نظرسنجی: ✘ رئــــآلی هستید یآ بآرسآیی ؟? ✘
رئــــآل مــــآدرید
بآرســـــلونآ
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘

مسی خوبه :| ؟ با هورموناش حتما :V !

فک کنم فقط تو این نظرو داری (: 

میتونی بری تو جامعه جهانی مطرح کنی (((:
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7 ، Apathetic
آگهی
(19-07-2015، 15:13)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه گواردیلا .. تیم بارسلونارو مربی گری نمیکرد .. و درستش نمیکرد الان اینجا نبودین .. !

مستند جدایی گواردیلا از بارسلونارم میتونید ببینید .. -_-

یه مشت اسرائیلی دور هم جمع شدن تیم تشکیل دادن .. :>>>>
اوه اوه.خجالت بکشید دیگه.چرا میخواید این قدر فوتبال رو کثیف کنید؟هدفتون چیه؟حرصتون از چی گرفته؟بابا شماها فوتبال رو سیاسی میکنید دیگه اه
(19-07-2015، 16:17)نیمارعشقمه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط مسی با اسرائیل هستش.نیمار با فلسطین هستش. Heart

خواهش میکنم اول برید یه ذره تحقیق کنید بعد حرف بزنید.اگه چیزی نمی دونید الکی خودتون رو نندازید وسط. Dodgy
بفرما شما هم که همین رو داری میگی
(19-07-2015، 16:21)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 16:17)نیمارعشقمه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط مسی با اسرائیل هستش.نیمار با فلسطین هستش. Heart

خواهش میکنم اول برید یه ذره تحقیق کنید بعد حرف بزنید.اگه چیزی نمی دونید الکی خودتون رو نندازید وسط. Dodgy

بنیان گذار تیم .. اسپانسر تیم .. مسولین تیم .. کادر تیم .. همه میدونن که پشتیبان اسرائیل هستش ..

این تیم ماله اسرائیله ..

اونوقت نیمار برای چی توی اون تیم مونده ؟! چون براش فرقی نداره تو کدوم تیمه .. :/ !

در نتیجه همشون یکین .. !
خخخ واقعا خندم میگیره دیگه...ولش کن نمیگم....
(19-07-2015، 16:27)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا رو قسم نخور ..

ببین پس شما اطلاعات نداری نه من !

حرف ما اینه که این تیم رو بخاطره این موضوع همه جای دنیا انقدر گندش کردن ! بخاطره حامی بزرگشه .. که همیشه همه چی ماله بارساس :|||

کریستین رونالدو .. بارها در شبکه های اجتماعیش .. گفته که طرفدار فلسطینی هاست ..

وای اقا دم رونالدو گرم!دم شما هم گرم که این قدر طرفدار حق هستید و نمیزارید حق فلسطین نادیده گرفته بشه

دانشنامه !...

(20-07-2015، 22:40)Wєιяɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسی خوبه :| ؟ با هورموناش حتما :V !

فک کنم فقط تو این نظرو داری (: 

میتونی بری تو جامعه جهانی مطرح کنی (((:

باید از سری بعد بگیم که اینجا ارسال حساب نشه چون اینجارو خود شما کلی اسپم دادی وقتی خوندم....

ایا کسی که یک بیماری داشته رو باید مسخره کرد؟جالبه. واقعا
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY
منم مي دونستم بارسا اسرائيليه ولي حرفي نزدم نيازي هم نيست بزنم ولي در كل درسته كه اسرائيل بزرگش كرده.
DO YOU UNDERESTAND????
✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 94
پاسخ
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، ✓SHINE AGAIN✓
نه من هنوزم تو کف اون قیافم ((:

آقا پیکه ده فوتبالیست خوش قیافه جهان .. نهمیش پیکه ، هشتم مسی ، پنج راموس ، چهار کاسیاس یک رونالدو ..

واقعا نمیدونم چجوری میبینیش .. چون تو مورد خوشتیپی خیلی از بارساییا با رونالدو موافقن .. ! واقعا از این نظر کم نداره ..
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7 ، ✓SHINE AGAIN✓
(20-07-2015، 22:45)خسن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم مي دونستم بارسا اسرائيليه ولي حرفي نزدم نيازي هم نيست بزنم ولي در كل درسته كه اسرائيل گندش كرده.
DO YOU UNDERESTAND????

اوه

شما مراقب باشید یک وقت تیم بارسا به فلسطین حمله نکنه

واقعا این حرفتون توهینه و تهمت

(20-07-2015، 22:46)Wєιяɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا پیکه ده فوتبالیست خوش قیافه جهان .. نهمیش پیکه ، هشتم مسی ، پنج راموس ، چهار کاسیاس یک رونالدو ..

واقعا نمیدونم چجوری میبینیش .. چون تو مورد خوشتیپی خیلی از بارساییا با رونالدو موافقن .. ! واقعا از این نظر کم نداره ..

رونالدو به کنار

پای راموس رو که نیارید وسس خخ
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
باید از سری بعد بگیم که اینجا ارسال حساب نشه چون اینجارو خود شما کلی اسپم دادی وقتی خوندم....

____

کسیو بخاطر اینکه پرتغالیه باید مسخره کرد ؟جالبه واقعا ! (:

توهین جاش اینجا نیست و شما اگه دعواهای چند صفحه پیش رو بخونی میفهمی !

در ضمن ، من اینجا فقط طرفداری کردم .. 

حالا اینکه کل کل نباشه اسپم حساب نمیشه کابر گرامی (: !
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Apathetic
آگهی
(20-07-2015، 22:47)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 22:45)خسن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم مي دونستم بارسا اسرائيليه ولي حرفي نزدم نيازي هم نيست بزنم ولي در كل درسته كه اسرائيل گندش كرده.
DO YOU UNDERESTAND????

اوه

شما مراقب باشید یک وقت تیم بارسا به فلسطین حمله نکنه

واقعا این حرفتون توهینه و تهمت

(20-07-2015، 22:46)Wєιяɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رونالدو به کنار

پای راموس رو که نیارید وسس خخ

نه نمي ترسم به فلسطين حمله كنه اصلا حمله كنه به درك!
ولي نمي تونين كتمان كنين كه اسرائيل تو ورزش دخالت نمي كنه و نمي توني همچين ادعايي بكني! الان سياست تو همه چيز دخالت مي كنه
پاسخ
اینکه مخالفین رو میتونید برید به جامعه جهانی بگید .. شاید قیافه هاشونو تغییر داد :V !

فعلا که این نظر جمعیه (: !

Hala Madrid#

این بحثا اصلا جالب نیست ..

نمیدونم والا ، خوددانید .. 

ما که در هر صورت " مادریدیستا " هستیمـ  ..

Hala Madrid#

Real Madrid#
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓
(20-07-2015، 22:50)Wєιяɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

____

کسیو بخاطر اینکه پرتغالیه باید مسخره کرد ؟جالبه واقعا ! (:

توهین جاش اینجا نیست و شما اگه دعواهای چند صفحه پیش رو بخونی میفهمی !

در ضمن ، من اینجا فقط طرفداری کردم .. 

حالا اینکه کل کل نباشه اسپم حساب نمیشه کابر گرامی (: !

یه کسی مسخره کرد خودشو کشت شما هم انجام میدین؟جالبه واقعا

من توهین نکردم...
طرفداری بله بله باید بکنید

یعنی چی؟متوجه نمیشم اخه من کاربرم!!من میتونم ارسال های اسپم شما رو نشونتون بدم...
پاسخ
به مسی توهین کردن. crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکسایه بارسایی
  سلفی بارسایی ها پس از پیروزی مقابل آلمریا
  کل کل بارسایی ها و رئالی ها
  شبگردی بارسایی ها در یوکوهاما(عکس)
  جایزه پای طلایی برای دومین سال پیاپی در دستان بارسایی ها + تصاویر مراسم
  مخالفت بارسایی‌ها با ورود الماس سیاه به شهرشان
  ادعای مارکا؛آردا توران را بارسایی بدانید
  همه چیز قطعی به نظر می رسد؛ آردا با قراردادی 5 ساله بارسایی می شود
  نکونام و انصاری فرد شاهد جشن قهرمانی بارسایی ها!
  مهندس بارسایی ها قطری شد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان