امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش‌ها به خداحافظی "کلوزه"؛ از این بهتر نمی‌شد!

اهالی فوتبال آلمان به خداحافظی "میروسلاو کلوزه" از تیم ملی این کشور واکنش نشان دادند.
واکنش‌ها به خداحافظی "کلوزه"؛ از این بهتر نمی‌شد! 1 میروسلاو کلوزه، مهاجم تیم ملی آلمان و برتر گلزن تاریخ جام‌های جهانی روز گذشته (دوشنبه) از تیم ملی آلمان خداحافظی کرد.
واکنش‌ها به خداحافظی "کلوزه"؛ از این بهتر نمی‌شد! 1خبر بازنشستگی میروسلاو کلوزه با واکنش اهالی فوتبال آلمان روبه‌رو شده است.
مسوت اوزیل: از تو ممنونیم، به خاطر تمام کارهایت. "میرو" تو یک اسطوره هستی!
لوکاس پودلسکی: با تمام احترام برای "میرو" و سپاس به خاطر این همه سال‌های درخشان. کلاهم را برایت بر می‌دارم.
سباستین کهل: کلوزه باعث کسب افتخارات زیادی برای آلمان شد و اکنون بهترین زمان را برای خداحافظی‌اش برگزید. او کاملا آگاهانه این تصمیم را گرفت. خیلی خوشحالم که خداحافظی باشکوهی داشت و توانست آن را در قهرمانی جام‌جهانی به پایان ببرد.
ماریو گوتسه: از تو ممنونیم "میروسلاو". آمار تو در تیم ملی به اندازه کافی گواه است اما تو را نه به خاطر این آمار که به خاطر شخصیت والایت می‌شناسم.
شکودران مصطفی: یک بازیکن بزرگ از تیم ملی خداحافظی کرد. برای من بازی در کنار "کلوزه" یک افتخار بزرگ بود.
یوآخیم لوو: همیشه روی "میروسلاو کلوزه" حساب ویژه‌ای را باز می‌کردم. او در تمام سال‌هایی که پیراهن تیم ملی آلمان را پوشید توانست به بهترین شکل وظیفه خودش را انجام دهد. قطعا بازیکن خیلی بزرگی را از دست داده‌ایم. خیلی خوشحالم که مربی چنین بازیکن بزرگی بودم. دلمان قطعا برای میروسلاو کلوزه تنگ خواهد شد.
ولفگانگ نیرزباخ: میرو نه تنها یک بازیکن بزرگ که یک انسان بزرگ نیز بود و برای تمام فوتبالیست‌های آلمانی یک الگو محسوب می‌شود. کلوزه همیشه فروتن بود و هیچ وقت مغرور نشد. برای او خیلی خوشحالم، به خاطر کارنامه درخشانی که از خود به جا گذاشت. از این که او با قهرمانی در جام‌جهانی دوران خود در تیم ملی آلمان را به پایان رساند بی‌نهایت خوشحالم.
اولیور بیرهوف: کلوزه ۱۳ سال بزرگ را در تیم ملی آلمان داشت. فقط می‌توانم همین را بگویم. از همه چیز تشکر می‌کنم.
توماس مولر: کلوزه همیشه برای من یک الگو بوده است.
تونی کروس: به تو تبریک می‌گویم "میرو"! تو همیشه در همه زمینه‌ها برتر بودی. نمی‌توانم تو را توصیف کنم.
فرانس بکن‌باوئر: میروسلاو کلوزه در ۳۶ سالگی از فوتبال خداحافظی کرد. خیلی خوشحالم که این خداحافظی او با قهرمانی در جام‌جهانی همراه شد. خداحافظی از این بهتر نمی‌شد.
واکنش‌ها به خداحافظی "کلوزه"؛ از این بهتر نمی‌شد! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  خداحافظی بغض‌آلود حاج‌رضایی با رفیق دیرینه
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  واکنش استقلال به شایعه ترانسفرشدن قایدی
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش
  خداحافظی غیرمنتظره بازیکن مطرح تیم ملی والیبال
  سیامک نعمتی بهتر از وریا غفوری است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان