امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بيرانوند:خوشحالم که رکورد پرسپوليس را شکستيم

دروازه بان تيم نفت گفت: از اينکه توانستيم روند برد در نخستين بازي پرسپوليسي‌ها را متوقف کنيم خيلي خوشحالم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بيرانوند:خوشحالم که رکورد پرسپوليس را شکستيم 1

وي ادامه داد: خيلي خوشحالم که رکورد پرسپوليس را در شروع برد با ليگ برتر شکستيم و اين يک اتفاق خوب است.

بيرانوند گفت: يک ماه از شرايط بازي به دور بوديم و آقاي منصوريان در اين مدت سعي کرد توان خوبي به تيم وارد کند. پرسپوليس تيم بزرگي است و در زمين آنها بازي کردن هميشه کار سختي است. ما در اين بازي چند موقعيت خوب داشتيم که مي‌توانستيم از‌ آنها استفاده کنيم اما در کل احساس مي‌کنم نتيجه خوبي کسب کرديم.

دروازه بان تيم نفت در خصوص داوري گفت: داور هم شرايطي همانند ما را دارد و او هم اولين بازي خود را در ليگ تجربه مي‌کرد و هميشه اولين بازي براي همه سخت است.

بيرانوند در خصوص گلي که دريافت کرد گفت: از صادقيان شناخت کاملي دارم و مي‌دانم که او کاشته زن خوبي است. مي‌دانستم در زاويه خودم ضربه را مي‌زند و به ديوار دفاعي هم گوشزد کرده بودم اما او واقعا ضربه خوبي وارد دروازه کرد. به او تبريک مي‌گويم چرا که يکي از بهترين هاي ايران است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بيرانوند:خوشحالم که رکورد پرسپوليس را شکستيم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رکورد بیرانوند در کتاب گینس ثبت شد
  گواردیولا و برابری با رکورد ویژه ژوزه مورینیو(عکس)
  از بردن پرسپولیس بیشتر از گلزنی‌ام خوشحالم/ شرایط سختی داریم
  رکورد جهانی استراماچونی در اینستاگرام
  رکورد عجیب احمد نوراللهی شکست
  عبور بیرانوند از رکورد مرحوم حجازی
  کمک می کنم رونالدو رکورد علی دایی را بشکند
  دربی را به خاطر رکورد سید جلال عقب بیاندازید.!
  آنتی رکورد رونالدو و مسی؛ پنالتی خراب کن ها!
  رکورد تاریخی جدید دیه گو سیمئونه در اتلتیکو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان