امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرسنجی: برگزاری دومین دوره مسابقه بزرگ رکورد زنی فلش خور با جایزه 400000 ریالی

توی این بازی فقط 20 امتیاز بالاتر از همه رو ثبت می کنه و فقط رتبه ی خودت رو بالای صفحه می نویسه....................
با تشکر:cool:
آگهی
اره امتیاز بالاتر تو روز رو ثبت می کنه که خوب راحت می شه تو امتیازای روز قرار گرفت و از اونجایی که هر کس باید از امتیازش عکس بگیره پس مشکلی نیست.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط hakhamanesh ، erfan-2011
salam,man tazeh ozve shodam,,,bazi takhte nard ro bara mosabeghe bezarin khobe,,,
 سپاس شده توسط mehrani ، SABER ، hakhamanesh
(03-07-2011، 3:13)KANKA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

salam,man tazeh ozve shodam,,,bazi takhte nard ro bara mosabeghe bezarin khobe,,,

عالی هست من هم از بس تخته بازی کردم سلطانم نمیدونم من که با تو موافقم چند گروهی میشم آخرشم برنده با برنده و جایزه به برنده اصلی حالا باید قسمت بندی کنیم.
سلام

آقا مهران. در بازی تخته نرد هیچ امتیازی ثبت نمیشه. در ضمن بازی رو تاس انداختن هست. یعنی شانس. در ضمن این بازی بازی سختی هست و خیلی ها بلد نیستند بازی کنند . (مثل خود من)

با تشکر
(03-07-2011، 3:58)mehrani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2011، 3:13)KANKA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی هست من هم از بس تخته بازی کردم سلطانم نمیدونم من که با تو موافقم چند گروهی میشم آخرشم برنده با برنده و جایزه به برنده اصلی حالا باید قسمت بندی کنیم.
به نظر من همون بازی "the darkness project deathmatch 2" بهتر تا تخته نرد.
راحت می شه بازی کرد تازه همون طور که عرفان گفت خیلی ها بلد نیستند مثل من!
اما بازی "the darkness project deathmatch 2" هم راحته هم همون طور بر اساس شانس نیست.اگر کسی هم بلد نبود یادش می دیم مثل همون بازی "big time racing" که آموزشش رو دادم
آگهی
(03-07-2011، 9:11)erfan-2011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

آقا مهران. در بازی تخته نرد هیچ امتیازی ثبت نمیشه. در ضمن بازی رو تاس انداختن هست. یعنی شانس. در ضمن این بازی بازی سختی هست و خیلی ها بلد نیستند بازی کنند . (مثل خود من)

با تشکر

شانس نیست بلافرض 4 و 6 میاد باید مخت رو بکار بندازی که تک نشن و بتونی روی هم سوارشون کنی اگه بازیش شانسی بود توی سایت های دیگه نمیذاشتن. شما که بلد نیتسی عزیز کمی بازی کن نظرت عوض میشه.
ولی شاید راست میگی شانسی هست خوب من با امین موافقم این بازی که میگه همدیگر رو میکشیم با هم مسابقه میذاریم و یه لیگ میسازیم و رمز هم میذاریم تا افراد دیگه نتونن بیان من با امین موافقم
من یه تخته پیدا میکنم ثبت رکورد داشته باشه.
سلام به همگی

از همه ی این ها بگذریم بهترین بازی همون بازی فوتبال خودمون هست. یعنی champion 3d word cup 2010. راستی اقا امین من بازی شما رو هم پیدا نکردم. تو کدوم قسمت هست؟

با تشکر
(03-07-2011، 21:25)mehrani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2011، 9:11)erfan-2011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

با تشکر

شانس نیست بلافرض 4 و 6 میاد باید مخت رو بکار بندازی که تک نشن و بتونی روی هم سوارشون کنی اگه بازیش شانسی بود توی سایت های دیگه نمیذاشتن. شما که بلد نیتسی عزیز کمی بازی کن نظرت عوض میشه.
ولی شاید راست میگی شانسی هست خوب من با امین موافقم این بازی که میگه همدیگر رو میکشیم با هم مسابقه میذاریم و یه لیگ میسازیم و رمز هم میذاریم تا افراد دیگه نتونن بیان من با امین موافقم
من یه تخته پیدا میکنم ثبت رکورد داشته باشه.
سلام

اقا مهران یه سوال. اصلا تو این بازی چطور باید بازی کرد و هدف بازی چی هست و کی برنده میشه و چه طور؟ راستی کی میتونه امتیاز بیشتری بیاره. (تمام سوالات من از این بازی)

با تشکر
حالا بالاخره چی شد؟ کدوم بازی؟
من میخوام زودتر تمرین کنم آخه جایزش رو میخوام چون من بهترینم... ها ها ها.... شوخی کردم.... خواستم کمی جو رقابتی بشه
نظرسنجی: برگزاری دومین دوره مسابقه بزرگ رکورد زنی فلش خور با جایزه 400000 ریالی 2
گر در اوج فلکم باید مرد / عمر در گند به سر نتوان برد

این بازیه چند نفره نمی شه.
بازی چند نفره ثبت رکورد داره مگه؟
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سیزدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!)
  دوازدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!)
  یازدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!)
  دهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه!!!)
  نهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه!!!)
  هشتمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)
  قوانین برگزار کردن مسابقه
  نفرات اول تا سوم هشتمین دوره ی فلشخور
  هفتمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)
  ششمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان