امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رينا: ليورپولي‌ها ‌هميشه در قلبم خواهند بود

رينا: ليورپولي‌ها ‌هميشه در قلبم خواهند بود

دروازه‌بان اسپانيايي جديد بايرن مونيخ براي هواداران ليورپول نامه احساسي نوشت و از آنها به خاطر انتقال به آلمان پوزش خواست.

رينا: ليورپولي‌ها ‌هميشه در قلبم خواهند بود 1

«په په رينا» که روز گذشته در مراسم معارفه اعضا تيم قهرمان آلمان با هواداران در ورزشگاه آليانس آره‌نا حضور يافت، به هواداران ليورپول نامه نوشت.

به گزارش فارس، وي که هفته گذشته به عنوان جديد از تيم انگليسي جدا شد و به خواست «پپ گوارديولا» ذخيره «مانوئل نوير»‌در بايرن شد،‌ در نامه‌‌اش خطاب به هواداران تيم سابق نوشت:

مايلم از اين فرصت واقعا از همه کساني که در تمام سال‌هاي که در ليورپول بودم و مرا حمايت کردند، تشکر کنم. بسيار خوشحالم سال‌هاي زيادي را در يکي از تيم‌هاي بزرگ فوتبال جهان سپري کردم. برايم حضور در اين تيم واقعا افتخار بود.

خاطراتم در آنفيلد، همبازيانم، هواداران و کساني که در ليورپول دوستدارم بودند، براي هميشه در قلبم خواهند ماند.

رينا از سال 2005 تا 2013 عضو ليورپول بود که فصل گذشته را به صورت يار قرضي در ناپولي ايتاليا بازي کرد.
رينا: ليورپولي‌ها ‌هميشه در قلبم خواهند بود 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کنعانی‌زادگان: قلبم را می‌گذارم و می‌روم
  این دو نفر می خواهند روی زیدان را کم کنند!
  عصبانیت رادوشوویچ : رقبا نمی‌خواهند ما قهرمان شویم ؛ پرسپولیس با هر راه حلی باید قهرم
  سیدجلال: همه می‌خواهند قهرمان را پایین بکشند
  فوتباليستی كه هميشه جلوي آينه بود!
  هواداران استقلال چگونه حرکت زشت پرسپولیسی‌ها را پاسخ خواهند داد؟
  مدیر برنامه های موستافی: رئال مادرید و بارسلونا او را می خواهند
  جیدی: به زودی بی‌کفایت‌ترین کادرفنی و هیات مدیره استقلال کنار خواهند رفت ۱۳۹۴/۰۲
  برخی‌ آقایان باج می‌خواهند تا ما را در مزایده پرسپولیس پیروز کنند!
  رسول باز هم روی سکو نرفت/کشتی گیران می خواهند رئیس جمهور را ببینند اما خادم هم به این

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان