امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خنده خنده

ه زن انگلیسی میاد ایران. سوار تاکسی میشه. عطرش خیلی خوش بو بوده.راننده می پرسه: این چه عطریه؟ زنه می گه: نینا ریچی از رم. بعد از چند دقیقه راننده می گوزه. زنه می گه: این چه بوییه؟ راننده می گه: لوبیا چیتی از قم!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراسم ختم

تو مراسم ختم یارو اعلام می کنن: مرحوم وصیت کرده کسی پیراهن مشکی نپوشه، یهو یه نفر از توی جمع بلند می شه و میگه: مرحوم گه خورده، ما به احترامش می پوشیم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما چند تا برادرین؟!

غضنفر کنار دوستش خوابیده بوده که یهو می گوزه. برای اینکه ببینه دوستش خوابه یا بیداره شروع می کنه حرف زدن. می گه: خلیل راستی شما چند تا برادر هستین؟ یارو جواب می ده: اگه گوز امشبت منو نکشه، پنج نفریم.

غضنفر خیاطی می زنه

غضنفر خیاط میشه. مترش کوچیک بوده برای همین وقتی می خواسته دور کمر ملت رو اندازه بگیره، یه خط کش می کرده تو کونشون، بعد ضرب در 3/14 می کرده!

توالت و مگس هاش

غضنفر سر توالت میشینه. میبینه مگسا هی دارن ویز ویز می کنن. اعصابش خورد میشه میگه: خفه شید دیگه، یکم صبر داشته باشین. برای بابام که نمیرینم، واسه شماست دیگه!

ه غضنفر میگن برو خبر مرگ پدر همسایه رو به پسرش بده.میره خونه همسایه در میزنه، یه پسر بچه درو باز میکنه. غضنفر میپرسه: بابات خونست؟ پسره میگه:نه،شب میاد. میگه بشین تا بیاد!

غضنفر مریض میشه میره پیش دکتر. دکتر می گه:این شیاف هارو واست تجویز کردم . غضنفر میگه: خب چیکارشون کنم؟ دکتره می گه: خب بکن تو کونت! غضنفر می گه: ببین دکتر خودت سر شوخیو وا کردی.حالا که اینجوره منم ریدم تو دهن پدرت!

غضنفر میره دبی. گشنش میشه. عربی هم بلد نبوده حرف بزنه. می بینه چاره ای نیست. بد جوری ضعفش زده. میره تو یه رستوران میشینه. گارسون رو صدا میزنه. به گارسون می گه: البرنج! میبینه گارسون واسش واقعا برنج آورد. خوش حال میشه. دوباره گارسون رو صدا می زنه. می گه: الکباب! گارسون واسش میاره. دو دقیقه بعد داد می زنه: النوشابه! واسش نوشابه میارن...خوب که می خوره، به گارسون اشاره می کنه که: صورت حسابو بیار. وقتی گارسون صورت حسابو میاره، غضنفر زمزمه می کنه: خدارو شکر من یکم عربی بلد بودم اگه نه که از گشنگی می مردم! گارسونه دیگه جوش میاره می گه: خب برادر من اگه من زبونتو نمی فهمیدم که الگوز هم واست نمی آوردن!

پدر بزرگم می گه: احترام به پدر وقتی از بین رفت، که توالت ها از کنج حیات اومدن وسط خونه. پسری که صدای گوز پدرشو بشنوه دیگه از پدرش حرف شنوی نداره!

تابلوی مغازه یارو: سوپر مارکت برادران عسکری، به جز یحیی تخم سگ!

یه نفر میخواسته از ایتالیا به رفیقش توی ایران زنگ بزنه ,اشتباهی زنگ میزنه خونه غضنفر .ساعتم 5:30 صبح بوده ... غضنفر با عصبانیت گوشی رو برمیداره ایتالیاییه میگه :انتونی؟ لره فریاد میکشه :اَن تونی که 5 صبح زنگ میزنی خونه مردم!

از پسره میپرسن : تو خونتون چی کم دارین؟ میگه فکر کنم هیچی! چون دیروز که بابام جلوی ما گوزید ، مادرم گفت: فقط همینو کم داشتیم!

روزگار، روزگار بدی شده. اگه پول داشته باشی و بگوزی، همه می گن: چی فرمودین؟ ولی اگه پول نداشته باشی و حرف حسابم بزنی، همه می گن: تو دوباره گوزیدی؟!

غضنفر میگوزه .بچه هاش میزنن زیر خنده. اشک تو چشماش جمع میشه و میگه: خدایا این شادیو از بچه هام نگیر

"عوووووددداااااااااااا" چیست؟ کلمه ای که وقتی شادروان بروسلی میگفت ، زورش 3 برابر می شد!

به غضنفر میگن : سبز لیمویی رو توصیف کن میگه : شما آبی آسمانی رو در نظر بگیر، بشاش توش.

به غضنفر میگن: بنفش چه رنگیه؟ میگه: آبی می دونی چه رنگیه؟ حالا قرمزش کن!
[url=http://kidding.mihanblog.com/post/39][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط melika1377 ، D E N I Z ، poorzoor
آگهی
تنكسSmile

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان