امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ضد حال یعنی این(پسرا بیان بخونن دخترا بیان حال کنن)

دختر جوانی از مکزیک برای یک ماموریت اداری چند ماهه به آرژانتین منتقل شد پس از دوماه  نامه ای از نامزد مکزیکی خود دریافت می کند به این مضمون :

" لورای عزیزم متاسفانه دیکر نمی توانم به این رابطه از راه دور ادامه بدم وباید بگویم که در این مدت ده بار به تو خیانت کرده ام ومی دانم که نه تو ونه من شایسته ی این وضع نیستیم. من راببخش وعکسی که به تو داده بودم برایم بفرست  باعشق :روبرت "

دختر جوان رنجیده خاطر از رفتار مرد از همه همکاران ودوستانش می خواهد که عکسی از نامزد‏.برادر، پسرعمو،پسردایی و... خودشان به او قرض دهند وهمه آن عکس ها را با که کلی بودند با عکس روبرت، نامزد بی وفایش، در یک پاکت گذاشته و همراه با یادداشتی برایش پست می کند به این مضمون :

"روبرت عزیز مرا ببخش اما هرچه فکر کردم قیافه تو را به یاد نیاوردم،لطفا عکس خودت را از میان عکس های توی پاکت جداکن وبقیه را به من برگردان"

کوتاه بود ولی به نظرم جالب به بزرگی خودتون ببخشید
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، Neda3000 ، esiesi ، | NEON DEMON | ، foaad ، Iran Girl ، ghgbggf ، اذیتا ، ^gĥàŻáĽ^ ، Hanie...... ، nily ، اشا ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، mahdi207 ، عاشق 22 ، mahru ، fatemeh1375 ، مریم14 ، shawkila ، milk_pezi ، sd17 ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، آرامش ، $hanane$ ، مهردخت ، Dead-Girl ، emira ، MEHRANA MAHDI ، nafas jo0on ، sara jigar ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، marjan00 ، بی کس2 ، mohsen30man ، دخی بامرام ، هیون جونگ ، Directioner_kimia ، anti love ، خوشتیپ انجمن ، ♥ فرشته 87♥ ، نرگس خسروی ، نیلوفر جوووووووووون ، mahan2456 ، Misha 1 ، یگانهA ، fafa23 ، Sara2014 ، REYHAN75 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ຖēŞค๑໓ ، عطرینا ، golbarg 284 ، taran08 ، spain ، علیرضا جذاب ، spark T ، bakhi ، dani bahal ، نفس گل ، kian007 ، MAHSA~ ، ویداااااااااااااااا ، iran-dokht ، bieber fan ، ƝAƲA ، IM JUST TIRED ، عسل شیطون ، beber2003 ، Nike 2 ، *sahel* ، adminSurd Girl # ، mahali ، غزل حمیدی ، nanali ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ✘Nina✘ ، *onlygirl* ، sandi ، وینکس ، saba 3 ، sania. ، جی تی ای ، Venus.M ، مبینا1379 ، ''HeisEnbErg'' ، B.h❤️❤️ ، Dokhtari az JenSe SHISHE ، ***lili ، باران ف ، soelda ، rasta ، MƖƧƧ ƘƛƢȤƖ ، aysutb
آگهی
پرچم بالاس
پاسخ
 سپاس شده توسط ghgbggf ، عشق بارسا23 ، مبینا1379
تو روحش
یارو حامله شدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ضد حال یعنی این(پسرا بیان بخونن دخترا بیان حال کنن) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ghgbggf ، nily ، milk_pezi ، marjan00 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، fafa23 ، ویداااااااااااااااا ، مبینا1379
(12-08-2014، 17:07)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو روحش
یارو حامله شدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

موافقم باهات
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط dj erfan ، esiesi ، ghgbggf ، یه پسر ، مبینا1379
ایوووووووووول عالی بود
به سلامتی قشنگترین موسیقی دنیا یعنی صدای قلب کسی که همه ی زندگیمهHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، مبینا1379
نه چرت بود
https://telegram.me/freeconcept

پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، مبینا1379
آگهی
خوب بودHeartHeartHeart
اگه بهم 3پاس بدی...
من بهت 4پاس میدم...Big GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، مبینا1379 ، soelda
خیلی خونسردی خودشو حفظ کرده اورین؟Blush
ضد حال یعنی این(پسرا بیان بخونن دخترا بیان حال کنن) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، مبینا1379
SmileSmileSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط مبینا1379
دختره چه فکر خوبی کردBig Grin
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نکرد من از سکوت موریانه ها میترسم
پاسخ
 سپاس شده توسط مبینا1379

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وقتی دخترها بهتون میگن داداش،میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
  فرق پسرا و دخترا دقیقا تو همین مسئله هس !!! باز شمام نظرتون رو بدید
  چند روش برای خر کردن پسرا (ببخشید مخ زدن)طنز
  وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
Heart روش حال گیری از دخترا .. پسرا بدویین بیایین تو تا دیر نشده ...
  انواع جک های ضد پسرا(ورود پسرا مطلقا ممنوعههه)
  خرکیف یعنی.....
  راه های مخ زدن دخترا
  پسرباهوش(حتما بخون) از الان بگم +18 منحرفا هم بیان دی
  طرز فکر دخترا ها و پسرا:|

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان