امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواسته های پسرا ...........اگر من دختر بودم

(27-09-2012، 11:08)niloofar kh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر من دختر بودم ، وقتی در تاکسی سوار میشدم حتما به تنهایی جلو می نشستم یا کرایه دو نفر را حساب میکردم تا کنار نامحرم نشینم.
اگر من دختر بودم ، وقتی پدرم مخالف دانشگاه بیرون از شهر بود ، پوست کله اش را با آبغوره و قهر نمی کندم.
اگر من دختر بودم ، سگ نمی خریدم که با خودم بیرون ببرم.
اگر من دختر بودم ، هر ماه یک مانتو جدید نمی خریدم.

واقعا که خیلی کوته فکری
این چرت و پرتا چیه نوشتی؟؟؟؟
مگه هر ماه مانتوی جدید خریدن 1 دختر به تو ضرر میزنه؟
همش چرت بود ولی این چندتای بالا دیگه واقعا......

اول سلام سلام کردن نشانه ی شخصیت انسان رو می رسونه فکر نکنم این مطالب در اندازه ی درک وفهم شما باشه بهتر بری عروسک بازی تو بکنیDodgy
 سپاس شده توسط own_95
آگهی
فکر نکنم کسی که بخواد برای یه مطلب نظر بزاره باید سلام کنه
اتفاقا از صبح تا حالا داشتم با عروسکام بازی میکردم مامانم گفت یکم برو پای نت خستگی در کن
شما با درک و فهم بالاتون ببخشین
اینایی که نوشتی مال عصر قاجاره نه مال الان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواسته های پسرا ...........اگر من دختر بودم 2
 سپاس شده توسط hassn0 ، *GANDOM*
یواش بابا یواش میخوای برو بزنش
 سپاس شده توسط hassn0
الان بخندم یابگریمUndecidedUndecided
ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم
دکتر شريعتي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط hassn0
شیدا 1 میخوای برو گریه کن چون اینجا هیچکی نمیخنده اخه من نمیدونم این چه موضوعیه بسیجی اق حسن بسیجی این چیزایی که گفتی مال زمان انقلاب بود البته بعد انتقلاب در حد 2 سال بعد انقلاب الان دخترا پسرا رو میخورن پسرا رو میگن زکی Big Grin اونموقع بود که زنا از مردا حساب میبردن الان نه بعدشم هر وقت زن شدی بگو الکی اگه و اما واگر نیار اگه من زن بودم ال میشدم بل میشدم لابد خدا قصدتو فهمیده که زن بارت نیاورده چرت میگم بگو چرت میگی HuhTongue
 سپاس شده توسط hassn0
سلام بخت که برگردد اسب در طویله خر گردد ببین با چه آدمایی سرکار داریم ما.. واقعا جای تأمل داره آخه من به تو که غریزت عروسک بازی کردنه چی بگم آخه برو بچه برو مامانت صدات میزنه دیگه تو مسائل بزرگ تر ها دخالت نکن آفرین

(27-09-2012، 12:28)علی نشایی مقدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیدا 1 میخوای برو گریه کن چون اینجا هیچکی نمیخنده اخه من نمیدونم این چه موضوعیه بسیجی اق حسن بسیجی این چیزایی که گفتی مال زمان انقلاب بود البته بعد انتقلاب در حد 2 سال بعد انقلاب الان دخترا پسرا رو میخورن پسرا رو میگن زکی Big Grin اونموقع بود که زنا از مردا حساب میبردن الان نه بعدشم هر وقت زن شدی بگو الکی اگه و اما واگر نیار اگه من زن بودم ال میشدم بل میشدم لابد خدا قصدتو فهمیده که زن بارت نیاورده چرت میگم بگو چرت میگی HuhTongue

سلام ...........سنگسارش می کنند بدون این که بدانند شهر پر از فاهشه های مغزیست وکسی نمی داند مغز های هرزه خطرناک تر از تنهای هرزست....
آگهی
اتفاقا من باید جمله ی شمارو بگم که واقعا جای تاسف داره که هنوزم فردی وجود داره با این طرز تفکر چرت نمیدونم تاکسیو جای 1 نفر دیگهم حساب کنه تا پیش نامحرم نشینه با سگش نره بیرونو......
بعدشم فعلا که شما دختر نیستی که اینارو میگی
تو کار دخترا دخالت نکنین لطفا

(27-09-2012، 12:32)hassn0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بخت که برگردد اسب در طویله خر گردد ببین با چه آدمایی سرکار داریم ما.. واقعا جای تأمل داره آخه من به تو که غریزت عروسک بازی کردنه چی بگم آخه برو بچه برو مامانت صدات میزنه دیگه تو مسائل بزرگ تر ها دخالت نکن آفرین

(27-09-2012، 12:28)علی نشایی مقدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ...........سنگسارش می کنند بدون این که بدانند شهر پر از فاهشه های مغزیست وکسی نمی داند مغز های هرزه خطرناک تر از تنهای هرزست....
قابل توجه ادمی که دارای درک و فهم بالایست فاحشه نه فاهشه ببین شما اول یه کلاس املا برو بعد بیا اینجا
راستی سلام
[/quote]
قابل توجه ادمی که دارای درک و فهم بالایست فاحشه نه فاهشه ببین شما اول یه کلاس املا برو بعد بیا اینجا
راستی سلام
[/quote]

سلام فکر کنم جمله رو متوجه نشدی نه ؟؟؟چون کسی که جمله رو متوجه بشه دنبال کلمه ها نمی گرده گرچه مهم نیست مهم اینه که اونکه کسی که این جمله رو می خونه بتونه اون رو درک کنه شماکه..........
اصلا به من چه
Big GrinBig GrinBig Grin
من که این طوری نیستم مگه فقط دختراهستن که مشکل دارن AngryAngryAngryAngryAngryAngryخیلی ازپسراام مشکل دارن25r3025r3025r3025r3025r3025r30
:Laie_23:زندگی مثل یه جاده ای است من وتومسافراشیم قدرلحظه هاروبدون شایدفردانباشیم:Laie_23:
 سپاس شده توسط niloofar kh ، hassn0

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان