امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بي‎خبري پنجعلي از حضور شجاعي در پرسپوليس

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من حضور شجاعي در پرسپوليس را از شما مي‌شنوم و اصلا از اين موضوع خبر ندارم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بي‎خبري پنجعلي از حضور شجاعي در پرسپوليس 1
محمد پنجعلي پس از تساوي يک بر يک پرسپوليس مقابل نفت تهران در خصوص اينکه آيا از نتيجه بازي راضي است، عنوان کرد: واقعيت اين است که ما براي سه امتياز بازي به ميدان رفته بوديم اما فوتبال غيرقابل پيش‌بيني است. ما موقعيت‌هاي زيادي داشتيم که با بي‌دقتي از دست داديم البته تيم حريف هم بيشتر مواقع دفاع مي‌کرد.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه آيا مدافع خارجي به تيم پرسپوليس ملحق خواهد شد يا خير، عنوان کرد: احتمال قوي او خواهد آمد. صحبت‌هاي اوليه انجام شده و ما منتظر او هستيم.

سرپرست پرسپوليس در مورد اينکه آيا قرار است مسعود شجاعي به اين تيم بپيوندد، گفت:‌من از اين موضوع بي‌خبر هستم و هم اکنون از شما مي‌شنوم.

وي در مورد تعويض‌هاي پرسپوليس گفت: من نمي‌توانم در اين مورد صحبت کنم و کادر فني بايد نظر بدهد.

پنجعلي در خصوص قضاوت داور تصريح کرد: داور وقت‌ اضافه کمي گرفت. دلمان مي‌خواهد در مورد داوري صحبت نکنيم.

پنجعلي در مورد اينکه در ابتداي نيمه دوم پرسپوليس 10 نفره بازي را آغاز کرد و آيا مقصر اين موضوع داور بوده يا اينکه برگه تعويض دير به داوران داده شدهاست، گفت: ما اين برگه تعويض را به داور داديم اما آنها دير آوردند.

وي در مورد اينکه آيا مقصر اين مسئله داور است،‌گفت: به دنبال مقصر نگرديد نمي‌خواهيم زياد در مورد داوري صحبت کنيم.

پنجعلي در مورد اينکه دايي در کنار زمين مدام اعتراض دارد و چه کسي وظيفه آرام کردن بازيکنان را دارد، گفت: بازيکنان را اطرافيان تيم آرام مي‌کردند. دايي هم آرام بود به هر حال بعضي مواقع طبيعي است فشار روي تيم زياد است و سرمربي هم فشار زيادي را تحمل مي‌کند. سوت‌هايي که داور مي‌زند باعث مي‌شود واکنش‌هايي نشان داده شود.

وي در مورد اينکه در جام جهاني شاهد چنين اعتراضاتي نبوديم گفت: خيلي چيزها در ساير نقاط جهان ديده نمي‌شودکه در ايران وجود دارد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بي‎خبري پنجعلي از حضور شجاعي در پرسپوليس 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حضور در لیگ برتر انگلیس؟ ببینیم چه می شود
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  حضور دوباره بانوان سوری در ورزشگاه آزادی/عکس
  برتری پورتو در حضور «طارمی»
  شکست پرگل وایله با حضور یک نیمه عزت اللهی
  حواشی زمان حضور آلکنو در ایران و آپشن‌های قراردادش
  رضاییان عامل حضور برانکو در پرسپولیس! (عکس)
  حضور مادر سردار آزمون در جشن قهرمانی زنیت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان