امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صرفا جهت بالا بردن اطلاعات عمومی

حقیقت 1:
در کشور مکزیک برای نقل و انتقالات مواد مخدر, شبکه تلفنی خاصی در نظر گرفته شده که معتادان عزیز میتوانند به صورت مدرن تر نیاز خود را برآورده سازند. این شبکه از شیوع بیشتر مواد مخدر جلو گیری میکند! ضمن اینکه از دسترسی افراد عادی جدا جلوگیری میشود.

حقیقت 2:
FBL هکر معروف کوین متنیک را به مدت 8 ماه به زندان انداخت. کوین که لقب خطرناک ترین هکر دنیا را هم دارد, تنها با زدن سوت در ارتباطات تلفنی FBL, خطر جنگ هسته ای را افزایش میداد!

حقیقت 3:
25 درصد از آمریکایی‌ها تنها برای استفاده از اینترنت, گوشی موبایل تهیه میکنند!

حقیقت 4:
استیو وزنیاک یکی از بنیانگذاران شرکت اپل و یکی از اولین صاحبان شماره تلفن 888-888-8888, از تماس‌های اشتباهی که روزانه مجبور به پاسخ گویی به آنهاست شکایت دارد. وی میگوید اکثرشان کودکانی هستند که با تلفن بازی میکنند.

حقیقت 5:
90 تا 95 درصد از گوشی‌هایی که در چین به دختران جوان فروخته میشوند ضد آب هستند. بررسی‌ها نشان میدهد علاقه شدید این دختران به استفاده از گوشی در حمام, این ارقام را به این شدت رسانده اند.

حقیقت 6:
در روز مادر, بیشترین تماس‌های تلفنی برای تبریک انجام میشود. در حالی که در روز پدر بیشتر تماس‌ها برای گرفتن پول صورت میگیرد. این نتایج از شنود تماس‌های تلفنی چندین کشور درین روز‌های خاص به دست آمده است.

حقیقت 7:
در سال 1993 شرکت IBM اولین گوشی لمسی با قابلیت دسترسی به ایمیل را روانه بازار کرد.

حقیقت 8:
اولین پیامک ارسال شده از مبدا واشنگتن صورت گرفت. درین پیامک از تمام صفحه کلید استفاده شد تا از درست بودن همه چیز اطمینان حاصل کنند.

حقیقت 9:
از بین هزاران تماسی که در دنیا گرفته میشود تنها 5 عدد از آنان از طریق سیستم‌های خانگیست(کامپیوتر‌ها).

حقیقت 10:
91 درصد از دارندگان موبایل, آن را در دستان خود حمل میکنند نه در جیب یا هر جای دیگری!

شاید تمام حقایقی نباشد که نمیدانستیم اما بی شک قسمت کوچکی از ندانسته‌های ماست!

امیدوارم از مطلب راضی بوده باشین . نظر هم بدین خوشحال میشم . 
Big GrinTongueBig Grin
یه رفیق دارم اسمش خداست ... بحثش از همه جداست ...تا اون پشتمه بیخیال مخاطب خاص ... Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط hidden ninja ، LordLas_89 ، Avril. ، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ محمد تک تیر╤─── ، Berserk ، AL2 ، حقوقدان انجمن
آگهی
ممنونBlush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صرفا جهت بالا بردن اطلاعات عمومی 1

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
 سپاس شده توسط *ARTEMIS *
مرسی Wink
ولی یه جوری بود به دلم نشستWink:cool:Big Grin
از کنار Heartمعذرت خواهی‌ Heartساده رد نشو...
.
.
بسپاس
پاسخ
:cool:Big Grinخیلی بدردم خورد ممنون
پاسخ
چه جالب:cool:
پاسخ
اصلا قابلتونو نداشت Winkاز نظراتون هم ممنونم SmileBig GrinSmile
یه رفیق دارم اسمش خداست ... بحثش از همه جداست ...تا اون پشتمه بیخیال مخاطب خاص ... Blush
پاسخ
آگهی
سپاسSmileSmile
خواهی که جهان در قبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

ماسپاهانیم حالا حالا نه تا ابد قهرمانیم Rolleyes
پاسخ
در کشور مکزیک برای نقل و انتقالات مواد مخدر, شبکه تلفنی خاصی در نظر گرفته شده که معتادان عزیز میتوانند به صورت مدرن تر نیاز خود را برآورده سازند. این شبکه از شیوع بیشتر مواد مخدر جلو گیری میکند! ضمن اینکه از دسترسی افراد عادی جدا جلوگیری میشود.

جالبترشون این بود

صرفا جهت بالا بردن اطلاعات عمومی 1

پاسخ
اره . منم از اون خوشم اومد . به نظرم جالب بود .Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music ☯سابلیمینال هوش و IQ بالا و قبولی تمامی آزمون ها
  عكس هاي دختران بالا شهر اون قديما
Tongue تاریخ تولدت را وارد کن، اطلاعات خیلی جالبی بهت میده :///
  افراد با ای کیو 150به بالا میتونن حل کنن
Star اگه ي روز تو خونه تنها باشي اينو ببيني داره از پله ها مياد بالا چيکار ميکني؟من ک سکته
Shocked پراید مدل بالا!!!!!!و صاحب احمقش.
  تاریخچه و اطلاعات کلی درباره مانیتور
  نرم افزارهای بازیابی اطلاعات فلش مموری
  چجوری بازدید،نظرات و سپاس های یک موضوع رو بالا ببریم؟
Information چگونه ازهک شدن اطلاعات خودجلوگیری کنیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان