امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر 14ساله قرباني سوءظن پدر شد

گروه حوادث: مرد شكاك به گمان اينكه دختر نوجوانش ارتباط نامشروع دارد او را در خواب خفه كرد.
به گزارش خبرنگار ما ظهر روز شنبه زني با ماموران پليس شيراز تماس گرفت و خبر داد دختر 14 ساله اش به نام لاله به طور ناگهاني فوت شده است. بلافاصله بعد از اين تلفن ماموران در محل حاضر شدند و تحقيقات را آغاز كردند. بررسي اوليه جسد نشان داد مرگ اين دختر طبيعي نيست بلكه او كشته شده است، چرا كه آثار كبودي دور گردن او به وجود آمده بود.با انتقال جسد به پزشكي قانوني مادر لاله تحت بازجويي قرار گرفت. وي گفت: «چند روزي بود كه دخترم حالت تهوع داشت. من سعي كردم با داروهايي كه در خانه داشتم اين حالت او را از بين ببرم اما نشد تا اينكه صبح روز حادثه از خانه خارج شدم، دخترم هنوز در خواب بود و وقتي برگشتم متوجه شدم وي فوت شده است.»تحقيقات بازپرس پرونده نشان داد لاله از مدتي قبل با پدرش اختلاف داشته و يك بار نيز از خانه فرار كرده بود. به همين دليل اين مرد در مظان اتهام قرار گرفت و بازداشت شد. وي در مرحله اول تحقيقات قتل دخترش را انكار كرد و گفت: «لاله بيمار بود، چند روزي مي شد كه حالت تهوع داشت و داروهايي كه استفاده مي كرد نيز فايده نداشت. او در اثر بيماري اش فوت شده است و من در مرگ او هيچ نقشي نداشتم.»
در حالي كه پدر لاله قصد داشت مرگ دخترش را ناشي از بيماري جلوه دهد نظريه كارشناسان پزشكي قانوني از سرنوشت اين دختر پرده برداشت و متخصصان اعلام كردند لاله با جسمي نرم و قابل انعطاف كه به دور گردنش پيچيده اند، خفه شده است. در ادامه اين نظريه تاكيد شد مقتول دچار مسموميت نيز بوده اما اين مسموميت نقشي در مرگ وي نداشته و نوجوان بر اثر فشار بر عناصر حياتي گردن جان باخته است. با توجه به اين نظريه يك بار ديگر پدر لاله بازجويي شد. اين مرد وقتي فهميد علت اصلي مرگ مشخص شده و نمي تواند واقعيت را منكر شود، توضيح داد كه چگونه دختر 14 ساله اش را به قتل رسانده است. وي گفت: «تا سال گذشته دخترم خيلي خوب بود. درس مي خواند و كاري هم به كار كسي نداشت. هميشه معدل بالايي مي آورد و از او در مدرسه تقدير مي شد، اما از يك سال پيش رفتار وي بسيار تغيير كرده بود. از مدتي قبل دخترم از مدرسه دير به خانه مي آمد و هر بار از او توضيح مي خواستم بهانه هاي مختلفي مي آورد.»متهم در ادامه گفت: از آن به بعد رابطه من و دخترم تيره شده بود و كار به جايي رسيد كه حتي وي از خانه فرار كرد. وقتي او را پيدا كردم و به منزل بازگرداندم ديگر هيچ اعتمادي به او نداشتم و فكر مي كردم وي با پسران رابطه نامشروع دارد تا اينكه چند روز پيش لاله گفت حالت تهوع دارد. چون اين حالت در او از بين نمي رفت،مطمئن شده بودم دخترم باردار است. از وقتي اين مساله در ذهنم نقش بسته بود آرامش نداشتم تا اينكه تصميم گرفتم اين لكه ننگ را از بين ببرم. پدر دختر نوجوان ادامه داد: صبح روز حادثه وقتي همسر و دختر كوچكم براي انجام كاري از خانه خارج شدند در حالي كه دختر 14 ساله ام هنوز خواب بود، روسري را برداشتم. در يك لحظه روسري را دور گردنش پيچيدم و آنقدر فشار دادم كه فرزندم جان باخت. حتي بعد از اينكه دخترم را كشتم همچنان معتقد بودم كه وي به دليل بارداري دچار حالت تهوع شده بود اما حالاكه پزشكي قانوني اعلام كرده دخترم باردار نيست بلكه دچار مسموميت شده از كاري كه كردم ناراحتم.بنا بر اين گزارش پدر بدگمان در حال حاضر بازداشت شده و تحقيقات از وي ادامه دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط frozen✘girl ، shahram2 ، Tina.t.t ، னιSs~டεனσή ، ♥ Sky Princess♥ ، aCrimoniouSs
آگهی
گیرم که ارتباط نامشروع داره خب ریشش ازکجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه تو بابای ادمی بودی دخترت نمیرفت ازکسی گدایی محبت کنه...AngryAngryAngry
واااااااااااااااااااااااای خداااااااااااااااااااااای من برم پشت بابام نماز بخونمDodgyDodgyDodgy
دختر 14ساله قرباني سوءظن پدر شد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط L.A.78

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  عاقبت عکس گرفتن از روح دختر بچه (عکس)
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس
  این دختر فقط 2 ساعت در روز بیدار است! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان