امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سانيا آماده مبارزه در سيتي

باکاري سانيا، دفاع راست آرسنال که از اين فصل براي منچستر سيتي به ميدان مي‌رود، پذيرفته که براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي کار دشواري پيش رو دارد، به خصوص با وجود پابلو زابالتا، دفاع راست آرژانتيني که در چند فصل اخير از باثبات‌ترين بازيکنان جزيره بوده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سانيا آماده مبارزه در سيتي 1
به گزارش "ورزش سه"، او مي‌گويد: «مي‌دانم که براي راه يافتن به ترکيب اصلي بايد سخت تلاش کنم، چون اينجا براي تمام پست‌ها بازيکنان بزرگي مبارزه مي‌کنند. من قبل از امضاي قرارداد بارها با کليشي و نصري حرف زدم. آن‌ها به من گفتند به اينجا بيايم چون باشگاه ذهنيت فوق‌العاده‌اي دارد. ما تيم واقعاً قدرتمندي داريم.»

بازيکن ملي‌پوش فرانسه مي‌گويد قصد دارد نقشي مهم در موفقيت‌هاي منچستر سيتي ايفا کند: «وقتي به چنين تيم بزرگي مي‌آييد واقعاً مي‌خواهيد بخشي از آن باشيد. من جشن آن‌ها را در پايان فصل قبل ديدم و مي‌خواهم در آن حاضر باشم. مي‌خواهم قهرمان شوم و فکر مي‌کنم اين با سيتي ممکن است.»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سانيا آماده مبارزه در سيتي 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  عمران‌زاده: در این شرایط سخت آماده هستیم
  لک، آماده هفتمین کلین شیت آسیایی (عکس)
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
  کمربند میانی استقلال، آماده شروع لیگ (عکس)
  طارمی آماده برای گلزنی در لیگ قهرمانان
  کاپیتان وریا، سرحال و شاداب آماده بازگشت(عکس)
  نیروی هوایی پرسپولیس آماده حمله به فولاد (عکس)
  رییس موقت IWF: در حال آماده کردن برنامه کامل مسابقات وزنه‌برداری هستیم
  گام کوتاه وزارت ورزش برای مبارزه با دلالی/ فوتبال را به اتاق شیشه‌ای ببرید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان