امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

* خاطره تلخ اسکار برای نیکول کیدمن +تصاویر جدید *

نیکول کیدمن” یکی از مشهورترین ستاره های هالیوودی است که در مصاحبه اخیرش با مجله ” هارپر بازار” صحبتهایی در مورد دریافت جایزه اسکار در سال ۲۰۰۳ داشته است. او در این سال برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن نقش مکمل به خاطر بازی در فیلم ” ویرجینا وولف ” شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
* خاطره تلخ اسکار برای نیکول کیدمن +تصاویر جدید * 1
او میگوید : اگر چه لحظه دریافت اسکار برای هر هنرپیشه هالیوودی یک آرزوست اما برای من یادآور دوران تلخ جدایی از ” تام کروز ” است. این هنرپیشه استرالیایی الاصل هالیوود میگوید: این کمال بد شانسی من بود که زیباترین لحظه زندگی ام در تاریک و تلخ ترین دوران عمرم رخ داد. تلخی آن دوران اجازه چشیدن طعم آن شیرینی را از من گرفت. هنرپیشه ۴۴ ساله هالیوودی درادامه میگوید: این اسکار را برای نقشی دریافت کردم که مثل من تسلیم پوچی زندگی شده بود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خاطره تلخ اسکار برای نیکول کیدمن +تصاویر جدید

وی درست دو سال بعد از جدایی جنجالی اش از تام کروز برنده این جایزه شد و اضافه میکند در لحظه دریافت اسکار تنها در فکر روزهایی که در کنار ” تام کروز” داشته بوده است.اگرچه نیکول کیدمن بعد از اتمام زندگی مشترک ۱۰ ساله اش با تام کروز ازدواج موفقی داشته و همواره تاکید میکند در کنار همسر و دو دخترش بسیار خوشبخت است اما گاهی در برخی مصاحبه هایش اعلام میکند که عشق او و تام کروز تکرار نشدنی است. مجله معتبر ” هایپر بازار” ضمن چاپ مصاحبه کامل اختصاصی نیکول کیدمن تصویری از او روی جلد مجله به چاپ رساند.

پاسخ
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سه بازیگر جدید برای بازی در نقش‌های اصلی به سریال Willow شبکه دیزنی پیوستند
  دیوید لینچ احتمالا سریالی جدید برای نتفلیکس خواهد ساخت
  تصاویر جدید منتشر شده از پشت صحنه فصل دوم سریال ویچر از تغییر اسب گرالت خبر می‌دهد
  تاریخ انتشار فیلم Cherry با بازی تام هالند مشخص شد؛ انتشار تصاویر جدید
  تصاویر جدید از پشت صحنه فیلم The Batman غار بتمن را نشان می‌دهند
  فیلم The Others با نقش‌آفرینی نیکول کیدمن بازسازی می‌شود
  اسکار قوانین مرتبط با نحوه اکران فیلم ها برای رقابت آن‌ها برای کسب جوایز را آسان کرد
  اولین تصاویر رسمی از فصل دوم سریال The Witcher از آرمور جدید گرالت رونمایی می کند
  اسکار آیزاک در فیلم Francis and The Godfather نقش فرانسیس فورد کاپولا را بازی می‌کند
  تصاویر جدید فصل چهارم سریال The Crown مارگارت تاچر و شاهدخت دایانا را نشان می‌دهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان