امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حاج محمدي: روبروي دايي خيلي انگيزه داشتم

مدافع نفت تهران گفت: انگيزه زيادي داشتم براي اين بازي به خصوص به خاطر لطف آقاي دايي در ابتداي فصل که خيلي تلاش کرد تا من به پرسپوليس بروم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حاج محمدي: روبروي دايي خيلي انگيزه داشتم 1
مدافع جوان نفت که حالا يک بازيکن باتجربه محسوب مي شود و در ابتداي فصل هم علي دايي خيلي تلاش کرد تا اورا به پرسپوليس ببرد در مورد بازي با پرسپوليس در گفت و گو با "ورزش سه" مي‌گويد: بازي خيلي خوبي بود هر دو تيم هجومي بودند و موقعيت داشتند اما هر دو تيم از موقعيتهايشان استفاده نکردند،من انگيزه زيادي داشتم براي اين بازي به خصوص به خاطر لطف آقاي دايي در ابتداي فصل که خيلي تلاش کرد تا من به پرسپوليس بروم، قبل از بازي هم از ايشان اجازه گرفتم و در طول بازي هم فکر مي کنم توانستم موفق ظاهر شوم.

امين حاج محمدي که رفاقت خيلي نزديکي با پيام صادقيان دارد اما در بازي با پرسپوليس در يک صحنه پيام را زد و اخراج هم شد،مدافع نفت در مورد اين صحنه به خبرنگار ورزش سه مي گويد:فوتبال يک نوع جنگيدن است و قرار نيست حتي به برادرت هم باج بدهي،من و پيام هفته اي 4 شب باهم هستيم و مثل برادر هستيم اما خب در داخل زمين فوتبال رغيبيم، پيام شوک هايي که ميدهد بي نظير است قبل از بازي هم به او گفتم داداش پيام به من شوک بدهي ميزنمت،پيام هم که براي تيم خودش تلاش مي کرد در يک صحنه از آن شوکهاي معروفش به من داد و منهم با توجه به اينکه جا مانده بودم مجبور شدم او را بزنم اما بلافاصله نگران شدم که خدايي نکرده برايش اتفاقي نيفتاده باشد و سريع به بالاي سرش رفتم اگرچه من مي دانستم که اخراج ميشوم.

امين حاج محمدي در پايان در مورد تيم نفت با حضور منصوريان مي گويد:با آمدن منصوريان و کارهاي فني که ايشان روي تيم انجام داده ما بعد از گل خوردن خيلي سريع برمي‌گرديم و سعي مي کنيم جبران کنيم و در بازي با پرسپوليس هم اين اتفاق افتاد و حتي مي توانستيم گل دوم را هم بزنيم. در مجموع من فکر مي کنم علي آقا کارش را بلد است و امسال شاهد نتايج خوب نفت باشيم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حاج محمدي: روبروي دايي خيلي انگيزه داشتم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طارمی: بعد از جام جهانی پیشنهادهای زیادی داشتم/ رویای من بازی در اروپا بود
  قلعه‌نویی: به خاطر تعهدی که داشتم پیشنهاد تیم ملی را رد کردم
  برانکو: از دو تیم مصری پیشنهاد داشتم
  رونالدو: از پوشیدن پیراهن شماره 7 بکهام وحشت داشتم!
  کاسیاس: در مقطعی با رونالدو مشکل داشتم
  مورینتس: اگر رونالدو را در اختیار داشتم قول قهرمانی می دادم
  معروف: به تیم خودمان ایمان داشتم
  دوست داشتم به پرسپولیس بروم اما پیشنهادشان وسوسه ام نکرد
  خامس: از نیمار خواستم آرام باشد/ مقابل ونزوئلا، احساسی مشابه نیمار داشتم
  اول فصل از پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما به استقلال آمدم تا به آرزوی کودکی‌ام برسم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان