امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ايراندوست: مقابل صبا تهاجمي بازي مي‌کنيم

سرمربي ملوان گفت: هواداران ملوان مي‌خواهند که ما تهاجمي بازي کنيم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ايراندوست: مقابل صبا تهاجمي بازي مي‌کنيم 1
نصرت ايراندوست در نشست خبري قبل از ديدار با صباي قم ،گفت: در ابتداي صحبت‌هايم بايد روز "خبرنگار" را به همه شما تبريک بگويم و همچنين درگذشت مربي فقيد تيم ملي واليبال ايران (حسين معدني) را تسليت عرض مي‌کنم. ما در بازي فردا در راستاي اهدافمان ظاهر مي شويم چون بعد از بازي در مشهد با توجه به کسب يک امتياز اکثر هوادارانمان خواستار بازي تهاجمي از ما بودند. ما در بازي فردا هجومي ظاهر مي شويم و احتمال مي‌دهم که تيم حريف به بازي بسته روي آورد. ما مي‌خواهيم با يک بازي تهاجمي و تماشاگر پسند سه امتيا‌ز بازي را کسب کنيم.

به نقل از ايسنا، سرمربي تيم فوتبال ملوان در ادامه گفت: صبا تيم خوبي است، چون موفق شده در بازي قبل ذوب آهن را شکست دهد. آنها بازيکنان با تجربه خوبي دارند و از مربي خوبي نيز بهره مي برند. تيم ما هم از لحاظ آمادگي در شرايط خوبي است و تمام بازيکنان مي‌توانند 90 دقيقه‌ براي ملوان تلاش کنند. از چمن ورزشگاه راضي هستم، ولي در مورد ترکيب تيم نمي‌خواهم صحبتي کنم.

وي در پايان گفت: ما به همه بازيکنانمان اعتماد کامل داريم و همه را جزو ترکيب اصلي خود مي‌دانيم. من به بازيکنانم اين اولتيماتوم را داده‌ام که اگر کمي از انگيزه‌شان کم شود در ترکيب من جايي ندارند، چون من نياز به بازيکنان با انگيزه دارم و از بازيکنان با انگيزه در تيمم استفاده مي‌کنم و ممکن است با ترکيب‌هاي متفاوتي جلوي حريفان ظاهر شويم، چون حريفان ما با تاکتيک‌ها و تفکرات متفاوتي ظاهر مي‌شوند. وجود ملوان به هوادارانش است. ملوان براي مردم انزلي و همه هوادارانش و تمام طرفدارانش در هر کجاي جهان يک هويت است. اميدوارم که فردا به مانند هميشه ما را حمايت کنند، چون بازيکنان ملوان به حمايت آنها عادت کرده‌اند.

صمد مرفاوي ، مربي صبا در نشست خبري قبل از بازي حاضر نشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ايراندوست: مقابل صبا تهاجمي بازي مي‌کنيم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مسابقات WWE | ری میستریو مقابل تاجیری
  بحرین با یک تیم جدید مقابل ایران !
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  دست برتری الاهلی مقابل رقبای ایرانی
  شجاع می‌خواهد مقابل پرسپولیس «سوپرمن» شود!
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  سریال ناکامی سعید ملایی با شکست مقابل نفر سوم آسیا
  رونمایی از ترکیب تیم ملی مقابل سوریه
  عیسی آل کثیر به یک شرط میتواند مقابل پدیده بازی کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان