امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاریخ تولدتون تو کدوم یکی از این ۸ ردیف قرار گرفته ؟

سگمممممم سگگگگگگگگگگگ >_<
Cats are answer to everything                           

تاریخ تولدتون تو کدوم یکی از این ۸ ردیف قرار گرفته ؟ 5
پاسخ
آگهی
عه پس تاریخ تولد من کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من متولد 28 آبانمAngryAngryAngry
پاسخ
موش:
تاحدی شیطان، ناقلاوبازیگوش - برق بازیگوشی درچشمانتان همان عاملی ست که موجب گیرایی وجذابیت بالای شمادرنزداطرافیان ودوستان می شود. بسیارشوخ طبع وبامزه.پس تعجبی نداردکه مردم خواهان همکاری شمابوده وچشم انتظارحضورتان درتمام فعالیتهای گروهی می شوند. ازسوی دیگرحساس ودل نازک هستیدکه این یکی ازنقاط ضعفتان است. مردم مجبورند هنگام حرف زدن باشما،درانتخاب کلمات بسیاردقیق و سنجیده عمل کنند. خدابه دادکسی برسدکه هنگام روبروشدن باشما با کلمات بازی کند!
پاسخ
لاک پشت:
پاک سرشت ونیکوخصال حدیث مهربانی شماهمیشه نقل مجلس است. شمانیزدوستدار صلح وآرامش هستید.هیچ وقت دوست نداریدمقابله به مثل کنیدحتی باکسی که خلافکاراست. ازاین روهمه دوستتان دارند. دلتان نمی خواهدغیبت دیگران رابکنید. مردم عاشق طرزبرخوردورفتارشمابااطراف یانتان هستند. همیشه می توانیدعشق بورزید. ازهمه بهتراینکه انتظارنداریدکسی این عشق شماراپاسخ بگوید. بسیاربلندنظرودست ودل بازهستید. اینکه به هرچیزازسمت وسوی واقعی آن نگاه می کنید،بهترین تاثیرراروی طرف مقابلتان می گذارید.
Blush
خدایا منو ببخش اگر همیشه به فکر رضای همه ی هیچ ها هستم؛ ولی به فکر رضای تو که همه هستی، نیستم…Sad
پاسخ
مال منو نداشتAngry
آره تو راست میگی که بد شدم

آروم میگی که جون به لب شدم

امشب بمون اگه بری چیزی درست نمیشه

ساده نمیشه بی خبر بری عشقم

بگو نمیشه بگذری از من

بگو کنارمی همیشه

تورو خدا ببین چه حالییم نگو که میری

دلم میخواد که دستامو بگیری

نرو بدون تو شکنجه میشم

پیشم بمون

دیگه چیزی نمیگم اخریشه

کسی واسم شبیه تو نمیشه

یمون الهی من برات بمیرم
پاسخ
مـــــوش ^_^*

مرسـی ..
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
آگهی
گربه.........خخخخخخ
اهاي عشق ديرين من برگرد ...برگرد وبگو دوستت دارم تا با پشت دست چنان بردهانت بكوبم تا ارزوي داشتن يك دندان سالم راهم به گور ببري چه برسد به داشتن من و عشق حقيقي من ..........
پاسخ
کبوتر

خیلی درست نبودConfused
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
گربه:
بسیاردوست داشتنی وتحسین برانگیز گاهی اوقات خجالتی امازیرک وسریع الانتقال. گهگاه سکوت راترجیح می دهید.دوست داریدبه همه ی مسایل پی ببریدوازهرماجاریی سردربیاورید. درشرایط عادی خونسرد وخوددارهستید. اماوقتی پای استدلال به میان می آیدبه آتشفشانی آماده فوران شبیه می شوید. بشدت طرفدارمدهستید.ولی بطورکلی باهرتیپ آدمی نشست وبرخاست می کنید. امادوست نداریدکه باغریبه هازیادحرف بزنید. مردم درکنارشماراحت هستندودرانتخاب دوستانتان دقت می کنید.

عاشق گربه ام.........HeartHeartHeartHeartHeart

زین موشه........HeartHeart

موش:
تاحدی شیطان، ناقلاوبازیگوش - برق بازیگوشی درچشمانتان همان عاملی ست که موجب گیرایی وجذابیت بالای شمادرنزداطرافیان ودوستان می شود. بسیارشوخ طبع وبامزه.پس تعجبی نداردکه مردم خواهان همکاری شمابوده وچشم انتظارحضورتان درتمام فعالیتهای گروهی می شوند. ازسوی دیگرحساس ودل نازک هستیدکه این یکی ازنقاط ضعفتان است. مردم مجبورند هنگام حرف زدن باشما،درانتخاب کلمات بسیاردقیق و سنجیده عمل کنند. خدابه دادکسی برسدکه هنگام روبروشدن باشما با کلمات بازی کند!

تاریخ تولدتون تو کدوم یکی از این ۸ ردیف قرار گرفته ؟ 5

پاسخ
گربه;-)

سیگار...
رفیق روزای دل تنگیم ..رفیق گرافتاری..رفیق مشکلات...
من یه دخترم...هرزه نیستم .راحتم...
من یه دخترم ...سیگار میکشم...معتاد نیستم...
من یه دخترم...دیوونم..عاشق نیستم..
من یه دخترم..مغرورم...خود خواه نیستم...
من یه دخترم...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه ی جادوگر بودی نفر قبلیت رو جای کدوم از شخصیت های کارتونی میذاشتی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  ܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی واسش چیکار میکنی؟ ܓܨنسخه"6"
  عشقت متولد کدوم ماه است؟?cmmmmm
  اگه نفر قبلیت ازت شمارتو بخواد کدوم جمله رو بهش میگی؟
  به نفر قبلیت میخوره کدوم از این تیپا باشه؟ (نسخه ی دو)
  کدوم شجاعتو از نفر قبلیت میگیری؟
  اگر قرار بود بین باهوش تر بودن و خوش قیافه تر بودن یکی را انتخاب کنید، کدام راانتخاب
Heart کدوم شخصیت دیزنی؟ فقط دخترا! اگه پسر ها بیان هیچی دیگه پدرشون رو در میارم!
  کدوم خواننده ی ایرانی رو دوست دارید؟+(نظرسنجی)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان