امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرسنجی: برگزاری دومین دوره مسابقه بزرگ رکورد زنی فلش خور با جایزه 400000 ریالی

(03-07-2011، 21:33)erfan-2011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی

از همه ی این ها بگذریم بهترین بازی همون بازی فوتبال خودمون هست. یعنی champion 3d word cup 2010. راستی اقا امین من بازی شما رو هم پیدا نکردم. تو کدوم قسمت هست؟

با تشکر
(03-07-2011، 21:25)mehrani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2011، 9:11)erfan-2011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

آقا مهران. در بازی تخته نرد هیچ امتیازی ثبت نمیشه. در ضمن بازی رو تاس انداختن هست. یعنی شانس. در ضمن این بازی بازی سختی هست و خیلی ها بلد نیستند بازی کنند . (مثل خود من)

با تشکر

شانس نیست بلافرض 4 و 6 میاد باید مخت رو بکار بندازی که تک نشن و بتونی روی هم سوارشون کنی اگه بازیش شانسی بود توی سایت های دیگه نمیذاشتن. شما که بلد نیتسی عزیز کمی بازی کن نظرت عوض میشه.
ولی شاید راست میگی شانسی هست خوب من با امین موافقم این بازی که میگه همدیگر رو میکشیم با هم مسابقه میذاریم و یه لیگ میسازیم و رمز هم میذاریم تا افراد دیگه نتونن بیان من با امین موافقم
من یه تخته پیدا میکنم ثبت رکورد داشته باشه.
سلام

اقا مهران یه سوال. اصلا تو این بازی چطور باید بازی کرد و هدف بازی چی هست و کی برنده میشه و چه طور؟ راستی کی میتونه امتیاز بیشتری بیاره. (تمام سوالات من از این بازی)

با تشکر

منظورت تخته نرد هست اگه هست: (نرد یا نردشیر (یا نیو اردشیر) بازی‌ای بر روی تخته‌است که در میان ایرانیان، ترکیه‌ای‌ها و مردمان اروپای شرقی، بیشتر بازی می‌شود. در این بازیکه من میگم عرفان طرفین، مهره‌های خود را بر اساس اعدادی که دو عدد طاس تعیین می‌کنند در جهت حرکت عقربه‌های ساعت یا خلاف آن حرکت می‌دهند و نهایتاااا از تخته خارج می‌سازند پس بازیکنی برنده خواهد بود که زودتر مهره‌های خود را خارج نماید و مغزش رو با اون تاس ها بکار بندازززززد. همین در مورد تخته نرد.)
 سپاس شده توسط erfan-2011 ، SABER ، hakhamanesh
آگهی
سلام

ممنون اقا مهران. راستی اقا صابر فعلا بیشترین رای برای چه بازی هست؟ فکر کنم بیشترین رای واسه همون فوتبال باشه. درسته؟ به نظر من اگه همین بازی فوتبال انتخاب بشه هم بهتره. چون هم بازی باحال و جذابی هست و هم رقابتی هست و خیلی جالب هست. البته از نظر من.

با تشکر
 سپاس شده توسط SABER ، mehrani
بلی فوتبال با 3 رای اول است.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط erfan-2011 ، amin ، hakhamanesh
بازی فوتبال champion 3d world cup 2010

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=77
 سپاس شده توسط erfan-2011 ، SABER ، ali1996 ، hakhamanesh
سلام به همگی

من یکی از اعضای تازه ی این سایت می باشم .من بازی فوتبال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=77 رو انتخاب می کنم.

با تشکر.
 سپاس شده توسط SABER ، erfan-2011 ، hakhamanesh
من هم بازی فوتبال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=77 رو انتخاب می کنم.
 سپاس شده توسط SABER ، erfan-2011 ، hakhamanesh
آگهی
سلام

اقا صابر از کی مسابقه شروع میشه و تا کی ادامه داره. یعنی به چه مدت فرصت ثبت رکورد های مختلف رو داریم؟ راستی اگه میشه از همین الان یه روش مناسب برای عکس گرفتن هم معرفی کنید. (مثلا یه روشی یا یک برنامه ای)

با تشکر
برنامه های مختلفی برای عکس گرفتن از کامپیوتر هست. می تونی بری دانلود کنی.
 سپاس شده توسط hakhamanesh
سلام

اقا امین میشه بگی اسم یکی از اون برنامه ها واسه عکس گرفتن چیست؟ (برای دانلود کردن)

با تشکر
(06-07-2011، 9:45)erfan-2011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

اقا صابر از کی مسابقه شروع میشه و تا کی ادامه داره. یعنی به چه مدت فرصت ثبت رکورد های مختلف رو داریم؟ راستی اگه میشه از همین الان یه روش مناسب برای عکس گرفتن هم معرفی کنید. (مثلا یه روشی یا یک برنامه ای)

با تشکر
فردا.

در مورد برنامه هم اینجا
http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D8%B9%DA%A9%D8%B3+%DA%AF%D8%B1%D9%81​%D8%AA%D9%86+%D8%A7%D8%B2+%D8%AF%D8%B3%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D9%BE&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط hakhamanesh ، erfan-2011 ، مهین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سیزدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!)
  دوازدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!)
  یازدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!)
  دهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه!!!)
  نهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه!!!)
  هشتمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)
  قوانین برگزار کردن مسابقه
  نفرات اول تا سوم هشتمین دوره ی فلشخور
  هفتمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)
  ششمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان