امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استاتوس درباره گوشی glx

یه بارم GLX م رو بردم نمایندگی گفتم آقا این چرا از جیب درنمیاد ؟ یارو گوشی رو گرفت تست کرد گفت مشکل از جیب شلوارتونه !
هیچی دیگه رفتم یه شلوار جدید خریدم درست شد ؛ حالا شما هی راه به راه عیب بزارید روی گوشی !

::

ﺷﺮﻛﺖ ﺟﯽ ﺍﻝ ﺍﯾﮑﺲ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻛﻪ ﮔﻮشی ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺭﺍﺣﺖ ﺍﺯ ﺟﯿﺐ ﺩﺭﻣﻴﺎﺩ دیگه ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻪ ﻣﺎ ﯾﻪ ﺷﻠﻮﺍﺭ ﮐُــﺮﺩﯼ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺗﺒﻠﺖ ﻣﯿﺬﺍﺭﯾﻢ ﺗﻮﺵ !
ﺍﺧﯿﺮﺍ ﻟﭗ ﺗﺎﭘﻢ ﺗﻮﺵ ﺗﺴﺖ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﺜﻞ ﺁﺏ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺩﺭ ﻣﻴﺎد

تلویزیون میگه گوشی های GLX توی جیب جا میشه و راحت از جیب بیرون میاد !
مگه بقیه رو با خاور و نیسان حمل میکنن ؟ یا با سیم بکسل میاد بیرون !؟

گوشیم فارسی نداره همیشه مینویسم سلام گلم که میشه سلام کلم و همیشه جواب میگیرم سلام چغندر ، سلام کاهو ، سلام شلغم !
باید برم یکی از اینا که راحت از تو جیب درمیاد بخرم !

یه سوال چند روزه تو ذهنم اومده منو ول نمیکنه با این مضمون که شرکت GLX لب تاب هم داره ؟
آخه لبتابم از تو کیف اصلا در نمیاد !

ای بابا دیروز رفتم یه آیفون ۵ خریدم
پشیمون شدم مگه لامصب از جیب در میاد ؟
هیچی دیگه رفتم پس دادم یه GLX گرفتم

اون چیه که راحت از جیب میاد بیرون ؟
گوشی های جدید GLX با جدید ترین آپشن روز دنیا هم اکنون در خدمت شما . . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
دیگه کسی آیفون و گلکسی نمی خره . . . !

میدونید تو فیلم های وسترن ؛ وقتی که دو نفر دوئل میکنند؛ معمولا کی حریفشو زودتر ناکار میکنه و زنده میمونه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
خب معلومه ! اونی که مارک هفت تیرش GLX باشه . . . !

نامه محرمانه شرکت Apple به GLX :
با سلام
شما تکنولوژی از جیب راحت درآمدن گوشی GLX و به ما بدید !
در عوضش ما کل سهام شرکت Apple رو واگذار می کنیم به شما !
ولی متاسفانه جی ال ایکس این درخواست رو رد کرد و اپل در شرف ورشکستگی میباشد !

یکی از فانتزیام اینه که :
برم آمریکا تو جلسه معرفی شرکت کنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
همین وسطای جلسه گوشی GlX ام زنگ بزنه ، منم بگم Sorry و به راحتی گوشی رو از جیبم در بیارم ! و در حالی که بقیه دارن به من میخندند یهو گوشی یکی شون زنگ بزنه ،
ولی هر کاری کنه گوشی جدید Apple اش از جیبش در نیاد !
منم یه پوزخند بزنم و در حالی که بقیه دارن با تعجب به من نگاه میکنند و میگن Wait , Wait !
بی توجه به التماس هاشون تو تاریکیا نیست بشم !

همچی آرومه . . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
من چقد پول دارم . . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
یه پرایدم دارم و هی . . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
به خودم میبالم . . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
توی جیب راستم . . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
پسته من میذارم . . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
گوشیمم چه راحت . . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
از جیب در میارم . . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

مسابقه بیست سوالی . . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
۱ – تو جیب جا میشه ؟
- آره
۲ – از جیب راحت درمیاد ؟
- آره
جواب : گوشی های GLX
پاسخ
 سپاس شده توسط حقوقدان انجمن
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مطالب طنز درباره کرونا
  مطالب طنز درباره کرونا
  سری جدید استاتوس های خنده دار شبکه های اجتماعی
  متن طنز درباره مرد ها بعد ازدواج
Wink .:: مطالب طنز و خنده دار درباره دختر خانوم ها ::.
  جملات طنز درباره ی ساپورت دختران!!
  شعر طنز درباره احسان علیخانی و ماه عسل
  شعر خنده دار درباره دماغ دخترا♥
  درباره تفاوت دختران و پسران (طنز جالب)
Tongue .:: مطالب طنز و خنده دار درباره دختر خانوم ها ::.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان