امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انصاري‌فرد: يک لنگه کفش از سازمان ليگ طلبکارم

کريم انصاري‌فرد شب گذشته جايزه کفش طلاي بهترين گلزن فصل گذشته ليگ را از علي دايي دريافت کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انصاري‌فرد: يک لنگه کفش از سازمان ليگ طلبکارم 1
به گزارش "ورزش سه"، کريم انصاري‌فرد شب گذشته در مراسم معرفي بهترين هاي ليگ‌برتر جايزه کفش طلاي بهترين گلزن فصل گذشته ليگ را از آن خود کرد، اين گلزن اهل شهر اردبيل که در انتظار يک تيم خارجي است، جايزه خود را از علي دايي دريافت کرد. مربي پرسپوليس و فردي که به نوعي حضور کريم انصاري‌فرد در رقابت هاي باشگاهي را کليد زده است. انصاري‌فرد مي‌ گويد: آقاي دايي موقع دادن جايزه تشويقم کرد و به من گفت مبارک باشد.

اين بازيکن سابق تراکتورسازي درباره احساسش نسبت به جايزه ادامه مي‌ دهد: اول از همه خدا را شکر مي‌ کنم چون کفش طلايم جفت شد البته لنگه اول هنوز وجود خارجي ندارد. اين دومين باري بود که من آقاي گل مي‌ شدم و مرتبه اول روي سايت ها خبرآقاي گلي خودم را خواندم. اما اين دفعه مراسم خوبي برگزار کردند و اقاي گلي من رسمي شد. با اين حال فکر مي‌ کنم يک لنگه کفش از سازمان ليگ‌برتر طلب داشته باشم، حالا يا خودم درست مي‌ کنم و يا سازمان ليگ آستين بالا بزند و به همه آقاي گل هاي دوره هاي مختلف اين يادگاري را بدهد چون اين چيز خوبي است و يادگاري دوران هر بازيکن محسوب مي‌ شود و خوب است آدم اين يادبود را در ويترين افتخاراتش داشته باشد.

انصاري‌فرد در پايان اين گفت‌وگو درباره فعاليتش در شبکه هاي اجتماعي مي‌ گويد: من آي دي فيسبوک و اينستاگرام ندارم و اگر صفحه اي به اسم من در فيسبوک وجود دارد که مطلب هم چاپ مي‌ کند تقلبي است و اين حرف ها هيچ ربطي به من ندارد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انصاري‌فرد: يک لنگه کفش از سازمان ليگ طلبکارم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  صادقی: درباره شروع لیگ تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم
  سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌ها تضمین داد
  حسینی: پول کشتی‌گیر را ندادند اما در سازمان لیگ پست گرفتند!
  تقدیر سازمان بهداشت جهانی از اقدامات وزارت ورزش ایران در حوزه ورزش همگانی
  حق با کیست، سازمان لیگ یا تیم‌ها؟
Star رسمی ؛ تصمیم نهایی سازمان لیگ درباره تعیین تکلیف لیگ برتر 
  تغییر موضع سازمان لیگ؛ تعطیلی احتمالی بازی های لیگ برتر
  وقتی سرمربی والیبال کاله از سازمان لیگ شاکی می شود/بلاتکلیف!
  ناظرین سازمان بازرسی به باشگاه پرسپولیس رسیدند
  داورزنی: در دو مرحله پاسخگوی سازمان بازرسی بودم/ وظیفه تاج روی دوش من افتاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان