امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواسته های پسرا ...........اگر من دختر بودم

اه اه اه این چرت و پرتا چین؟؟؟؟؟Undecided
وصیت میکنم وقتی مردم همیشه سر قبرمو با آب و صابون بشورین تا هر وقت که یکی رد میشه سر بخوره بیفته تا منم بخندم روحم شادبشه اگه خوشتون اومد اعتبار بدین!!Tongue
 سپاس شده توسط niloofar kh ، hassn0 ، *GANDOM*
آگهی
(27-09-2012، 14:53)melodiiiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه اه اه این چرت و پرتا چین؟؟؟؟؟Undecided

سلام یا شما قرآن نمی خونی یا قبول نداری؟؟؟ اگه من دختربودم رو برداری، اینا همه حرف قرآن هست، بنا بر این شما داری قرآن رو زیر سوال می بری.
 سپاس شده توسط own_95
خب حالاکه نیستی!!ConfusedConfused
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط hassn0
(27-09-2012، 16:59)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشحالم
(27-09-2012، 17:07)hassn0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2012، 16:59)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشحالم

اگه خوشحالی نمی خوادبه مابگی چیکارکنیم چیکارنکنیم AngryAngryچون اگه خودتم دختربودی این کارهاروانجام نمیدادیDodgy
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
منم پسرم ولی اصلا" اینطوری نیستم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin شاید از حسودیشون بگنAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
**FU
FAKE
WORLD

گند زدید به انجمن 
Dodgy Dodgy  

آگهی
(27-09-2012، 17:14)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2012، 17:07)hassn0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشحالم

اگه خوشحالی نمی خوادبه مابگی چیکارکنیم چیکارنکنیم AngryAngryچون اگه خودتم دختربودی این کارهاروانجام نمیدادیDodgy

مهم ذات آدم هست،خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار
بسم خدای افریننده ی ادم و حوا

جناب حسن عزیز مطمئن باشید همه ی دختر ها اینچنین نیستن و همه ی پسر ها هم فرشته نیستند

بعدشم مطالبتان در دو یا شاید هم سه تا از موارد افراطی شده بود

1-رفتن به دانشگاه بیرون شهر

علم را بیاموزید حتی اگر در چین باشد(پیامبر اکرم)

2-مرد سالاری شما دارید میگید خوئشحالم دختر نیستم این فکر عربزده ی ضد فرهنگ پاک اریایی و اسلامی چیست؟

حواستان باشد (فقط با شما نیستم)من اخطار زیاد میدم از این بحث های چرت و پرت اینجا خبری نیست یک اسپم دیگر ببینم موضوع پاک میشود و ان فرد اسپم دهنده اخراج
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

خواسته های پسرا ...........اگر من دختر بودم 3
عضو گروه تاریخ انجمن

سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
خیلی قشنگ بود
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
(27-09-2012، 17:56)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی قشنگ بود
خوب است من اخطار ها را دادم یک دقیقه نشده من اینرا گفتم حیف که امروز حال بحث را ندارم وگرنه این کاربر را اخراج میکردم
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان