امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آنچلوتي: رئال برنامه‌اي براي فروش لوپس ندارد

سرمربي ايتاليايي رئال مادريد، شايعه‌ اخير اکثر رسانه‌هاي اسپانيايي در خصوص جدايي دروازه‌بان اسپانيايي کهکشاني‌ها از اين تيم را تکذيب کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آنچلوتي: رئال برنامه‌اي براي فروش لوپس ندارد 1

روز گذشته (جمعه) بود که اکثر مطبوعات اسپانيا ادعا کردند، ورود کيلور ناواس، سنگربان تيم ملي کاستاريکا و لوانته به سانتياگوبرنابئو، ديه‌گو لوپس را به سنگربان سوم رئال مادريد تبديل و شانس او را براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي کهکشاني‌ها بسيار کم کرده است و به همين جهت سنگربان پيشين سويا مشغول بررسي پيشنهادات دريافتي است.

آنچلوتي اما اين موضوع را تکذيب کرد و گفت رئال مادريد براي فروش دروازه‌باني که فصل گذشته به استثناي سه چهار هفته پاياني، در تمام طول فصل لاليگا از سنگرش محافظت کرد، برنامه‌اي ندارد.

کارلتو اظهار داشت: به نظر من که عملکرد و وضعيت لوپس بسيار خوب است، درست مثل هميشه. او تا الان فوق‌العاده کار کرده است. لوپس يک بازيکن حرفه‌اي است و همه اين موضوع را مي‌دانند.

آنچلوتي ادامه داد: من امروز با مسئولان باشگاه در خصوص اخباري که منتشر شده صحبت کردم و آنها گفتند که هيچ برنامه‌اي براي جدايي لوپس از جمع ما وجود ندارد. ديه‌گو هنوز بازيکن رئال مادريد است. او در مقابل منچستريونايتد به ميدان نخواهد رفت، چون ايکر مي‌خواهد در اين بازي خودش را براي ديدار سوپرجام اسپانيا آماده کند. با اين حال ديه‌گو مانند ديگر بازيکنان رئال مادريد به کارش در اين تيم ادامه مي‌دهد و من همچنان به توانايي‌هايش ايمان دارم و براي فصل آينده روي او حساب مي‌کنم.

رئال مادريد بامداد فردا (يکشنبه) در چارچوب تورنمنت تدارکاتي جام قهرمانان بين‌المللي آمريکا به مصاف منچستريونايتد مي‌رود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آنچلوتي: رئال برنامه‌اي براي فروش لوپس ندارد 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برنامه تمرین و غذایی برای بدنسازی
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  جنجال بزرگ بر سر فروش نیوکاسل به عربستانی‌ها
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  ذوالفقارنسب: این دولت توانایی واگذاری استقلال و پرسپولیس را ندارد/ بردن سرخابی ها به
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان