امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کوروشي: نورمحمدي مرتب توهين مي‌‌کرد

سيامک کوروشي مدافع سابق ملوان که دوباره به نفت بازگشته است در دقايق پاياني مسابقه با رضا نورمحمد کاپيتان پرسپوليس درگير شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروشي: نورمحمدي مرتب توهين مي‌‌کرد 1

آقاي کوروشي بازي چطور بود؟

ما در نيمه اول سوار بازي بوديم و کاملا مسابقه را در کنترل خودمان داشتيم اما در نيمه دوم سعي کرديم از طريق ضدحملات به گل برسيم و بازي را کنترل کرديم که به نظر من روش درستي هم بود.

بازي در برابر پرسپوليس و تماشاگرانش چطور بود؟

من فکر مي کنم ما توانستيم بازي قابل قبولي در برابر پرسپوليس انجام دهيم و موقعيت هاي مناسبي هم روي دروازه اين تيم خلق کرديم که فکر مي‌ کنم اگر اندکي خوش شانس تر بوديم مي‌ توانستيم اين بازي را با پيروزي به پايان رسانيم. با اين حال کسب يک امتياز در برابر پرسپوليس و هوادارانش در هفته اول بازي ها فکر مي‌ کنم براي تيم ما کاملا مطلوب بود.

کار کردن با علي منصوريان چگونه است؟

علي منصوريان مربي جوان و جاه طلبي است که روحيه جاه طلبي را کاملا به تيم تزريق کرده است. او از نظر فني در شرايط مطلوبي قرار دارد و با همه بازيکنان رابطه خوبي دارد. من فکر مي‌ کنم که او مي‌ تواند امسال تيم جوان نفت را به مقام شايسته اي برساند.

پس از پايان هفته اول مسير تيم نفت را در ادامه فصل چطور مي‌ بيني؟

به هر حال اين بازي اول ما بود و مطمئنا تيم ما در ادامه بازي ها از شرايط بهتري برخوردار خواهد بود. تيم ما، تيم بسيار جواني است که پتانسيل بالايي دارد و مي‌ تواند در ادامه راه شگفتي ساز ليگ‌برتر باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروشي: نورمحمدي مرتب توهين مي‌‌کرد 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان