امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ضد پسر...:)

سلام خدمت اونایی که این تاپیک و میخونن. خانومای محترم حرص و جوشن نزنین این تاپیک و فقط جهت مسخره کردن پسرا زدم دخترا هم که دیگه پرچما بالاس نیاز به گفتن نیست آقایون محترم شما هم بخونین حالتون جا بیاد دل منم خنک شه و کلا حال کنیم دیگه که انقد دخترای مردم و مسخره نکنین و تاپیکایی که برای بی شوهری و از این جور حرفا میزنم و مسخره نکنین و خودتون و نگیرین بالا...

چی بگم من؟؟؟؟

همین الان دیدم پسره استاتوس گذاشته :
.
.
.
اگه دوسم نداشته باشی

جوجو میشم میرم تو باغچه اینقد جیک جیک میکنم

تا پیشی منو بخوره :|

دختره به دوس پسرش زنگ میزنه

دختر: سلام کجایی عزیزم؟

پسر: با بابام دارم میرم بانک پول بردارم برم ماشین بخرم تو کجایی؟

دختر: من تو همین اتوبوسی که هستی هستم

میخواستم ببینم خودت بلیطتو میدی یا من حساب کنم واست!

دخترا پرچما بالاس دیگه!

قابل توجه دوست عزیزی که میگف دخترخانوما وقتشه به جای کیلیپس سایه ی یه مرد بالا سرتون باشه
شما مرد پیدا کن تا ما سایه ی سرمون کنیم!
بین کیلیپس و جوجه تیغی های ابروبرداشته ما کیلیپس رو ترجیح میدیم!!

اندر فواید کلیپس

عاقا این همه از بدیای کلیپس گفتیم از خوبیاشم بگیم...
گاهی وقتا تو تشخیص دختر از پسر خیلی کاربرد داره...
از رو ابرو که نمیشه تشخیص داد...
ساپورت پسرونه هم که اومد یه کلیپس مونده.....
کلیپس پسرونه مد نشه صلوات!!!

حجاب !

گفتم : خواهر حجابت ! چیزی نگفت …

دوباره گفتم : خواهرم حجابت ! برگشت گفت : چی ؟

گفتم: اِوااااااااا خاک بر سرم تو پسری که جیگر Smile)

زن مهم تر است یا مرد؟؟؟؟

توماس هیلر ، مدیر اجرایی شرکت بیمه عمر ماساچوست ، میو چوال و همسرش در بزرگراهی بین ایالتی در حال رانندگی بودند که او متوجه شد بنزین اتومبیلش کم است. هیلر به خروجی بعدی پیچید و از بزرگراه خارج شد و خیلی زود یک پمپ بنزین مخروبه که فقط یک پمپ داشت پیدا کرد.او از تنها مسئول آن خواست باک بنزین را پر و روغن اتومبیل را بازرسی کند.سپس ...

برای رفع خستگی پاهایش به قدم زدن در اطراف پمپ بنزین پرداخت.
او هنگامی که به سوی اتومبیل خود باز می گشت ، دید که متصدی پمپ بنزین و همسرش گرم گفتگو هستند. وقتی او به داخل اتومبیل برگشت ، دید که متصدی پمپ بنزین دست تکان می دهد و شنید که می گوید :” گفتگوی خیلی خوبی بود.”
پس از خروج از جایگاه ، هیلر از زنش پرسید که آیا آن مرد را می شناسد.او بی درنگ پاسخ داد که می شناسد.آنان در دوران تحصیل به یک دبیرستان می رفتند و یک سال هم با هم نامزد بوده اند.
هیلر با لحنی آکنده از غرور گفت :” هی خانم ، شانس آوردی که من پیدا شدم . اگر با اون ازدواج می کردی به جای زن مدیر کل، همسر یک کارگر پمپ بنزین شده بودی.
” زنش پاسخ داد :” عزیزم ، اگر من با او ازدواج می کردم ، اون مدیر کل بود و تو کارگر پمپ بنزین.

ضد پسر
پسر بودن جرم نیست!
.
.
.
پسر بودن یک نوع بیماریست!!!!!
بیایید با بیماران مهربان تر باشیم!!

ضد حال یعنی این !

دختر جوانی از مکزیک برای یک ماموریت اداری چند ماهه به آرژانتین منتقل شد پس از دوماه نامه ای از نامزد مکزیکی خود دریافت می کند به این مضمون :
" لورای عزیزم متاسفانه دیکر نمی توانم به این رابطه از راه دور ادامه بدم وباید بگویم که در این مدت ده بار به تو خیانت کرده ام ومی دانم که نه تو ونه من شایسته ی این وضع نیستیم. من راببخش وعکسی که به تو داده بودم برایم بفرست با عشق"روبرت"
دختر جوان رنجیده خاطر از رفتار مرد از همه همکاران ودوستانش می خواهد که عکسی از نامزد‏، برادر، پسرعمو،پسردایی و... خودشان به او قرض دهند وهمه آن عکس ها را با که کلی بودند با عکس روبرت، نامزد بی وفایش، در یک پاکت گذاشته و همراه با یادداشتی برایش پست می کند به این مضمون :
"روبرت عزیز مرا ببخش اما هرچه فکر کردم قیافه تو را به یاد نیاوردم،لطفا عکسخودت را از میان عکس های توی پاکت جداکن وبقیه را به من برگردان"!

بیماری!!
این یک بیماری مسری در پسران است. اگر برادر و یا دوستپسر و یا پسر شما این بیماری را بگیرد یقین بدانید که در عرض کمتر از یک هفته کل پسران محل را مبتلا میکند. پس برای جلوگیری از این بیماری اگر کسی را مشاهده کردید که مبتلا است حتمآ او را قرنطینه کنید.

علایم این بیماری:

1- گذاشتن ریشهای نخ قیطونی.

2- طرز نگاه کردن به صورت عجیب غریب.

3- تکرار جملهی «هوش پسران بیش ازدختران است».

4- ایستادن زیاد رو به روی آینه.

5- استفاده از جملاتی شبیه: «همین که گفتم»، «حرف من درسته»، «حرف مرد حرفه» و....

6- مخالفتهای پی در پی.

7- پایین بردن شخصیت دختران برای تقویت روحیه.

8- خواندن اشعار پر محتوا از قبیل: «پسرا شیرن مثل شمشیرن». (دوپینگ)

9- روزی ۵۰ دفعه شنیدن «پسر پسر قند عسل» توسط مامان جون یا کاست ضبط شده توسط مامان جون.

10- خواندن کتابهایی از قبیل:

چگونه اعتماد به نفس خود را بالا بریم؟

انرژی درمانی

تقویت اراده در ۲۰ روز

من بهترینم
پاسخ
 سپاس شده توسط پری رویا ها ، **zeinab**
آگهی
حالا بخندیم یا پولشو بدیم

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها-یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خال کن

((کوروش بزرگ))Heart
پاسخ
این اخریه چی بود؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sober
ممنون..واقعا باحال بود...البته ضایع کردن پسرا بماند
ضد پسر...:) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط sober
(08-08-2015، 11:33)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت اونایی که این تاپیک و میخونن. خانومای محترم حرص و جوشن نزنین این تاپیک و فقط جهت مسخره کردن پسرا زدم دخترا هم که دیگه پرچما بالاس نیاز به گفتن نیست آقایون محترم شما هم بخونین حالتون جا بیاد دل منم خنک شه و کلا حال کنیم دیگه که انقد دخترای مردم و مسخره نکنین و تاپیکایی که برای بی شوهری و از این جور حرفا میزنم و مسخره نکنین و خودتون و نگیرین بالا...

چی بگم من؟؟؟؟

همین الان دیدم پسره استاتوس گذاشته :
.
.
.
اگه دوسم نداشته باشی

جوجو میشم میرم تو باغچه اینقد جیک جیک میکنم

تا پیشی منو بخوره :|

دختره به دوس پسرش زنگ میزنه

دختر: سلام کجایی عزیزم؟

پسر: با بابام دارم میرم بانک پول بردارم برم ماشین بخرم تو کجایی؟

دختر: من تو همین اتوبوسی که هستی هستم

میخواستم ببینم خودت بلیطتو میدی یا من حساب کنم واست!

دخترا پرچما بالاس دیگه!

قابل توجه دوست عزیزی که میگف دخترخانوما وقتشه به جای کیلیپس سایه ی یه مرد بالا سرتون باشه
شما مرد پیدا کن تا ما سایه ی سرمون کنیم!
بین کیلیپس و جوجه تیغی های ابروبرداشته ما کیلیپس رو ترجیح میدیم!!

اندر فواید کلیپس

عاقا این همه از بدیای کلیپس گفتیم از خوبیاشم بگیم...
گاهی وقتا تو تشخیص دختر از پسر خیلی کاربرد داره...
از رو ابرو که نمیشه تشخیص داد...
ساپورت پسرونه هم که اومد یه کلیپس مونده.....
کلیپس پسرونه مد نشه صلوات!!!

حجاب !

گفتم : خواهر حجابت ! چیزی نگفت …

دوباره گفتم : خواهرم حجابت ! برگشت گفت : چی ؟

گفتم: اِوااااااااا خاک بر سرم تو پسری که جیگر Smile)

زن مهم تر است یا مرد؟؟؟؟

توماس هیلر ، مدیر اجرایی شرکت بیمه عمر ماساچوست ، میو چوال و همسرش در بزرگراهی بین ایالتی در حال رانندگی بودند که او متوجه شد بنزین اتومبیلش کم است. هیلر به خروجی بعدی پیچید و از بزرگراه خارج شد و خیلی زود یک پمپ بنزین مخروبه که فقط یک پمپ داشت پیدا کرد.او از تنها مسئول آن خواست باک بنزین را پر و روغن اتومبیل را بازرسی کند.سپس ...

برای رفع خستگی پاهایش به قدم زدن در اطراف پمپ بنزین پرداخت.
او هنگامی که به سوی اتومبیل خود باز می گشت ، دید که متصدی پمپ بنزین و همسرش گرم گفتگو هستند. وقتی او به داخل اتومبیل برگشت ، دید که متصدی پمپ بنزین دست تکان می دهد و شنید که می گوید :” گفتگوی خیلی خوبی بود.”
پس از خروج از جایگاه ، هیلر از زنش پرسید که آیا آن مرد را می شناسد.او بی درنگ پاسخ داد که می شناسد.آنان در دوران تحصیل به یک دبیرستان می رفتند و یک سال هم با هم نامزد بوده اند.
هیلر با لحنی آکنده از غرور گفت :” هی خانم ، شانس آوردی که من پیدا شدم . اگر با اون ازدواج می کردی به جای زن مدیر کل، همسر یک کارگر پمپ بنزین شده بودی.
” زنش پاسخ داد :” عزیزم ، اگر من با او ازدواج می کردم ، اون مدیر کل بود و تو کارگر پمپ بنزین.

ضد پسر
پسر بودن جرم نیست!
.
.
.
پسر بودن یک نوع بیماریست!!!!!
بیایید با بیماران مهربان تر باشیم!!

ضد حال یعنی این !

دختر جوانی از مکزیک برای یک ماموریت اداری چند ماهه به آرژانتین منتقل شد پس از دوماه نامه ای از نامزد مکزیکی خود دریافت می کند به این مضمون :
" لورای عزیزم متاسفانه دیکر نمی توانم به این رابطه از راه دور ادامه بدم وباید بگویم که در این مدت ده بار به تو خیانت کرده ام ومی دانم که نه تو ونه من شایسته ی این وضع نیستیم. من راببخش وعکسی که به تو داده بودم برایم بفرست با عشق"روبرت"
دختر جوان رنجیده خاطر از رفتار مرد از همه همکاران ودوستانش می خواهد که عکسی از نامزد‏، برادر، پسرعمو،پسردایی و... خودشان به او قرض دهند وهمه آن عکس ها را با که کلی بودند با عکس روبرت، نامزد بی وفایش، در یک پاکت گذاشته و همراه با یادداشتی برایش پست می کند به این مضمون :
"روبرت عزیز مرا ببخش اما هرچه فکر کردم قیافه تو را به یاد نیاوردم،لطفا عکسخودت را از میان عکس های توی پاکت جداکن وبقیه را به من برگردان"!

بیماری!!
این یک بیماری مسری در پسران است. اگر برادر و یا دوستپسر و یا پسر شما این بیماری را بگیرد یقین بدانید که در عرض کمتر از یک هفته کل پسران محل را مبتلا میکند. پس برای جلوگیری از این بیماری اگر کسی را مشاهده کردید که مبتلا است حتمآ او را قرنطینه کنید.

علایم این بیماری:

1- گذاشتن ریشهای نخ قیطونی.

2- طرز نگاه کردن به صورت عجیب غریب.

3- تکرار جملهی «هوش پسران بیش ازدختران است».

4- ایستادن زیاد رو به روی آینه.

5- استفاده از جملاتی شبیه: «همین که گفتم»، «حرف من درسته»، «حرف مرد حرفه» و....

6- مخالفتهای پی در پی.

7- پایین بردن شخصیت دختران برای تقویت روحیه.

8- خواندن اشعار پر محتوا از قبیل: «پسرا شیرن مثل شمشیرن». (دوپینگ)

9- روزی ۵۰ دفعه شنیدن «پسر پسر قند عسل» توسط مامان جون یا کاست ضبط شده توسط مامان جون.

10- خواندن کتابهایی از قبیل:

چگونه اعتماد به نفس خود را بالا بریم؟

انرژی درمانی

تقویت اراده در ۲۰ روز

من بهترینم

میگن حرف راست باید از دختر شنید ایول دختر گل کاشتی Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط sober
عزیزم ما بحثمون از اونا جداست
ولی ب هر حال همین ک تونستیم حرصتون رو دراریم بسمونه
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان