امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عنايتي: استقبال تماشاچيان غافلگيرم کرد

کاپيتان تيم فوتبال پديده خراسان گفت: از بازي در شهر خودم احساس بسيار خوبي دارم و استقبال و تشويق تماشاگران غافلگيرم کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عنايتي: استقبال تماشاچيان غافلگيرم کرد 1
رضا عنايتي گفت: تماشاگران و هواداران پديده در نخستين ديدار ما در ليگ برتر استقبال خوبي داشتند و از حمايت‌هاي آنها از خودم غافلگير شدم. اميدوارم توقعات فوتبالي مردم مشهد و استان خراسان را برآورده کرده و بتوانيم فوتبال اين استان را به جايگاه واقعي خود برسانيم.

به نقل از ايسنا، عنايتي با اشاره به ديدار مقابل ملوان بندرانزلي و کسب نتيجه تساوي مقابل اين تيم اظهار کرد: اين بازي جداي از نتيجه به دست آمده راضي‌کننده بود اما جو آرام و مطلوب موجود در ورزشگاه به گونه‌اي بود که بايد از شرايط ميزباني بيشتر استفاده مي‌کرديم. در نخستين گام خود در ليگ برتر عملکرد بدي نداشتيم اما ملوان با بازي تدافعي خود مقابل پديده به خواسته و هدفش که کسب يک امتياز در مشهد بود، رسيد.

کاپيتان تيم فوتبال پديده اظهار کرد: انجام چند بازي تدارکاتي پيش از آغاز مسابقات ليگ برتر بازيکنان ما را به هماهنگي لازم رسانده بود اما نبايد فراموش کنيم که شرايط ديدارهاي رسمي با بازي‌هاي دوستانه و تدارکاتي فرق مي‌کند.

وي درباره دومين ديدار تيم فوتبال پديده در ليگ برتر مقابل نفت مسجد سليمان نيز گفت: با توجه به گرماي هوا در خوزستان ‌شرايط سختي را در اين مسابقه در پيش داريم. نفت مسجد سليمان همانند پديده تيمي تازه وارد به ليگ برتر است که اميدواريم با کسب نتيجه مطلوب و دلخواه مقابل اين تيم هواداران پديده را راضي کنيم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عنايتي: استقبال تماشاچيان غافلگيرم کرد 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کهتری: اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می‌کنم
  فرامرزیان: از استخدام قهرمانان فقط وزارت ورزش و جوانان استقبال می کند
  استقبال هواداران کره‌ای از مدافع ایرانی
  استقبال بی‌نظیر ارومیه ای‌ها از والیبال (عکس)
  استقبال از پورحیدری با نظر قربانی (عکس)
  استقبال جتجالی هواداران مارسی از والبوئنا(عکس)
  استقبال پرشور ملوانی‌ها در حضور اندک هواداران پرسپولیس
  استقبال بنیتس از خریدهای بیشتر رئال
  استقبال بنیتس از خریدهای بیشتر رئال
  استقبال گلر تیم ملی از مسابقه با احسان حدادی قهرمان المپیک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان