امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صادقيان: کاش پاسهاي گلم گل مي‌شد

پيام صادقيان ستاره بازي با نفت بود او حالا در ميانه زمين پرسپوليس پخته عمل مي کند و علاوه بر توانايي هاي فني‌اش حالا از نظر اخلاقي هم در بازي با نفت شاهد بوديم که تغييرات زيادي کرده و مثل با تجربه ها عمل مي کند و اين موضوع را بارها در برابر مدافعان نفتي نشان داد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادقيان: کاش پاسهاي گلم گل مي‌شد 1

صادقيان که در همين هفته اول با زدن يک گل زيبا از فاصله 40 متري خط و نشانش را براي ليگ برتر کشيد در مصاحبه با ورزش سه مي گويد: من فکر مي کنم ما مستحق برد بوديم و کسب 3امتياز کمترين حق ما بود اگرچه نفتي ها هم براي بردن آمده بودند اما ما بيشتر از نفتي ها شايسته بوديم و من فکر مي کنم با توجه به اينکه تازه از بدنسازي بيرون آمده بوديم هنوز آن آمادگي مطلوب را نداشتيم اما قطعاً هفته به هفته بهتر مي شويم و به هدفمان يعني همان موفقيت مي رسيم.

ستاره جوان پرسپوليس در ادامه در مورد گل زيبايش مي گويد: من در طول هفته بعد از هر تمرين 45 دقيقه تمرين ضربه ايستگاهي مي کنم و بعضاً با خود علي آقا هم رقابت داغي داريم،به شخصه فکر مي کنم اين گل حاصل تلاشهاي من در طول هفته بود و بعد از اين هم سعي مي کنم روي اين موضوع تمرکز کنم تا بتوانم به تيمم کمک کنم.

صادقيان در پايان مي گويد: در بازي با نفت دوست داشتم پاس هاي گلي که دادم به گل تبديل مي شد اما شانس با ما يار نبود و اميدوارم در ادامه ليگ بتوانيم موفقتر عمل کنيم،گلي هم که زده شد حاصل زحمت تمام بازيکنان بود که به وسيله من به ثمر نشست و من اين گل را در همين هفته اول به هواداران عزيز پرسپوليس تقديم مي کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادقيان: کاش پاسهاي گلم گل مي‌شد 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  درگيري فيزيكي دوباره خانزاده دراردوي پرسپوليس/بازيكني درراه صادقيان
Video خميازه‌هاي صادقيان‌ در تمرين (گزارش‌تصويري)خخخخ
  مسلمان: صادقيان دعوت نمي‌شود، من چه بگويم؟
  صادقيان: نيم فصل از پرسپوليس مي‌روم
  صادقيان ناجي پرسپوليس نشد(گزارش تصويري)
  خط و نشان صادقيان براي دربي (عکس)
  صادقيان واقعي را هفته‌هاي آينده خواهيد ديد
  صادقيان: نيم فصل از پرسپوليس مي‌روم
  لحظه تعويض پيام صادقيان (عکس)
  اندوه صادقيان بعد از پنالتي (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان