختي است. يوونتوس از باشگاه‌هاي بزرگ دنيا است و من از حضورم در يووه خيلي خوشحالم.

بازيکن فرانسوي خاطرنشان کرد: جدايي از منچستريونايتد برايم کار راحتي نبود اما بنابر دلايل شخصي‌ام اين تصميم را گرفتم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اورا: ترک منچستريونايتد راحت نبود 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نوراللهی: با برد الریان خیالمان از صعود راحت می شود
  اعتراض ستاره‌های دورتموند؛ پنالتی سیتی درست نبود
  طارمی: چلسی را بردیم اما این کافی نبود
  پاریس 0 - 1 بایرن؛ خوش شانسی هم برای صعود کافی نبود
  سیدجلال خیال پرسپولیس را راحت کرد
  در برد بزرگ هم جایی برای بیرانوند نبود
  علیزاده: تعهد قلعه‌نویی خیال بازیکنان را راحت می‌کند
  جدایی سردار آزمون از زنیت جدی شد. مصدومیت سردار جدی نبود بازگشت ستاره ایرانی به تمرین
  پیوس: برخی مدیران و مربیان با هم زد و بند می‌کنند/ اطرافیان دهداری در حد تیم ملی نبود
  ناظمی: اسامی مربیان بزرگی که در فوتبال مطرح کردم تخیل نبود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان