امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

احمقانه‎ترین ازدواج و جوان‎ترین داماد! +تصویر

به گزارش نفت ما ،او سال گذشته در خواب دیده بود که پدر بزرگ متوفیش به او گفته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج نماید.خانواده دانش اموز برای اینکهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روح اجدادشان ناراحت نشوند برای فرزندشان مراسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج نمادین برگزار نمودند.
اما داماد عزم خود را جزم نمود تا به صورت رسمی از نامزد چند دهه بزرگتر خود خواستگاری نماید.
دانش اموز ۹ ساله اهل افریقای جنوبی در حالی که نامزد ۶۲ ساله خود را در اغوش گرفته است می گوید شاید به نظر برخی افراد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج مان اشتباه باشد اما من همسرم را خیلی دوست دارم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احمقانه‎ترین ازدواج و جوان‎ترین داماد! +تصویر 1
دانش اموز ۹ ساله در پی این اقدام لقب جوانترین داماد جهان را به خود داده است."سانیله ماسیللا"سال گذشته خبر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج نمادین خود را با نامزد ۶۲ ساله خود که صاحب ۵ فرزند ۲۸ تا ۳۸ ساله است اعلام نمود.سانیله در حالی که لباس دامادی نقره ای رنگ خود را به تن نموده است دست نامزدش هلن شبانگو را گرفته و قرار است برای دومین بار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج رسمی انها در همین هفته برگزار گردد.
مراسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج رسمی همین هفته در منزل شوهر قبلی عروس خانم الفرد شبانگو ۶۶ ساله برگزار می گردد.از اتفاقات نادر مراسم حضور شوهر قبلی خانم در مراسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج نمادین سال گذشته بود.

وی در ان زمان گفته بود از اینکه خانمش با پسر ۹ ساله دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج می نماید ناراحت نیست و برایش هم مهم نیست مردم چه فکر می کنند.هر دو خانواده بسیار خوشحالند که سنت های خانوادگی را انجام دادند.خانواده داماد سال گذشته یکبار مبلغ ۵۰۰ پوند و بار دیگر مبلغ ۱۰۰۰ پوند به داماد کمک نمودند.
داماد هنوز مراسم رسمی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج ش برگزار نشده می گوید هنگامی که به سن قانونی برسد قرار است با خانمی هم سن و سال خود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج مجدد نماید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع: آکانیوز

سانیه می گوید"من شخصا به مادرم گفتم تصمیم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج دارم.از اینکه با هلن نامزد کرده ام بسیار خوشحالم.اما من چیز مهمتری دارم و ان تحصیل است.من باید به جد درس بخوانم و هنگامی که بزرگتر شدم با دختری هم سن و سال خود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج نمایم.من هلن را دوست دارم اگر چه اکثر اوقات کنار یکدیگر نیستیم.خانم هلن با مادرم در انباری کار می کرد و در انجا بود که با وی اشنا شدم.

خانم هلن در حالی که لباس عروسی نمادین سال گذشته خود را به تن نموده است می گوید:"از اینکه پسربچه مرا انتخاب نموده خیلی خوشحالم.خانواده هم خوشحالند به خاطر اینکه انها میدانند هدف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج راضی نگه داشتن اجدادمان است. من می دانم که سانیله روزی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج خواهد کرد اما همه این مراسم فقط به خاطر اجدادمان است.

خانم پیشنس ماسیللا ۴۷ ساله مادر دانش اموز می گوید:پسرم خیلی خوب و سرحال است و می داند که چکار می نماید.او اصلا خجالتی نیست.وی می افزاید پس از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج نمادین سال گذشته انها خیلی از مردم از من می پرسیدند که ایا انها با هم زندگی می کنند و ارتباط جنسی دارند؟آیا بچه دار شده اند؟
و من در جوابشان می گفتم ان فقط یک مراسم نمادین بود و همه چیز به روال قبلی برگشته است.سانیله به وندا می رود تا زبان جدیدی را بیاموزد.اما انها با هم خیلی صمیمی هستند.خانواده ما و عروس خانم هم با هم خیلی روابط نزدیکی داریم.ما با این کاردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روح اجدادمان را شادتر خواهیم نمود.اگر این کار را انجام نمی دادیم معلوم نمی بود چه اتفاق ناگواری برای خانواده ما بوجود می امد.
پاسخ
 سپاس شده توسط єℓнαм ، AMIR ALI 22 ، ناز خوشگله ، Avril. ، hokm ، | NEON DEMON | ، mahru ، roxan(eshghe Ali)♥♥ ، عذرا 79 ، ✘Nina✘ ، مهربان ترین دختر دنیا ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، sandi ، Dead-Girl ، ❤R@TA❤ ، هیوا1 ، ຖēŞค๑໓ ، ~ALONE GIRL~ ، اشا ، Aesthetic ، هستی0611 ، _PαяαиÐ_ ، پرستو14 ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، امیرهمایون@5570 ، sϻσκε ϐσψ ، "K!nd~G!Яl" ، Frozen Girl ، ~~SARA:HIVA~~ ، saba 3 ، tak dokhie eblis ، ✘PETER✘ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، الهه 1379 ، ar 10 ، سوگند76 ، Rospina ، bee-a ، zahra HA ، نیلوفر جوووووووووون ، ستاره مشرق زمین ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، atena2015 ، *_* kiana ، taran08 ، جی تی ای ، باران20 ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، *_* ، Ranger* ، sama00
آگهی
عقل ک نی جون در عذاب اس...._.!
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، سارا بهرامپور ، ✘Nina✘ ، AALLI ، sϻσκε ϐσψ ، tak dokhie eblis ، ★♕NIGHT STAR♕★
مشكلات مردم زياد شده ديگهHuh
خـــدا…!
آن حـس زیبــاست که درتاریکـــی صحـــرا،
زمــانی که هـــراس مـــرگــــــ می دزدد، سکـــوتت را...
یکی همچـــون نسیم دشت می گــــوید،

"كــــــــــنارت هستم ای تنهــــــــــا"

و دل آرام میگــــیرد..!
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، سارا بهرامپور ، ✘Nina✘ ، sϻσκε ϐσψ ، tak dokhie eblis ، ★♕NIGHT STAR♕★
چه باحال.اینجوری نا پدریه نمیتونه بچه هارو بزنه.بچه هاش اونو میزننExclamation
به سلامتیه رفقای قدیم
که شدن ..... های جدید
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، ✘Nina✘ ، sϻσκε ϐσψ ، tak dokhie eblis ، ★♕NIGHT STAR♕★
اخهی بچه 9 ساله چی حالیشه غیر ی جدول ضرب؟!!Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، sϻσκε ϐσψ ، parastoo81 ، tak dokhie eblis ، ★♕NIGHT STAR♕★
62ـ9=53
چه ادمایی پیدا میشنن
که ارواح خوشحال بشه اخه ارواح و چه به فضولیUndecidedUndecided
53سال تفاوت سنیDodgy
من به بیشتر از 5 میگم خیلی دیگه مال اینا از خیلی گذشته جای مادر و پسرن
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
آگهی
چ چیزا چ حرفا آدم شاخ در میاره......اوه اوه اوه 62 سالشه یارو اونوقت دامادو
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF
فقط باید دعا کرد به حال بعضی از مردم!!!!!!!!!!!!!!
والـــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــه!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin

پاسخ
ای بابا تواین دنیا همه چیز تو آدما غیر عادیه..به غیر از حیونا که عادی کنار همند.Big Grin
پاسخ
وویی ×_×

دست زنه مثه غولــــه !

خُدا به خیر کنه (:
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
 سپاس شده توسط sϻσκε ϐσψ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وحشتناک ترین نامه دنیا که یک قاتل نوشت (عکس)
Shocked زشت ترین مرد دنیا + عکس!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
Thumbsdown گرفتاری جوان موتورسوار با ۲۰ کیلو تریاک!
Thumbsdown کتک زدن و شکستن دست خبرنگار توسط حراست دانشگاه +تصویر
  ۴۰ کیلو پشم بر تن پشمالو ترین گوسفند جهان!+عکس
  عجیب و غریب‌ترین تابو‌ها در دنیا
  تصویر زیبای هابل از یک کهکشان کرکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان