امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مهاجم منچستر‌يونايتد در يک قدمي اينتر

خاوير هرناندس در آستانه جدايي از منچستر‌يونايتد و پيوستن به اينتر قرار دارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهاجم منچستر‌يونايتد در يک قدمي اينتر 1
خاوير هرناندس مهاجم مکزيکي منچستر‌يونايتد که به چيچاريتو معروف است در فصل گذشته نتوانست خودش را به ديويد مويس تحميل کند. با ورود فان‌خال هلندي به اين تيم نيز به نظر مي‌رسد شرايط براي اين مهاجم مکزيکي تغييري نکرده است.

به نقل از ايسنا، باشگاه اينتر که در جذب فرناندو تورس ناکام مانده است تلاش زيادي را براي جذب خاوير هرناندس آغاز کرده و توانسته با اين بازيکن به توافقات اوليه برسد. هر چند اين بازيکن از تيم‌هاي ساوت همپتون و آتلتيکو مادريد نيز پيشنهاد دارد اما به نظر تصميم اينتر بسيار جدي است و اين بازيکن به زودي براي امضاي قرارداد به ايتاليا سفر خواهد کرد.

هرناندس درباره پيشنهاد تيم اينتر به او گفت: مي دانم که اينتر براي جذب من پيشنهاد داده است و من بابت اين موضوع از آنها تشکر مي کنم. همچنين تيم هاي ديگري به جذب من ابراز علاقه کرده اند. پس از جام جهاني پيشنهادات زيادي داشتم که در حال بررسي آنها هستم. در حال حاضر همراه منچستر‌يونايتد در تور آمريکا حضور دارم و نمي دانم که سرنوشت من پس از اين تور چه خواهد شد. صحبت‌هايي با باشگاه اينتر شده است اما هنوز هيچ تصميمي درباره پيوستن به اين تيم نگرفته‌ام.

او درباره شرايط خود در تيمش گفت: خيلي انگيزه دارم تا بتوانم در ترکيب منچستريونايتد به ميدان بروم. دوست دارم با عملکردم بتوانم جايگاه ثابتي در ترکيب منچستر‌يونايتد به دست آورم. تا زماني که بازي به من نرسد، نمي‌توانم شانس خودم را امتحان کنم. بايد به ميدان برسم تا بتوانم توانايي‌هايم را نشان دهم. مي‌دانم حضور در منچستر‌يونايتد آسان نيست و همه مهاجمان دوست دارند تا با عمکلردشان خود را در تيم نشان دهند.

مهاجم مکزيکي منچستريونايتد درباره رقابت با وين روني و فان‌پرسي در خط حمله شياطين سرخ گفت: هر کس بهتر باشد در ترکيب قرار مي‌گيرد. کجا بهتر از منچستريونايتد مي‌توانم با بهترين بازيکنان دنيا رقابت کنم؟ آنها هر دو مهاجمان بزرگي هستند و حضور در کنار آنها براي من افتخار است. رقابت در منچستريونايتد هميشه سالم بوده است. به نظر من اين رقابت به تيم خيلي کمک مي‌کند زيرا بازيکنان با کيفيت زيادي در منچستر يونايتد هستند و همه‌شان دوست دارند که در ترکيب ثابت قرار گيرند. منچستر يونايتد اين فصل رقابت‌هاي زيادي را پيش‌رو دارد. بايد چه از لحاظ فردي و چه از لحاظ تيمي قدرت بالايي داشته باشيم تا بتوانيم در تمامي مسابقات پيش‌رو موفق شويم.

چيچاريتو درباره شرايط ليگ ايتاليا گفت: از بچگي ليگ ايتاليا را دنبال مي‌کردم. ليگ ايتاليا بسيار خوب و منظم است و طبيعي است که هر بازيکني دوست داشته باشد در اين ليگ بازي کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهاجم منچستر‌يونايتد در يک قدمي اينتر 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  مصدومیت سخت برای مهاجم حریف تراکتور
  دیوید بکام دست روی لژیونر ایرانی گذاشت | مهاجم ایرانی به آمریکا می رود؟
  تصمیم یحیی گل محمدی در خصوص عیسی آل کثیر/ مهاجم محبوب به مشهد می‌رود
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
  اعتراف تلخ سولسشر بعد از پیروزی در دربی منچستر
  موافقت باشگاه استقلال با جدایی مهاجم مغضوب
  شایعه جدید پیرامون ازمون. لیورپول به دنبال جذب مهاجم ایرانی زنیت.
  مهاجم آفریقایی پرسپولیس در راه ایران؟ (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان